Grafika, która zmienia definicję realizmu - światowa impreza promocyjna

 
 

Jens Neuschaefer
Product PR Manager, Central/Eastern Europe
NVIDIA GmbH
jneuschaefer@nvidia.com
+49 89 628350015

Informacje prasowe publikuje:

Katarzyna Kapłon, Ewa Rudkowska
Tabasco s.c.
ul. Stolarska 8/2
53-205 Wrocław, POLAND
tabasco@tabasco.pl
tel.: +48 (71) 3632947, +48 (71) 3632223


Grafika, która zmienia definicję realizmu - światowa impreza promocyjna

Wiodący producent układów graficznych zademonstruje najnowsze produkty w 23 miastach całego świata

SANTA CLARA, KALIFORNIA — 9 LISTOPADA 2006 — NVIDIA Corporation, światowy lider technologii programowalnych procesorów graficznych, poinformował dzisiaj o swoich planach dotyczących odbywającej się w wielu miastach, promocyjnej imprezy rozpoczynającej się 11 listopada 2006 roku.

Reality Tour odwiedzi 23 miasta w 15 krajach. W każdym z nich klienci będą się mogli zapoznać z najnowszymi produktami firmy NVIDIA: procesorami graficznymi NVIDIA® GeForce® 8800 GTX i GeForce 8800 GTS oraz chipsetami NVIDIA nForce® 680i SLI.

11 listopada Reality Tour odbędzie się w następujących miejscach w Europie oraz w Indiach, od otwarcia sklepu do jego zamknięcia:

  • Comet – Birmingham, Wielka Brytania
  • Paradigit – Utrecht, Holandia
  • Media Markt –Monachium, Niemcy
  • Surcouf Daumesnil – Paryż, Francja
  • UniEuro Trezzano – Mediolan, Włochy
  • PC City San Sebastián de Los Reyes – Madryt, Hiszpania
  • HyperCity Goregoan – Mumbai (Bombaj), Indie
  • StartMaster – Moskwa, Rosja

W trakcie imprez klienci będą mogli rywalizować w mini turniejach, obejrzeć programy demo prezentujące najnowsze produkty firmy NVIDIA oraz wziąć udział w loteriach.

Procesory graficzne NVIDIA GeForce (GPU) zapewniają doskonałe wrażenie z użytkowania komputera zwalniając procesor główny z wykonywania zadań dotyczących grafiki. Układy firmy NVIDIA zwiększają wydajność komputera oraz zapewniają wyraźnie lepsze doznania podczas korzystania z aplikacji służących do edycji zdjęć lub filmów, w grach oraz programach intensywnie wykorzystujących procesor, takich jak Google Earth czy Adobe Aprobat. Procesory graficzne firmy NVIDIA są także niezbędne do uzyskania odpowiednich wrażeń z korzystania z Windows Vista, oferując wzbogacony interfejs 3D, wyższą produktywność, płynne odtwarzanie wideo high-definition oraz realistyczne gry.

"Chcemy zaprezentować nasze najnowsze flagowe technologie użytkownikom komputerów i entuzjastom gier", powiedział Ujesh Desai, szef działu procesorów graficznych dla komputerów desktop w firmie NVIDIA. "Grafika firmy NVIDIA oferuje doskonałą rozgrywkę i wyjątkowe wrażenia podczas oglądania filmów high-definition. Klienci będą zachwyceni, mogąc zobaczyć, do czego zdolne nasze nowe karty graficzne i chipsety."

Więcej informacji na temat Reality Tour, w tym danych dotyczących lokalizacji sklepów, map oraz możliwości rejestracji w loterii znaleźć można w następujących witrynach firmy NVIDIA:

O firmie NVIDIA
Firma NVIDIA Corporation jest światowym liderem w dziedzinie projektowania programowalnych procesorów graficznych. Firma produkuje nowatorskie urządzenia dla przemysłu komputerowego, elektroniki konsumenckiej oraz urządzeń przenośnych. Siedziba firmy NVIDIA mieści się w Santa Clara w Kalifornii, z biurami w Azji, Europie i w obu Amerykach. Więcej informacji można znaleźć w internetowej witrynie firmy pod adresem www.nvidia.pl.

Pewne oświadczenia przedstawione w tej informacji prasowej, w tym, ale nie ograniczając się do, funkcji, korzyści, możliwości i wydajności procesorów graficznych i chipsetów firmy NVIDIA, terminów imprez Reality Tour, wydarzeń składających się na Reality Tour oraz reakcji klientów na procesory graficzne i chipsety NVIDIA są oświadczeniami wybiegającymi w przyszłość i jako takie są obciążone ryzykiem i niepewnością, przez co stan faktyczny może znacząco różnić się od oczekiwań. Ryzyko to i niepewność dotyczą, ale nie są do nich ograniczone, opóźnień we wprowadzaniu do produkcji nowych produktów, opóźnień w integrowaniu produktów, zmian w preferencjach i potrzebach użytkowników, przyjęcia nowych produktów i technologii przez rynek, opracowywania nowych technologii, błędów wynikających z procesu produkcyjnego lub w oprogramowaniu, przyjęcia produktów konkurencji przez naszych klientów zamiast naszych produktów, ogólnych trendów w branży w tym cyklicznych trendów w przemyśle półprzewodników, wpływu produktów konkurencji oraz zmian w cennikach, zmian w standardach przemysłowych oraz interfejsach oraz innych czynników ryzyka wyszczególnianych w pewnych okresach czasu w raportach firmy NVIDIA przesyłanych do Securities and Exchange Commission (Komisja Papierów Wartościowych i Giełd), w tym w dokumencie Form 10-Q za okres finansowy zakończony 30 kwietnia 2006 roku. Kopie dokumentów dostarczonych Komisji są dostępne bezpłatnie na stronie internetowej firmy NVIDIA. Te wybiegające w przyszłość oświadczenia obowiązują tylko w chwili ich opublikowania. Firma NVIDIA nie podejmuje żadnych zobowiązań dotyczących aktualizacji tych wybiegających w przyszłość oświadczeń.

Copyright © 2006 NVIDIA Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie nazwy firm i/lub produktów mogą być nazwami handlowymi, znakami towarowymi i/lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli. Funkcjonalność, ceny, dostępność i specyfikacje mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Uwaga: W przypadku zainteresowania również innymi notatkami prasowymi dotyczącymi firmy NVIDIA, prosimy odwiedzić stronę informacji prasowych znajdującą się tutaj. 
 
 
 
FacebookTwitterNasza KlasaLinkedIn