NVIDIA przedstawia pierwszy procesor graficzny dla notebooków przeznaczony do zastosowań biznesowych

 
 

Jens Neuschaefer
Product PR Manager, Central/Eastern Europe
NVIDIA GmbH
jneuschaefer@nvidia.com
+49 89 628350015

Informacje prasowe publikuje:

Katarzyna Kapłon, Ewa Rudkowska
Tabasco s.c.
ul. Stolarska 8/2
53-205 Wrocław, POLAND
tabasco@tabasco.pl
tel.: +48 (71) 3632947, +48 (71) 3632223


NVIDIA przedstawia pierwszy procesor graficzny dla notebooków przeznaczony do zastosowań biznesowych

Premiera biznesowych notebooków firmy Toshiba z procesorami graficznymi NVIDIA Quadro NVS 110M

THEALE, ANGLIA — 7 lutego 2006 — NVIDIA Corporation, światowy lider technologii programowalnych procesorów graficznych, poinformował dzisiaj, że pierwszymi notebookami wyposażonymi w mobilne procesory graficzne NVIDIA Quadro® NVS będą komputery Toshiba Tecra® M5, Tecra A6 i Tecra A7. Rozwiązania graficzne NVIDIA Quadro NVS, zapewniające udane połączenie nowoczesnych funkcji, wydajności i narzędzi do zarządzania systemem, umożliwiają klientom biznesowym korzystanie z notebooków - łatwych w obsłudze i utrzymaniu oraz tanich w eksploatacji.

„Notebooki Tecra zaprojektowano dla użytkowników, którzy oczekują wysokiej wydajności, a jednocześnie zwrotu kosztów”, powiedział Jeff Barney, wiceszef działu marketingu Digital Products Division, oddziału firmy Toshiba America Information Systems. „Nowe procesory graficzne firmy NVIDIA są zaprojektowane tak, by poradzić sobie z najnowszymi, intensywnie wykorzystującymi grafikę aplikacjami biznesowymi, co sprawia, że nowe notebooki idealnie nadają się dla profesjonalistów”.

Wprowadzone na rynek cztery lata temu układy NVIDIA Quadro NVS stały się najczęściej wybieranym rozwiązaniem w zastosowaniach biznesowych. Są to aplikacje wykorzystujące konfiguracje wielomonitorowe, takie jak punkty obsługi klienta czy centra giełdowe oraz wszelkie zastosowania, w których wymagane jest jednoczesne użycie wielu wyświetlaczy. Dzięki notebookom wyposażonym w procesory graficzne NVIDIA Quadro NVS 110M, firmy będą mogły wyposażyć swoich pracowników w sprzęt, którego funkcje i wydajność jest taka sama w zastosowaniach stacjonarnych, jak i mobilnych.

Procesory graficzne NVIDIA Quadro NVS stanowią połączenie doskonałej jakości sprzętu i oprogramowania, zapewniając efektywne i wydajne zarządzanie komputerami w firmie. Wysoka wydajność i stabilność procesorów NVIDIA Qaudro NVS gwarantują, że zbudowane na nich platformy funkcjonują dłużej niż inne, zwiększając dzięki temu efektywność inwestycji w sprzęt komputerowy.

Procesory graficzne NVIDIA Quadro NVS 110M doskonale współpracują z technologią mobilną Intel Centrino, udostępniając mnóstwo zaawansowanych opcji zarządzania poborem energii oraz wyświetlaniem na wielu monitorach w jednym, łatwym do skonfigurowania komputerze. Notebooki Tecra to seria renomowanych urządzeń, spełniających wygórowane oczekiwania profesjonalistów pracujących zarówno w biurze, jak i poza nim.

Rozwiązania NVIDIA Quadro NVS obsługują najnowsze aplikacje biznesowe, zaś dzięki sprawdzonej i stabilnej architekturze stanowią niezawodną platformę spełniającą oczekiwania współczesnych użytkowników biznesowych.

Układy NVIDIA Quadro NVS 110M dostępne są w zaprezentowanych dzisiaj notebookach Toshiba Tecra, zaś więcej informacji na temat tych produktów znaleźć można na stronie www.toshibadirect.com/tecra. Dodatkowe informacje o układach NVIDIA Quadro NVS uzyskać można na stronie www.nvidia.pl.

O firmie NVIDIA

Firma NVIDIA Corporation jest światowym liderem w dziedzinie projektowania programowalnych procesorów graficznych. Firma produkuje nowatorskie urządzenia dla przemysłu komputerowego, elektroniki konsumenckiej oraz urządzeń przenośnych. Siedziba firmy NVIDIA mieści się w Santa Clara w Kalifornii, z biurami w Azji, Europie i w obu Amerykach. Więcej informacji można znaleźć w internetowej witrynie firmy pod adresem www.nvidia.pl.

Pewne oświadczenia przedstawione w tej informacji prasowej, w tym dotyczące wydajności rodziny produktów firmy NVIDIA i oczekiwań związanych z dalszym wzrostem przychodów, są oświadczeniami wybiegającymi w przyszłość i jako takie są obciążone ryzykiem i niepewnością, przez co stan faktyczny może znacząco różnić się od oczekiwań. To ryzyko i niepewność obejmują między innymi opóźnienia produkcyjne i inne związane z nowymi produktami, trudności w procesie produkcyjnym i zależność firmy NVIDIA od innych producentów, ogólne trendy w branży, w tym cykliczne trendy w branżach komputerów PC i układów półprzewodnikowych, wpływ konkurencyjnych produktów i alternatyw cenowych, akceptację rynków dla nowych produktów i zależność firmy NVIDIA od innych deweloperów i wydawców. Zachęcamy inwestorów do zapoznania się z rocznym raportem firmy NVIDIA na formularzu 10-K i kwartalnymi raportami składanymi na formularzu 10-Q w Komisji ds. papierów wartościowych i giełdy USA, a w szczególności do zapoznania się z sekcjami pod tytułem Certain Business Risks (Określone ryzyka biznesowe), w których znajduje się pełniejsze omówienie tego ryzyka i innych zagrożeń oraz niepewności.

Copyright © 2004 NVIDIA Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie nazwy firm i/lub produktów mogą być nazwami handlowymi, znakami towarowymi i/lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli. Funkcjonalność, ceny, dostępność i specyfikacje mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Uwaga: W przypadku zainteresowania również innymi notatkami prasowymi dotyczącymi firmy NVIDIA, prosimy odwiedzić stronę informacji prasowych znajdującą się tutaj. 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn