Rozwiązania NVIDIA nForce® Professional Szeroko Wykorzystywane w Stacjach Roboczych i Serwerach HP

 
 

Jens Neuschaefer
Product PR Manager, Central/Eastern Europe
NVIDIA GmbH
jneuschaefer@nvidia.com
+49 89 628350015

Informacje prasowe publikuje:

Katarzyna Kapłon, Ewa Rudkowska
Tabasco s.c.
ul. Stolarska 8/2
53-205 Wrocław, POLAND
tabasco@tabasco.pl
tel.: +48 (71) 3632947, +48 (71) 3632223


Rozwiązania NVIDIA nForce® Professional Szeroko Wykorzystywane w Stacjach Roboczych i Serwerach HP

SANTA CLARA, Kalifornia—25 września 2006— NVIDIA Corporation, światowy lider technologii programowalnych procesorów graficznych, zapowiedział, iż rozwiązania graficzne chipsetu NVIDIA nForce Professional zostały wybrane, aby wspomóc platformy HP oparte na procesorach AMD Opteron™ x86 takie jak stacje robocze HP xw9400 czy serwery typu rack ProLiant DL145 i DL585, jak również serwer kasetowy HP ProLiant BL685.

Seria NVIDIA nForce Professional zaprojektowana jest, aby sprostać wymaganiom niezawodności, dostępności oraz łatwości serwisowania stawianym przez rynek zapewniając przy tym wysoką wydajność systemu, szyny PCI-Express czy interfejsu Gigabit Ethernet. Dzisiejsze oświadczenie zaznacza rosnącą popularność rozwiązań dla klientów biznesowych, ciągle wybieranych przez wiodących producentów sprzętu, integratorów systemu czy małe i średnie przedsiębiorstwa.

„NVIDIA ma zaszczyt współpracować z HP w celu zaoferowania stacji roboczych i rozwiązań serwerowych poprawiających wydajność, dostępność oraz zarządzanie centrami danych w przedsiębiorstwach”, powiedział Mano Gujral, dyrektor generalny NVIDIA serwer MCP business. „Wyjątkowość NVIDIA polega na tym, iż oferuje architekturę pozwalającą producentom stacji roboczych i serwerów takim jak HP na budowę podstawowych rozwiązań jak również wysoce wyspecjalizowanych systemów.”

“Chipset NVIDIA nForce Professional jest cennym wkładem do niezawodności, łatwości zarządzania oraz wydajnych platform, z których znane są serwery i serwery kasetowe HP ProLiant”, powiedział Paul Miller wice prezydent ds. marketingu Industry Standard Servers i BladeSystem Division, HP

Więcej informacji na temat nForce Professional MCPs można znaleźć na stronie: www.nvidia.pl

O firmie NVIDIA Firma NVIDIA Corporation jest światowym liderem w dziedzinie projektowania programowalnych procesorów graficznych. Firma produkuje nowatorskie urządzenia dla przemysłu komputerowego, elektroniki konsumenckiej oraz urządzeń przenośnych. Siedziba firmy NVIDIA mieści się w Santa Clara w Kalifornii, z biurami w Azji, Europie i w obu Amerykach. Więcej informacji można znaleźć w internetowej witrynie firmy pod adresem www.nvidia.pl.

Pewne oświadczenia przedstawione w tej informacji prasowej, w tym, ale nie ograniczając się do, funkcji, korzyści, wydajności i możliwości chipsetu z serii NVIDIA nForce Professional oraz oświadczenia serwerowych partnerów biznesowych są oświadczeniami wybiegającymi w przyszłość i jako takie są obciążone ryzykiem i niepewnością, przez co stan faktyczny może znacząco różnić się od oczekiwań. Ryzyko to i niepewność dotyczą, ale nie są do nich ograniczone, opóźnień we wprowadzaniu do produkcji nowych produktów, zmian w preferencjach i potrzebach użytkowników, przyjęcia nowych produktów i technologii przez rynek, opracowywania nowych technologii, błędów wynikających z procesu produkcyjnego lub w oprogramowaniu, wpływu produktów konkurencji, ogólnych trendów w branży w tym cyklicznych trendów w przemyśle półprzewodników, wpływu produktów konkurencji oraz zmian w cennikach, zmian w standardach przemysłowych oraz interfejsach oraz innych czynników ryzyka wyszczególnianych w pewnych okresach czasu w raportach firmy NVIDIA przesyłanych do Securities and Exchange Commission (Komisja Papierów Wartościowych i Giełd), w tym w dokumencie Form 10-Q za okres finansowy zakończony 30 kwietnia 2006 roku. Kopie raportów udostępnione są na stronie internetowej NVIDIA bez dodatkowych opłat. Te wybiegające w przyszłość oświadczenia obowiązują tylko w chwili ich opublikowania. Firma NVIDIA nie podejmuje żadnych zobowiązań dotyczących aktualizacji tych wybiegających w przyszłość oświadczeń.

Copyright © 2006 NVIDIA Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie nazwy firm i/lub produktów mogą być nazwami handlowymi, znakami towarowymi i/lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli. Funkcjonalność, ceny, dostępność i specyfikacje mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Uwaga: W przypadku zainteresowania również innymi notatkami prasowymi dotyczącymi firmy NVIDIA, prosimy odwiedzić stronę informacji prasowych znajdującą się tutaj. 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn