Chipsety NVIDIA nForce® Professional w Nowych Platformach Serwerowych IBM System X 3105

 
 

Jens Neuschaefer
Product PR Manager, Central/Eastern Europe
NVIDIA GmbH
jneuschaefer@nvidia.com
+49 89 628350015

Informacje prasowe publikuje:

Katarzyna Kapłon, Ewa Rudkowska
Tabasco s.c.
ul. Stolarska 8/2
53-205 Wrocław, POLAND
tabasco@tabasco.pl
tel.: +48 (71) 3632947, +48 (71) 3632223


Chipsety NVIDIA nForce® Professional w Nowych Platformach Serwerowych IBM System X 3105

X3105_100.jpgSANTA CLARA, KALIFORNIA — 12 WRZEŚNIA 2006 — NVIDIA Corporation, światowy lider technologii programowalnych procesorów graficznych, poinformował dzisiaj, że firma IBM zastosowała przeznaczone dla rozwiązań profesjonalnych chipsety NVIDIA® nForce® Professional w nowych serwerach System x 3105.

Wychodzące naprzeciw zapotrzebowaniom małego biznesu serwery IBM System x 3105 oraz chipsety NVIDIA nForce Professional integrują najnowsze technologie serwerowe, w tym obsługę nowych dwurdzeniowych procesorów AMD Opteron, pamięci DDR2 oraz zaawansowanych możliwości magistrali PCI Express.

"Kilkuletnia praca z firmą IBM nad zastosowaniem chipsetów NVIDIA nForce Professional była niezwykle satysfakcjonującym doświadczeniem", powiedział Manoj Gujral, dyrektor generalny grupy biznesowej profesjonalnych chipsetów NVIDIA. "IBM System x 3105 to unikalna kombinacja solidności rodem z systemów najwyższej klasy i dostępności. Atrakcyjne ceny zaproponowane z myślą o potrzebach małego biznesu sprawiają, że serwery te są interesującą propozycją w wielu zastosowaniach, w tym zarządzaniu małym biznesem oraz jako platformy dla serwerów internetowych, pocztowych, plików czy druku".

"NVIDIA oferuje wiodącą w branży platformę dla systemów z procesorami AMD Opteron – zarówno desktopów, jak i serwerów. IBM ma silne zawiązki z firmą NVIDIA w dziedzinie komputerów typu desktop, zaś dzięki serwerom System x 3105 rozszerzyliśmy naszą współpracę o rozwiązania serwerowe", powiedział Stuart McRae, szef marketingu IBM System x. "Zastosowanie chipsetów NVIDIA nForce Professional zapewniło firmie IBM możliwość zaoferowania w atrakcyjnej cenie wydajnej platformy przeznaczonej dla małego i średniego biznesu".

Serię chipsetów NVIDIA nForce Professional zaprojektowano z myślą o potrzebach rynku biznesowego w zakresie niezawodności, dostępności i możliwości obsługi, oferując klientom firmy NVIDIA skalowalne i konfigurowalne rozwiązanie platformowe. Więcej informacji na temat chipsetów NVIDIA nForce Professional znaleźć można na stronie www.nvidia.pl.

O firmie NVIDIA Firma NVIDIA Corporation jest światowym liderem w dziedzinie projektowania programowalnych procesorów graficznych. Firma produkuje nowatorskie urządzenia dla przemysłu komputerowego, elektroniki konsumenckiej oraz urządzeń przenośnych. Siedziba firmy NVIDIA mieści się w Santa Clara w Kalifornii, z biurami w Azji, Europie i w obu Amerykach. Więcej informacji można znaleźć w internetowej witrynie firmy pod adresem www.nvidia.pl.

Pewne oświadczenia przedstawione w tej informacji prasowej, w tym, ale nie ograniczając się do, funkcji, korzyści i możliwości chipsetów NVIDIA nForce Professional oraz serwerów IBM Systems Group x3105 są oświadczeniami wybiegającymi w przyszłość i jako takie są obciążone ryzykiem i niepewnością, przez co stan faktyczny może znacząco różnić się od oczekiwań. Ryzyko to i niepewność dotyczą, ale nie są do nich ograniczone, opóźnień we wprowadzaniu do produkcji nowych produktów, opóźnień w integrowaniu produktów, zmian w preferencjach i potrzebach użytkowników, przyjęcia nowych produktów i technologii przez rynek, opracowywania nowych technologii, błędów wynikających z procesu produkcyjnego lub w oprogramowaniu, przyjęcia produktów konkurencji przez naszych klientów zamiast naszych produktów, ogólnych trendów w branży w tym cyklicznych trendów w przemyśle półprzewodników, wpływu produktów konkurencji oraz zmian w cennikach, zmian w standardach przemysłowych oraz interfejsach oraz innych czynników ryzyka wyszczególnianych w pewnych okresach czasu w raportach firmy NVIDIA przesyłanych do Securities and Exchange Commission (Komisja Papierów Wartościowych i Giełd), w tym w dokumencie Form 10-Q za okres finansowy zakończony 30 kwietnia 2006 roku. Kopie dokumentów dostarczonych Komisji są dostępne bezpłatnie na stronie internetowej firmy NVIDIA. Te wybiegające w przyszłość oświadczenia obowiązują tylko w chwili ich opublikowania. Firma NVIDIA nie podejmuje żadnych zobowiązań dotyczących aktualizacji tych wybiegających w przyszłość oświadczeń.

Copyright © 2006 NVIDIA Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie nazwy firm i/lub produktów mogą być nazwami handlowymi, znakami towarowymi i/lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli. Funkcjonalność, ceny, dostępność i specyfikacje mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Uwaga: W przypadku zainteresowania również innymi notatkami prasowymi dotyczącymi firmy NVIDIA, prosimy odwiedzić stronę informacji prasowych znajdującą się tutaj. 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn