Systemy wbudowane

Unikalna oferta dla twórców oprogramowania uczestniczących w programie NVIDIA
SKORZYSTAJ TERAZ
Unikalna oferta dla twórców oprogramowania uczestniczących w programie NVIDIA

SKORZYSTAJ ZE SPECJALNEJ OFERTY CENOWEJ NA NOWY ZESTAW PROGRAMISTYCZNY NVIDIA JETSON TX1 SE

 

Jesteś członkiem programu NVIDIA dla twórców oprogramowania i mieszkasz w Polsce? Jeśli tak, jesteś uprawniony do skorzystania ze specjalnej zniżki na zestaw programistyczny NVIDIA® Jetson™ TX1 SE. Po prostu zaloguj się korzystając ze swojego adresu e-mail, którego użyłeś do rejestracji w programie NVIDIA dla twórców oprogramowania i kup ten fantastyczny zestaw programistyczny za jedyne 1014 zł. UWAGA: Obowiązuje limit jednego zestawu na osobę. Nie jesteś jeszcze członkiem program? Zarejestruj się tutaj.

Zdobądź za ułamek ceny wszystko czego potrzebujesz, by tworzyć roboty i inteligentne maszyny przyszłości.

Zestaw ten zawiera moduł Jetson TX1 wyposażony w układ GPU oparty na architekturze NVIDIA Maxwell z 256 rdzeniami NVIDIA CUDA®. Płyta główna posiada złącza USB, PCI-E, HDMI, moduł Wi-Fi/Ethernet i slot na karty SD - możesz zatem od razu brać się za programowanie.

Już teraz skorzystaj z tej wyjątkowej oferty od firmy NVIDIA i zaoszczędź mnóstwo pieniędzy.

 
 


 
* Pola obowiązkowe
 

© 2018 NVIDIA Corporation. Wszystkie prawa zastrzeżone. NVIDIA, logo NVIDIA, CUDA, NVIDIA Maxwell i Jetson są znakami towarowymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi NVIDIA Corporation w Stanach Zjednoczonych i/lub w pozostałych krajach. Pozostałe nazwy firm i produktów mogą być znakami towarowymi odpowiednich firm, z którymi są związane..

Oferta ważna wyłącznie w Austrii, Belgii, Czechach, Danii, Finlandii, Francji, Niemczech, Irlandii, Włoszech, Luksemburgu, Holandii, Norwegii, Polsce, Hiszpanii, Szwecji lub Wielkiej Brytanii. Podmiotem odpowiedzialnym za uregulowanie wszelkich związanych z tą ofertą podatków jest Klient. Oferta ta nie może być łączona z żadną inną ofertą, ani kuponem rabatowym lub zniżkowym. Oferta ta nie może być zastępowana, zamieniana, sprzedawana czy wymieniana na gotówkę lub inne dobra i usługi. Produkt dostępny wyłącznie do wyczerpania zapasów, ilości ograniczone. Oferta jest ważna do 31 grudnia 2017 lub do wyczerpania zapasów. Niniejsze postanowienia nie obowiązują tam, gdzie jest to zabronione. Obowiązuje limit jednego zestawu na osobę posiadającą ważny adres e-mail oraz będącą członkiem programu NVIDIA dla twórców oprogramowania.

 

SPECYFIKACJE TECHNICZNE

 
MODUŁ JETSON TX1 OPCJE ZASILANIA
Oparty na architekturze NVIDIA Maxwell™ układ GPU wyposażony w 256 rdzeni NVIDIA® CUDA® Zewnętrzny zasilacz sieciowy (19 V)
Czterordzeniowy procesor ARM® Cortex®-A57 MPCore ZAWARTOŚĆ ZESTAWU
4 GB pamięci LPDDR4 Płyta główna NVIDIA Jetson TX1 SE
16 GB pamięci Flash eMMC 5.1 Zasilacz sieciowy i kabel zasilający
Łączność z urządzeniami obsługującymi standard 802.11ac Wi-Fi i Bluetooth Anteny umożliwiające łączenie się z urządzeniami obsługującymi Wi-Fi (2)
10/100/1000BASE-T Ethernet Gumowe nóżki (4)
Porty wejścia/wyjścia Instrukcja szybkiego uruchamiania
USB 3.0 Typ A Broszura bezpieczeństwa
USB 2.0 Micro AB (obsługuje tryb recovery i hosta) Następujące pozycje są rekomendowane, lecz nie są dołączone do zestawu:
HDMI Wyświetlacz ze złączem i kablem HDMI (typ A)
M.2 klucz E Kamera USB
PCI-E x4 Kabel USB
Gigabitowy Ethernet Klawiatura i mysz
Złącze pełnowymiarowych kart SD Konwerter UART TTL do RS232
Złącze SATA (dane i zasilanie) *Zawartość zestawu programistycznego Jetson TX1 SE jest taka sama, jak zestawu Jetson TX1 z wyjątkiem kabla USB i modułu kamery.
Interfejsy GPIO, I2C, I2S, SPI
Złącze układu TTL UART z kontrolą przepustowości
 

*Porty I/O Expansion header: zapoznaj się z dokumentacją dołączoną do produktu, aby sprawdzić specyfikację portów header