Procesory graficzne NVIDIA GeForce w nowych notebookach Amilo Pi 1556 firmy Fujitsu Siemens Computers

 
 

Jens Neuschaefer
Product PR Manager, Central/Eastern Europe
NVIDIA GmbH
jneuschaefer@nvidia.com
+49 89 628350015

Informacje prasowe publikuje:

Katarzyna Kapłon, Ewa Rudkowska
Tabasco s.c.
ul. Stolarska 8/2
53-205 Wrocław, POLAND
tabasco@tabasco.pl
tel.: +48 (71) 3632947, +48 (71) 3632223


Procesory graficzne NVIDIA GeForce w nowych notebookach Amilo Pi 1556 firmy Fujitsu Siemens Computers

Procesory GeForce Go 7600 oferuje doskonałą jakość grafiki na wyświetlaczach szerokoekranowych

fsc-laptop.jpgTHEALE, WIELKA BRYTANIA — 3 LIPCA 2006 — NVIDIA Corporation, światowy lider technologii programowalnych procesorów graficznych, poinformował, że najnowszy notebook firmy Fujitsu Siemens Computers wyposażony został w procesor graficzny (GPU) NVIDIA® GeForce® Go 7600. Dzięki układowi graficznemu GeForce notebook AMILO Pi 1556 jest lekki, ale wystarczająco wydajny aby obsłużyć najnowsze aplikacje multimedialne i gry. Jego 15.4-calowy, szerokoekranowy wyświetlacz CrystalView w parze z technologią NVIDIA® PureVideo™ zapewnia doskonałą jakość obrazu podczas oglądania filmów DVD.

Procesor graficzny NVIDIA GeForce Go 7600 zawiera zaawansowane funkcje oferujące doskonałą jakość grafiki 3D, wideo high-definition (HD) oraz zaawansowane opcje zarządzania energią. Do najważniejszych funkcji należą:

  • Obsługa najnowszych gier i aplikacji z technologią DirectX 9.0 Shader Model 3.0 oraz oświetleniem HDR, funkcjami niezbędnymi dla twórców gier oferujących większy realizm we współczesnych produkcjach
  • Technologia NVIDIA PureVideo, pozwalająca na uzyskanie na domowym komputerze wideo HD o jakości zestawów kina domowego
  • Technologia NVIDIA PowerMizer® oferująca zaawansowane funkcje zarządzania energią, zapewniające wyraźne podniesienie wydajności przy takim samym zużyciu energii, jakie cechowało poprzednią generację mobilnych układów graficznych firmy NVIDIA. Zmniejszone zużycie energii i mniejsza emisja ciepła umożliwia konstruowanie notebooków mniejszych i dłużej działających na bateriach
  • Architektura 3D o wysokiej wydajności zaprojektowana dla Windows Vista™ – pierwszego systemu operacyjnego, do którego obsługi rekomendowane jest wykorzystanie osobnego procesora graficznego aby w pełni wykorzystać potencjał systemu.

„Firma Fujitsu Siemens Computers jest dobrze znana z produkcji doskonałych komputerów i notebooków zapewniających prywatnym użytkownikom najwyższą wydajność”, powiedział Herbert Schönebeck, wiceprezes działu Business Unit Consumer w firmie Fujitsu Siemens Computers. „Dzięki nowym technologiom firmy NVIDIA fani gier, fotografii i filmu z pewnością uznają AMILO Pi 1556 za doskonałe urządzenie”.

AMILO Pi 1556 będzie dostępny w Europie, na Środkowym Wschodzie oraz w Afryce od połowy lipca 2006 roku. Więcej informacji znaleźć można na stronach //www.nvidia.pl/page/mobile.html oraz www.fujitsu-siemens.com/home/products/notebooks/index.html.

O firmie NVIDIA

Firma NVIDIA Corporation jest światowym liderem w dziedzinie projektowania programowalnych procesorów graficznych. Firma produkuje nowatorskie urządzenia dla przemysłu komputerowego, elektroniki konsumenckiej oraz urządzeń przenośnych. Siedziba firmy NVIDIA mieści się w Santa Clara w Kalifornii, z biurami w Azji, Europie i w obu Amerykach. Więcej informacji można znaleźć w internetowej witrynie firmy pod adresem www.nvidia.pl.

Pewne oświadczenia przedstawione w tej informacji prasowej, w tym dotyczące wydajności rodziny produktów firmy NVIDIA i oczekiwań związanych z dalszym wzrostem przychodów, są oświadczeniami wybiegającymi w przyszłość i jako takie są obciążone ryzykiem i niepewnością, przez co stan faktyczny może znacząco różnić się od oczekiwań. To ryzyko i niepewność obejmują między innymi opóźnienia produkcyjne i inne związane z nowymi produktami, trudności w procesie produkcyjnym i zależność firmy NVIDIA od innych producentów, ogólne trendy w branży, w tym cykliczne trendy w branżach komputerów PC i układów półprzewodnikowych, wpływ konkurencyjnych produktów i alternatyw cenowych, akceptację rynków dla nowych produktów i zależność firmy NVIDIA od innych deweloperów i wydawców. Zachęcamy inwestorów do zapoznania się z rocznym raportem firmy NVIDIA na formularzu 10-K i kwartalnymi raportami składanymi na formularzu 10-Q w Komisji ds. papierów wartościowych i giełdy USA, a w szczególności do zapoznania się z sekcjami pod tytułem Certain Business Risks (Określone ryzyka biznesowe), w których znajduje się pełniejsze omówienie tego ryzyka i innych zagrożeń oraz niepewności.

Copyright © 2004 NVIDIA Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie nazwy firm i/lub produktów mogą być nazwami handlowymi, znakami towarowymi i/lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli. Funkcjonalność, ceny, dostępność i specyfikacje mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Uwaga: W przypadku zainteresowania również innymi notatkami prasowymi dotyczącymi firmy NVIDIA, prosimy odwiedzić stronę informacji prasowych znajdującą się tutaj. 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn