Quadro

  • KARTY GRAFICZNE QUADRO
  • TECHNOLOGIE GPU QUADRO
  • ZASTOSOWANIA PRZEMYSŁOWE
  • Porównaj i kup Quadro
Adobe Creative Cloud
Adobe Creative Cloud
Divider

SZYBKIE, ELASTYCZNE I PŁYNNE – TERAZ GOTOWE NA ROZWIĄZANIE NVIDIA GRID™

Oprogramowanie Adobe Photoshop CC korzysta z innowacyjnego silnika graficznego Mercury i układów GPU NVIDIA, aby zapewnić płynny i interaktywny proces projektowania. Teraz możesz uruchomić oprogramowanie Photoshop CC przez sieć dzięki nowej, wspieranej oficjalnie przez firmę Adobe platformie NVIDIA GRID™. Wśród nowych, akcelerowanych przez GPU funkcji znajduje się rozszerzona galeria rozmyć, zawierająca jeszcze więcej opcji stylowego rozmycia obrazu i funkcja automatycznego nanoszenia maski, która automatycznie wybiera śledzony obszar zdjęcia oraz mechanizm próbkowania w górę, który umożliwia wysokiej jakości skalowanie w górę obrazów, takich jak te, wyodrębnione z klatek materiału wideo. Inne kluczowe, obsługiwane przez GPU funkcje to Inteligentne wyostrzanie, Formowanie i ponad 30 innych.

 

NAJNOWSZE AKCELEROWANE PRZEZ GPU NARZĘDZIA
PROGRAMU ADOBE PHOTOSHOP CC

Efekty ruchu w galerii rozmyć
Skorzystaj z układów GPU NVIDIA, aby płynnie i szybko nadać obrazom wrażenie ruchu, dramatyzmu czy emocji. Wsparcie dla układów GPU w galerii rozmyć zostało rozszerzone na nowy zestaw opcji oferujących zdumiewające efekty, jak funkcja Ścieżka rozmycia, która pozwala na dodanie rozmycia wzdłuż jakiejkolwiek prostej lub zakrzywionej ścieżki, aby dodać wrażenie ruchu. Co więcej, nowy tryb rozmycia – Obrót, pozwala na dodanie efektu obracania się obiektów, jak opona czy diabelski młyn, przez zwykłe zastosowanie rozmycia w eliptycznych lub okrągłych obszarach.

Automatyczne tworzenie maski
Oprogramowanie Photoshop CC może automatycznie utworzyć wstępną maskę poprzez zaznaczenie priorytetowych obszarów na obrazie. Układy GPU NVIDIA przyspieszają ten proces, czyniąc go naturalnym i interaktywnym. Automatyczne nanoszenie maski świetnie działa także w przypadku ujęć portretowych i innych obrazów o małej głębi ostrości.

Wysokiej jakości, szybkie próbkowanie w górę
Jednostki GPU NVIDIA umożliwiają teraz nawet do 15 razy szybsze działanie mechanizmu próbkowania w górę, który został ulepszony, aby jeszcze lepiej i efektywniej zachować detale obrazu w trakcie jego przetwarzania. Przydaje się on w takich zastosowaniach, jak wyodrębnianie klatki z materiału wideo, aby utworzyć wyraźne zdjęcie o wysokiej jakości.

Photoshop CC
Photoshop CC
 
 

DODATKOWE INFORMACJE

Do stacjonarnych stacje roboczych:
 
 
Do stacjonarnych stacje roboczych:
 
 
Produkty Quadro do
profesjonalnej wizualizacji

Technologia fizycznie
poprawnego renderingu NVIDIA

Karty graficzne Quadro do
komputerów stacjonarnych

Mobilne karty graficzne Quadro
Technologia Multi-GPU
Zarządzanie wyświetlaniem
i pulpitem

Zastosowania przemysłowe

Projektowanie i branża produkcyjna
Media i rozrywka
Nauka i obrazowanie medyczne
Poszukiwania surowców
energetycznych

Zasoby

Materiały na temat
produktów

Biuletyn NVIDIA
Studia przypadków
dotyczące Quadro

Skontaktuj się z nami

Gdzie kupić

Rozwiązania Quadro
(stacjonarne stacje robocze)

Rozwiązania Quadro
(mobilne stacje robocze)

Rozwiązania Quadro
(stacje robocze typu All-in-One)

Znajdź nas Online

NVIDIA Blog Blog NVIDIA

Facebook Facebook

Twitter Twitter

YouTube YouTube