Gry PC

 
 

 

Wydawca

Carbon Games

Strona internetowa gry

AirMech

Gatunek

RTS

Data wydania

01-11-2012

Tryb jednoosobowy

Tak

Tryb wieloosobowy

Tak

Opis

W przyszłości resztki ocalonych z Wielkiej Wojny kontynuują swą walkę przy pomocy najdoskonalszej maszyny wojennej: AirMech. Wznieś się w powietrze własną maszyną bojową AirMech i prowadź rozgrywkę w pojedynkę lub w trybie kooperacji w tytułowej strategii akcji czasu rzeczywistego grze, dostępnej w systemie free-to-play.

AirMech jest dostępną w systemie free-to-play grą akcji czasu rzeczywistego, w której gracz steruje robotami, których transformacje zainspirowane są klasyczną grą "Defense of the Ancients" Herzoga Zwei. Każdy z robotów posiada unikalne umiejętności, a każdy z pilotów własne statystyki. W trakcie rozgrywki gracze zdobywają punkty doświadczenia i jednostki waluty Kudos, co daje możliwość odblokowania szerokiego wachlarza maszyn bojowych AirMech, pilotów, jednostek i przedmiotów, które pozwalają na dostosowanie armii gracza do jego potrzeb.

Walcz z innymi graczami w trybie PvP (gracz przeciwko graczowi) na arenach 1 na 1 lub 3 na 3, lub wspólnie wznieście się w przestworza podczas bitew ze sterowanym sztuczną inteligencją przeciwnikiem, próbujcie stawić czoła niezliczonym hordom wroga w trybie Survival. Dzięki łatwemu sterowaniu w trakcie rozgrywki i pełną obsługą kontrolerów, gra AirMech jest przystępnym i dostarczającym świetnej rozrywki dodatkiem do świata gier typu free-to-play.

Wymagania systemowe

Minimalne Wymagania systemowe

System operacyjny Windows XP
Procesor Pentium 4
Pamięć 2 GB RAM
Karta graficzna GeForce 8800 GT
DirectX 9.0c
Dysk twardy 100 MB wolnego miejsca na dysku twardym
Inne wymagania Szerokopasmowe łącze internetowe

Zrzuty ekranowe

 
 
 

Inne popularne gry PC

StarCraft II: Heart of the Swarm
End of Nations
Oil Rush