Quadro

  • KARTY GRAFICZNE QUADRO
  • TECHNOLOGIE GPU QUADRO
  • ZASTOSOWANIA PRZEMYSŁOWE
  • Porównaj i kup Quadro
Adobe Creative Cloud
Adobe Creative Cloud
Divider

SZYBCIEJ TWÓRZ SWOJE NAJLEPSZE DZIEŁA
DZIĘKI EDYCJI WIDEO W CZASIE RZECZYWISTYM

Oprogramowanie Adobe Premiere Pro CC to nowoczesna aplikacja do edycji wideo, która wykorzystuje układy GPU NVIDIA, aby zapewnić wiodące w branży natywne wsparcie dla wielu formatów mediów, włącznie z materiałami 4K i o szerokim zakresie dynamicznym (HDR). Akcelerowany przez GPU mechanizm odtwarzania Mercury firmy Adobe, opracowany we współpracy z firmą NVIDIA, korzysta z jednostek GPU NVIDIA oraz platformy obliczeń równoległych NVIDIA® CUDA® do zapewnienia interaktywnej edycji wideo w czasie rzeczywistym i nawet do 56 razy szybszego eksportu renderowanych materiałów.

 

 
 
 

Learn why NVIDIA Quadro is professionals’ #1 choice for Adobe CC

 

NOWE FUNKCJE AKCELEROWANEGO PRZEZ JEDNOSTKI GPU NVIDIA
OPROGRAMOWANIA ADOBE PREMIERE PRO CC

Oprogramowanie Premiere Pro CC zyskuje znaczący wzrost prędkości działania dzięki jednostkom GPU NVIDIA, zapewniając montażystom wideo szybszy, bardziej płynny i intuicyjny tok pracy, zwłaszcza w przypadku mediów 4K, które charakteryzują się wysokim zapotrzebowaniem na moc obliczeniową. Pośród kilku z akcelerowanych na GPU funkcji znajduje się mechanizm usuwania efektu mozaiki Bayera wykonywany na GPU w celu szybkiego odtwarzania materiałów utworzonych na urządzeniach firmy RED, płynna interakcja wykorzystująca silnik Lumetri Deep Color Engine oraz niezwykła funkcja automatycznego przechodzenia Morph Cuts.

Co więcej, z nowym i akcelerowanym na GPU trybem VR oprogramowania Premiere Pro CC montażyści mogą teraz bardziej naturalnie dokonywać podglądu i edycji materiału 360 korzystając z możliwości panoramowania, odchylania i przeciągania bezpośrednio w klip wideo VR. Funkcjonalność ta została wbudowana w istniejący, akcelerowany na GPU potok pracy, co czyni komfort pracy płynnym i interaktywnym, jak tylko jest to możliwe. Nowy tryb VR także uzupełnia inne zaawansowane i akcelerowane na GPU narzędzia VR, jak wtyczki Mettle SkyBox 360/VR.

Wzrost wydajności narzędzia Lumetri Deep Color Engine Demo: Wzrost wydajności narzędzia Lumetri Deep Color Engine (00:38)

Optymalizacje dla komputerów Mac
Optymalizacje wydajności wprowadzane przez technologię CUDA dla akcelerowanych rozwiązaniami firmy NVIDIA komputerów Mac zapewniają do 40% wyższą wydajność oprogramowania Premiere Pro w porównaniu do ich standardowej konfiguracji. Po prostu zaktualizuj sterownik na sterownik NVIDIA CUDA i zyskaj darmowy przyrost wydajności.

Integracja z platformą Adobe Anywhere
Oprogramowanie Premiere Pro to kluczowe rozwiązanie zintegrowane z platformą Adobe Anywhere. Akcelerowana przez karty NVIDIA Tesla platforma pracy zespołowej z materiałami wideo pozwala montażystom wideo, twórcom efektów wizualnych oraz innym profesjonalnym twórcom na współpracę z wykorzystaniem scentralizowanych mediów i zasobów w obrębie praktycznie każdej sieci.
Dowiedz się więcej .

 

¹ Compared with dual Intel Xeon E5 2687W 3.10GHz CPUs (16 total cores)

*Sterownik wydajnościowy Quadro można już pobrać. Ostateczna wydajność będzie zależna od konfiguracji systemowej, materiału i toku pracy użytkownika.

 
Premiere Pro CC
Premiere Pro CC
 
 
REKOMENDOWANE UKŁADY GPU NVIDIA
 
 
Produkty Quadro do
profesjonalnej wizualizacji

Technologia fizycznie
poprawnego renderingu NVIDIA

Karty graficzne Quadro do
komputerów stacjonarnych

Mobilne karty graficzne Quadro
Technologia Multi-GPU
Zarządzanie wyświetlaniem
i pulpitem

Zastosowania przemysłowe

Projektowanie i branża produkcyjna
Media i rozrywka
Nauka i obrazowanie medyczne
Poszukiwania surowców
energetycznych

Zasoby

Materiały na temat
produktów

Biuletyn NVIDIA
Studia przypadków
dotyczące Quadro

Skontaktuj się z nami

Gdzie kupić

Rozwiązania Quadro
(stacjonarne stacje robocze)

Rozwiązania Quadro
(mobilne stacje robocze)

Rozwiązania Quadro
(stacje robocze typu All-in-One)

Znajdź nas Online

NVIDIA Blog Blog NVIDIA

Facebook Facebook

Twitter Twitter

YouTube YouTube