Nowa technologia NVIDIA QUAD SLI umożliwia ekstremalną rozgrywkę

 
 

NVIDIA Corporation:

Andrew Humber
European PR Manager
NVIDIA Ltd
ahumber@nvidia.com

Jens Neuschaefer
Product PR Manager, Central/Eastern Europe
NVIDIA GmbH
jneuschaefer@nvidia.com
+49 89 628350015

Informacje prasowe publikuje:

Katarzyna Kapłon, Ewa Rudkowska
Tabasco s.c.
ul. Stolarska 8/2
53-205 Wrocław, POLAND
tabasco@tabasco.pl
tel.: +48 (71) 3632947, +48 (71) 3632223


Nowa technologia NVIDIA QUAD SLI umożliwia ekstremalną rozgrywkę

NVIDIA i Dell przedstawiają na CES 2006 pierwszy komputer Quad-SLI

CONSUMER ELECTRONICS SHOW (CES) — LAS VEGAS, NEVADA — 6 STYCZNIA 2006 - NVIDIA Corporation zaproponowała nowe zastosowanie swojej znanej technologii SLI przedstawiając pierwszy na świecie komputer typu Quad–SLI. Oferując najbardziej ekstremalną rozgrywkę dostępną obecnie na komputerach PC, Quad–SLI wyposażony jest w cztery procesory graficzne GeForce® 7800 GTX i płytę główną NVIDIA nForce®4 SLI X16. Ta rewolucyjna technologia przedstawiona została dzisiaj w komputerze Dell XPS 600 Renegade w trakcie prezentacji prowadzonej przez Michaela Della w trakcie targów CES w Las Vegas.

John Medica, wiceprezes działu produktów w firmie Dell, stwierdził: „Wspólna z firmą NVIDIA prezentacja pierwszego komputera Quad–SLI w postaci maszyny Dell XPS 600 Renegade i nowego 30–calowego wyświetlacza LCD oznacza, że właśnie rozpoczęła się era prawdziwie ekstremalnej rozgrywki”.

Technologia NVIDIA Quad SLI pozwala na:

  • Uruchamianie najnowszych gier w ekstremalnie wysokich rozdzielczościach (HD), nawet tak niewiarygodnych jak 2560x1600, przy zachowaniu absolutnej płynności obrazu
  • Uzyskanie niezwykłej jakości obrazu dzięki trybowi antyaliasingu 32x i filtrowaniu anizotropowemu 16x
  • Absolutną maksymalizację wszelkich ustawień shaderów i tekstur w celu uzyskania w pełni realistycznej rozgrywki

„Dzisiejsza prezentacja nowego komputera Dell XPS 600 Renegade z naszą technologią Quad–SLI podnosi jakość komputerowej rozgrywki na nowy poziom”, powiedział Dan Vivoli, wiceszef działu marketingu w firmie NVIDIA. „Możliwość uruchamiania najnowszych gier w wysokich rozdzielczościach i przy maksymalnej jakości obrazu sprawia, że aż chce się powiedzieć ”.

NVIDIA poinformowała także, że komputery Dell XPS 600 będą wyposażone w kartę graficzną GeForce 7800 GTX 512. Komputer Dell XPS 600 Renegade Quad SLI można podziwiać w dniach 5-8 stycznia w gmachu Las Vegas Convention Center na stoisku firmy Dell (South Hall, nr 36521) oraz NVIDIA (South Hall, nr 36200).

Więcej informacji na temat Quad–SLI znaleźć można na stronach //pl.slizone.com/ oraz www.dell.com/CES.

O firmie NVIDIA

Firma NVIDIA Corporation jest światowym liderem w dziedzinie projektowania programowalnych procesorów graficznych. Firma produkuje nowatorskie urządzenia dla przemysłu komputerowego, elektroniki konsumenckiej oraz urządzeń przenośnych. Siedziba firmy NVIDIA mieści się w Santa Clara w Kalifornii, z biurami w Azji, Europie i w obu Amerykach. Więcej informacji można znaleźć w internetowej witrynie firmy pod adresem www.nvidia.pl.

Pewne oświadczenia przedstawione w tej informacji prasowej, w tym dotyczące wydajności rodziny produktów firmy NVIDIA i oczekiwań związanych z dalszym wzrostem przychodów, są oświadczeniami wybiegającymi w przyszłość i jako takie są obciążone ryzykiem i niepewnością, przez co stan faktyczny może znacząco różnić się od oczekiwań. To ryzyko i niepewność obejmują między innymi opóźnienia produkcyjne i inne związane z nowymi produktami, trudności w procesie produkcyjnym i zależność firmy NVIDIA od innych producentów, ogólne trendy w branży, w tym cykliczne trendy w branżach komputerów PC i układów półprzewodnikowych, wpływ konkurencyjnych produktów i alternatyw cenowych, akceptację rynków dla nowych produktów i zależność firmy NVIDIA od innych deweloperów i wydawców. Zachęcamy inwestorów do zapoznania się z rocznym raportem firmy NVIDIA na formularzu 10-K i kwartalnymi raportami składanymi na formularzu 10-Q w Komisji ds. papierów wartościowych i giełdy USA, a w szczególności do zapoznania się z sekcjami pod tytułem Certain Business Risks (Określone ryzyka biznesowe), w których znajduje się pełniejsze omówienie tego ryzyka i innych zagrożeń oraz niepewności.

Copyright © 2004 NVIDIA Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie nazwy firm i/lub produktów mogą być nazwami handlowymi, znakami towarowymi i/lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli. Funkcjonalność, ceny, dostępność i specyfikacje mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Uwaga: W przypadku zainteresowania również innymi notatkami prasowymi dotyczącymi firmy NVIDIA, prosimy odwiedzić stronę informacji prasowych znajdującą się tutaj.

 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn