Procesory graficzne z serii GeForce® 7 dla magistrali AGP

 
 

Jens Neuschaefer
Product PR Manager, Central/Eastern Europe
NVIDIA GmbH
jneuschaefer@nvidia.com
+49 89 628350015

Informacje prasowe publikuje:

Katarzyna Kapłon, Ewa Rudkowska
Tabasco s.c.
ul. Stolarska 8/2
53-205 Wrocław, POLAND
tabasco@tabasco.pl
tel.: +48 (71) 3632947, +48 (71) 3632223


Procesory graficzne z serii GeForce® 7 dla magistrali AGP

Procesory graficzne GeForce 7800 GS AGP pozwolą uznanej architekturze układów GeForce 7 zagościć w komputerach z magistralą AGP

THEALE, ANGLIA — 2 LUTEGO 2006 — NVIDIA Corporation, światowy lider technologii programowalnych procesorów graficznych, przedstawił dzisiaj procesor graficzny NVIDIA® GeForce 7800 GS przeznaczony dla systemów z magistralą AGP. Nowy procesor graficzny GeForce 7800 GS, wykorzystujący zestaw funkcji uznanych układów GeForce 7800, udostępnia zaawansowane technologie, między innymi:

  • Obsługę Microsoft® DirectX® 9.0 Shader Model 3.0, zaawansowanego oświetlenia HDR oraz antyaliasingu sterowanego przezroczystością, które to funkcje zapewniają w najnowszych grach ultrarealistyczną jakość obrazu.
  • Architekturę NVIDIA trzeciej generacji, przystosowaną do Microsoft® Windows Vista™ – zaprojektowaną tak, by użytkownicy mogli w pełni wykorzystać graficzny interfejs 3D nadchodzącego systemu operacyjnego.
  • Technologię NVIDIA PureVideo™ - połączenie procesorów wideo high–definition i odpowiedniego oprogramowania, zapewniające niespotykaną klarowność obrazu, płynność odtwarzania, dokładne odwzorowanie kolorów i precyzyjne skalowanie wszelkich materiałów wideo.

„Klienci z szybkimi komputerami wyposażonymi w magistralę AGP są idealną grupą docelową dla takich procesorów graficznych jak GeForce 7800 GS AGP”, powiedział Howard Tong, wicedyrektor sklepu internetowego Newegg.com. „Cieszymy się z pojawienia tego produktu, bo szczerze mówiąc wielu graczy już od dawna pytało o możliwość zakupu karty graficznej z układem GeForce 7800 dla magistrali AGP”.

Karty graficzne z procesorem NVIDIA GeForce 7800 GS dla magistrali AGP dostępne będą od 6 lutego 2005 roku w największych sklepach internetowych. Dostawcami kart rozszerzeń z układem NVIDIA GeForce 7800 GS AGP będą czołowi producenci, tacy jak AOpen, Asus, BFG Technologies, Club 3D, EVGA Corporation, Gainward, Galaxy, Gigabyte, Innovision, Leadtek, Pine, PNY Technologies, Point of View, Sparkle i XFX.

„Procesory graficzne GeForce 7800 są przez entuzjastycznych graczy powszechnie uważane za najbardziej wydajne. Dzisiejsza premiera umożliwi wyposażenie najwydajniejszych systemów z magistralą AGP w procesory graficzne opierające się na architekturze GeForce 7”, powiedział Ujesh Desai, dyrektor generalny działu desktopowych procesorów graficznych w firmie NVIDIA. „Entuzjaści pecetów, którzy zainwestowali w rozbudowę swoich komputerów z magistralą AGP będą mogli przedłużyć życie swoich maszyn i utrzymać je w szczytowej formie”.

Więcej informacji na temat układu NVIDIA GeForce 7800 GS znaleźć można na stronie www.nvidia.pl.

O firmie NVIDIA

Firma NVIDIA Corporation jest światowym liderem w dziedzinie projektowania programowalnych procesorów graficznych. Firma produkuje nowatorskie urządzenia dla przemysłu komputerowego, elektroniki konsumenckiej oraz urządzeń przenośnych. Siedziba firmy NVIDIA mieści się w Santa Clara w Kalifornii, z biurami w Azji, Europie i w obu Amerykach. Więcej informacji można znaleźć w internetowej witrynie firmy pod adresem www.nvidia.pl.

Pewne oświadczenia przedstawione w tej informacji prasowej, w tym dotyczące wydajności rodziny produktów firmy NVIDIA i oczekiwań związanych z dalszym wzrostem przychodów, są oświadczeniami wybiegającymi w przyszłość i jako takie są obciążone ryzykiem i niepewnością, przez co stan faktyczny może znacząco różnić się od oczekiwań. To ryzyko i niepewność obejmują między innymi opóźnienia produkcyjne i inne związane z nowymi produktami, trudności w procesie produkcyjnym i zależność firmy NVIDIA od innych producentów, ogólne trendy w branży, w tym cykliczne trendy w branżach komputerów PC i układów półprzewodnikowych, wpływ konkurencyjnych produktów i alternatyw cenowych, akceptację rynków dla nowych produktów i zależność firmy NVIDIA od innych deweloperów i wydawców. Zachęcamy inwestorów do zapoznania się z rocznym raportem firmy NVIDIA na formularzu 10-K i kwartalnymi raportami składanymi na formularzu 10-Q w Komisji ds. papierów wartościowych i giełdy USA, a w szczególności do zapoznania się z sekcjami pod tytułem Certain Business Risks (Określone ryzyka biznesowe), w których znajduje się pełniejsze omówienie tego ryzyka i innych zagrożeń oraz niepewności.

Copyright © 2004 NVIDIA Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie nazwy firm i/lub produktów mogą być nazwami handlowymi, znakami towarowymi i/lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli. Funkcjonalność, ceny, dostępność i specyfikacje mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Uwaga: W przypadku zainteresowania również innymi notatkami prasowymi dotyczącymi firmy NVIDIA, prosimy odwiedzić stronę informacji prasowych znajdującą się tutaj. 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn