Premiera oficjalnego dema gry "Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa" na NVIDIA NZONE

 
 

NVIDIA Corporation:

Andrew Humber
European PR Manager
NVIDIA Ltd
ahumber@nvidia.com

Jens Neuschaefer
Product PR Manager, Central/Eastern Europe
NVIDIA GmbH
jneuschaefer@nvidia.com
+49 89 628350015

Informacje prasowe publikuje:

Katarzyna Kapłon, Ewa Rudkowska
Tabasco s.c.
ul. Stolarska 8/2
53-205 Wrocław, POLAND
tabasco@tabasco.pl
tel.: +48 (71) 3632947, +48 (71) 3632223


Premiera oficjalnego dema gry "Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa" na NVIDIA NZONE.

Zobacz grę opartą na znanej powieści i filmie już dziś na uk.nzone.com

10 GRUDNIA 2005 ─ NVIDIA ogłosiła dzisiaj udostępnienie dema jednej z najbardziej oczekiwanych gier z okresu świątecznego: „Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa” wydanej przez Buena Vista Games. Od dzisiaj gracze mogą ściągać oficjalne 187 MB demo gry, zawierające dwa pełne etapy („Frozen Lake” i „Rescue Edmond”).

NVIDIA utrzymywała bliski kontakt z wydawca, Buena Vista Game, i z producentem, Traveller’s Tales, przez cały proces tworzenia gry, dzięki czemu gra umożliwia większe wykorzystanie olbrzymich możliwości drzemiących w procesorach znajdujących się na kartach graficznych Nvidii (GPU). W rezultacie gra podnosi poprzeczkę dla gier na PCty i wyznacza nowy standard w jakości obrazu.

Gra „Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa” bazując na historii z książki C.S. Lewisa i z ekranizacji Walt Disney Pictures i Walden Media pozwala samemu przeżyć te zapierające dech w piersiach przygody, które przeżywają bohaterowie książki.

Gracz wciela się w postać jednego z czterech głównych bohaterów, aby walczyć z przeważającymi silami Białej Czarownicy. Aby uratować Narnie, gracz musi nie tylko pokonać rzesze przeciwników, wśród których są zarówno Cyklopy jak i Wilkołaki, ale również rozwiązać wiele zagadek. W walce na pewno pomogą mu rożne umiejętności i bronie, jakie posiadają poszczególni bohaterowie.

Demo gry „Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa” na PC można ściągnąć ze specjalnej strony NVIDII //uk.nzone.com . Więcej informacji o Buena Vista Games i Opowieściach z Narnii znajduje się na stronie //www.buenavistagames.com

O firmie NVIDIA

Firma NVIDIA Corporation jest światowym liderem w dziedzinie projektowania programowalnych procesorów graficznych. Firma produkuje nowatorskie urządzenia dla przemysłu komputerowego, elektroniki konsumenckiej oraz urządzeń przenośnych. Siedziba firmy NVIDIA mieści się w Santa Clara w Kalifornii, z biurami w Azji, Europie i w obu Amerykach. Więcej informacji można znaleźć w internetowej witrynie firmy pod adresem www.nvidia.pl.

Pewne oświadczenia przedstawione w tej informacji prasowej, w tym dotyczące wydajności rodziny produktów firmy NVIDIA i oczekiwań związanych z dalszym wzrostem przychodów, są oświadczeniami wybiegającymi w przyszłość i jako takie są obciążone ryzykiem i niepewnością, przez co stan faktyczny może znacząco różnić się od oczekiwań. To ryzyko i niepewność obejmują między innymi opóźnienia produkcyjne i inne związane z nowymi produktami, trudności w procesie produkcyjnym i zależność firmy NVIDIA od innych producentów, ogólne trendy w branży, w tym cykliczne trendy w branżach komputerów PC i układów półprzewodnikowych, wpływ konkurencyjnych produktów i alternatyw cenowych, akceptację rynków dla nowych produktów i zależność firmy NVIDIA od innych deweloperów i wydawców. Zachęcamy inwestorów do zapoznania się z rocznym raportem firmy NVIDIA na formularzu 10-K i kwartalnymi raportami składanymi na formularzu 10-Q w Komisji ds. papierów wartościowych i giełdy USA, a w szczególności do zapoznania się z sekcjami pod tytułem Certain Business Risks (Określone ryzyka biznesowe), w których znajduje się pełniejsze omówienie tego ryzyka i innych zagrożeń oraz niepewności.

Copyright © 2004 NVIDIA Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie nazwy firm i/lub produktów mogą być nazwami handlowymi, znakami towarowymi i/lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli. Funkcjonalność, ceny, dostępność i specyfikacje mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Uwaga: W przypadku zainteresowania również innymi notatkami prasowymi dotyczącymi firmy NVIDIA, prosimy odwiedzić stronę informacji prasowych znajdującą się tutaj.

 
 
 
 
FacebookTwitterNasza KlasaLinkedIn