Quadro
 
Adobe Premiere Pro CS5
Uwolnij swoją kreatywność w pracy z pakietem do produkcji wideo.
Bez względu na to czy zajmujesz się produkcją filmów niezależnych, obróbką materiałów do emisji telewizyjnej czy pracujesz korporacyjnymi produkcjami wideo, masz bez wątpienia do czynienia z napiętymi terminami i rygorystycznymi ograniczeniami budżetu. Dzięki rozwiązaniom graficznym NVIDIA® Quadro® oraz pakietowi Adobe Premiere® Pro CS5.5 Twój czas obróbki może ulec radykalnemu skróceniu, bez poświęcania jakości i przy ułamku ceny markowych systemów do postprodukcji.

Premiere Pro CS5.5 wykorzystuje nowy silnik Adobe Mercury Playback Engine stworzony w oparciu o architekturę przetwarzania równoległego NVIDIA® CUDA™ i umożliwiający przeglądanie oraz obróbkę w czasie rzeczywistym materiału wideo w jego natywnej postaci o wysokiej rozdzielczości, włączając w to możliwość korzystania z wielu warstw wideo typu RED 4K. Dzięki szerokiemu wyborowi dostępnych obecnie rozwiązań możesz uzyskać wyższą wydajność oraz możliwość płynnej obróbki wideo w czasie rzeczywistym na gamie platform, możesz też z pełnym przekonaniem uprawiać swoją magię bezpośrednio w obecności klienta.
Czołowi eksperci w branży dyskutują o tym, jak uwolnić moc pakietu Adobe Creative Suite 5.5 za pomocą jednostek GPU NVIDIA. Poznaj jak zwiększyć ogólną efektywność na etapie produkcji za pomocą Premiere Pro, After Effects itp.

Dowiedz się więcej (w jęz. angielskim)
Wybrane informacje na temat Quadro Demonstracje wideo Użyteczne odnośniki

Szybsza obróbka

  • Uzyskaj 15 razy wyższą wydajność, umożliwiającą Ci wprowadzanie oraz modyfikację wielu korekcji kolorów i efektów w rozdzielczościach SD, HD, 2K i wyższych z dostępem do płynnego scrubbingu i odtwarzania – a wszystko to w czasie rzeczywistym!
  • Korzystaj z jeszcze liczniejszej gamy akcelerowanych przez układy GPU NVIDIA® efektów i funkcji, takich jak szybkie rozmycie, przejście z przenikaniem oraz akceleracja na etapie przygotowania mediów.
  • Wyposażony w 6 GB pamięci graficznej model Quadro 6000 umożliwia Ci montaż projektów wykorzystujących materiały filmowe w formie złożonej, w postaci RAW oraz w formacie 4K RED.
  • Pracuj z bogatym, żywym obrazem o 30-bitowej precyzji odwzorowania kolorów.

Dodatkowe opcje

  • Korzystaj z oprogramowania Premiere Pro CS5.5 na pełnej gamie platform, włączają w to mobilne i stacjonarne stacje robocze, komputery PC typu desktop oraz Apple Mac Pro.
  • Zanurz się w środowisku pracy zespołowej wykorzystującym prawdziwą, stereoskopową wizualizację 3D i ujrzyj za pomocą rozwiązań NVIDIA® 3D Vision™ Pro i Cineform Neo3D niezwykłe bogactwo szczegółów.
  • Rozciągaj obraz na kilka urządzeń wyświetlających o wysokiej rozdzielczości, włączając w to projektory i monitory SDI.*
* Proces kodowania jest akcelerowany w famach funkcjonalności oferowanej przez silnik Mercury Playback Engine wykorzystujący akcelerację GPU.
Zmodernizuj swój sprzęt jeszcze dziś
Następujące rozwiązania zaaprobowane przez firmę Adobe zapewniają akcelerację GPU w Premiere Pro CS5.5:
Rozwiązania dla stacji roboczych

Quadro 6000
>  Rozdz. SD, HD, Full HD, 2K-4K
Quadro 5000
>  Rozdz. SD, HD, Full HD 1080p
Quadro 4000
>  Rozdz. SD, HD, Full HD 720p
Quadro 2000
>  SD, kodowanie, edycja obrazu o ultrawysokiej rozdzielczości, projektowanie wektorowe
Rozwiązania dla komputerów Apple Mac Pro
Quadro 4000 Mac
>  Rozdz. SD, HD, Full HD 720p
 
Rozwiązania dla mobilnych stacji roboczych
 
>  Zobacz pełną listę układów GPU NVIDIA certyfikowanych dla Adobe Premiere Pro CS5.5.
Wtyczki do oprogramowania firmy Adobe
Mainconcept - The Codec People
Z akceleracją CUDA
Red Gaint GenArts
Z akceleracją CUDA
CineForm
       
Boris FX Pro Dad Elemetal
Z akceleracją CUDA
Foundry
       
Digital Anarchy      
 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn