Adobe Flash 10.1
 
Wykonaj trzy proste kroki, aby pobrać program Adobe Flash 10.1 w wersji beta:
1 Sprawdź czy Twój układ GPU firmy NVIDIA jest gotowy do akceleracji technologii Flash. Dowiedz się więcej
2 Pobierz najnowszy sterownik NVIDIA dla swojego układu GPU.
Dowiedz się więcej
3 Pobierz program Flash Player 10.1 z witryny Adobe.com Dowiedz się więcej

DOSKONAŁA OBSŁUGA WIDEO W FORMACIE FLASH
Powiedz dość zacinającemu się wideo online i ciesz się płynnym pełnoekranowym odtwarzaniem materiałów SD i HD, korzystając z procesorów graficznych NVIDIA®. Wersja beta oprogramowania Adobe Flash Player 10.1 z obsługą akceleracji GPU na komputerach PC i innych urządzeniach wyposażonych w układy NVIDIA® Tegra ®, NVIDIA® ION™ i NVIDIA® GeForce® jest już dostępna.
Galeria w jakości HD
Technologia Flash obecna jest wszędzie. Odwiedź strony galerii HD w swoich ulubionych serwisach WWW, by zobaczyć więcej materiałów wykorzystujących technologię Adobe Flash 10.1 z akceleracją GPU. Premiera finalnej wersji oprogramowania Adobe Flash Player 10.1 planowana jest na pierwszą połowę 2010 roku.

Przeglądaj zawartość poniższych witryn w jakości HD lub pełnoekranowym trybie SD:

Adobe Youtube Hulu Vimeo


Komentarze w branży
„Akceleracja GPU dla technologii Flash jest jednak, z całą pewnością, faktem – oglądałem zwiastun filmu Star Trek z YouTube HD na wyposażonym w NVIDIA ION komputerze HP Mini 311 i wyświetlałem obraz na zewnętrznym monitorze, działało to doskonale. Co – jeśli kiedykolwiek próbowałeś odtwarzać klip HD w formacie Flash – dławi CPU nawet w przypadku dobrze wyposażonych systemów; zatem fakt, iż działa to na netbooku w cenie 400 USD, zasługuje niemal na owację.”   „Firma Adobe poinformowała oficjalnie, że Flash Player 10.1 pozwoli netbookom wyposażonym w układ graficzny NVIDIA ION na pełnoekranowe odtwarzanie filmów korzystających z technologii Flash w jakości high-definition…

Miałem szansę zobaczyć demonstracje obu w akcji, na zorganizowanej przez firmę NVIDIA imprezie GPU Technology Conference w zeszłym tygodniu i mogę was zapewnić, że poprawa jest mocno zauważalna.”
– Gizmodo – Notebooks.com

„Firmy Adobe i NVIDIA ogłosiły, że następna wersja odtwarzacza Flash będzie wykorzystywać procesory graficzne NVIDIA (GPU) w celu poprawienia jakości odtwarzania materiałów wideo online. Oprogramowanie Adobe Flash Player 10.1, które będzie dostępne w wersji beta przed końcem tego roku, zostanie zaprojektowane tak, by wykorzystać możliwości chipów GeForce, ION i Tegra firmy NVIDIA.

Na technologii Flash 10.1 skorzystają komputery typu netbook i nettop oparte o platformę ION, bo odtwarzanie wideo online to dziedzina, w której Intel Atom wypada obecnie słabo.”

„…firmy te ściśle ze sobą współpracowały w ramach projektu Open Screen, który miał na celu zoptymalizowanie i radykalne poprawienie wydajności odtwarzacza Flash Player 10.1, dzięki wykorzystaniu akceleracji wideo i grafiki przez układy GPU stosowane w szerokim zakresie mobilnych urządzeń internetowych…”

– eWeek

– ZDNet  


 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn