Gry PC

 
 

 
AION

Wydawca

NCsoft

Strona internetowa gry

AION

Gatunek

MMO
RPG

Data wydania

25-09-2009

Tryb jednoosobowy

Tak

Tryb wieloosobowy

Tak

PEGI 12

Obsługiwane technologie

Opis

Aion, popularna gra mmorpg jest obecnie dostępna w systemie free-to-play po ogromnej aktualizacji wprowadzającej pojazdy, możliwość posiadania mieszkania, setki nowych zadań, ulepszoną grafikę i wyłączną obsługę technologii NVIDIA Surround i 3D Vision.

Jedna z najpopularniejszych gier mmorpg w Korei Południowej, Aion jest obecnie dostępna w systemie free-to-play na całym świecie. Gra już teraz wypełniona jest treścią po brzegi, natomiast aktualizacja Aion: Ascension w systemie free-to-play wprowadza dodatkowo pojazdy, możliwość posiadania mieszkania i jego dekorowania, ponad 600 nowych misji, nowe regiony, nowe instancje, ulepszoną grafikę, wyjątkowe funkcje NVIDIA i wiele więcej.

W przeciwieństwie do wielu innych gier MMORPG w systemie free-to-play, gra Aion jest naprawdę bezpłatna dając graczom nieograniczony dostęp do wszystkich obecnych w grze treści, klas, przedmiotów i poziomów graczy. Ponadto, aktualizacja Ascension wprowadza także ścieżkę rozwoju Atreian Atlas, która ułatwia stawianie pierwszych kroków w grze oferując wskazówki, przewodniki na temat strategii, solucje i filmy instruktażowe, jako dodatek do indywidualnej mapy wyświetlającej osiągnięcia i to, co czeka gracza.

Jak widać na zdjęciach i materiałach wideo, dostępnych za pośrednictwem pasku nawigacyjnego po lewej, gra Aion wygląda fantastycznie dzięki dużej aktualizacji grafiki z 2011 roku. Aktualizacja Ascension wprowadza kilka dodatkowych usprawnień i ulepszeń oraz, co ważniejsze, zapewnia pełną obsługę technologii NVIDIA 3D Vision i NVIDIA Surround dostarczając graczom znakomitych wrażeń wizualnych.

Jeśli poszukujesz nowej rozrywki, trudno nie polecić Ci gry Aion - jest bezpłatna, wygląda fantastycznie, rozgrywka jest dopracowana w najdrobniejszych szczegółach dzięki dokonywanym od kilku lat aktualizacjom, a inni gracze nie zyskają nad Tobą przewagi wydając prawdziwe pieniądze. Odwiedź zatem oficjalną stronę gry Aion i zarejestruj się.

Wymagania systemowe

Minimalne parametry systemowe dla domyślnych ustawień graficznych

System operacyjny Windows XP (z uaktualnieniem Service Pack 2), Vista, Windows 7
CPU Intel Pentium4 2.8G / AMD Sempron 2800 lub lepszy
RAM minimum 1 GB
Karta graficzna NVIDIA Geforce 6600
Dysk twardy minimum 40 GB
DirectX 9.0c(2008. 6)

Zalecane parametry systemowe dla domyślnych ustawień graficznych

CPU dwurdzeniowy procesor Intel Pentium / AMD Athlon64 X2 lub lepszy.
RAM minimum 2 GB
Karta graficzna NVIDIA Geforce 7600 lub lepsza

Minimalne parametry systemowe dla zaawansowanych ustawień graficznych

CPU dwurdzeniowy procesor Intel Pentium E5500 / AMD AthlonII X2
RAM minimum 2 GB
Karta graficzna NVIDIA Geforce 8600

Zalecane parametry systemowe dla zaawansowanych ustawień graficznych

CPU dwurdzeniowy procesor Intel Pentium E6700 / AMD AthlonII X3
RAM minimum 4 GB
Karta graficzna NVIDIA Geforce 9800 lub lepsza

Zrzuty ekranowe

 
 
 

Inne popularne gry PC

The Secret World
Diablo III
Star Wars™: The Old Republic™