Gry PC

 
 

 
Anomaly 2

Wydawca

11 bits studios

Strona internetowa gry

Anomaly 2

Gatunek

RTS

Data wydania

15-05-2013

Tryb jednoosobowy

Tak

Tryb wieloosobowy

Tak

Obsługiwane technologie

Opis

Tytuł Anomaly 2 to strategia czasu rzeczywistego, która przenosi na kolejny poziom koncepcję gatunku Tower Offense, znaną z gry Anomaly Warzone Earth. Utrzymując główne założenia z oryginału - planowanie taktyczne oraz dowodzenie oddziałem wojska na polu walki - tytuł Anomaly 2 wprowadza również szereg nowych funkcji i elementów.


Przez kolejne lata po inwazji na Ziemię w 2018 roku, nasza planeta jest opanowana przez obce maszyny. Ludzkość jest na skraju wyginięcia. Ludzie połączyli się w olbrzymie konwoje i przemierzają teraz zamarznięte tereny tundry w poszukiwaniu jedzenia i zapasów. Od czasów wojny role zostały odwrócone: teraz nasz gatunek zdaje się być Anomalią na kontrolowanej przez maszyny planecie. Dowódca Twojego konwoju nazywa się Yukon.

Tytuł Anomaly 2 to strategia czasu rzeczywistego, która przenosi na kolejny poziom koncepcję gatunku Tower Offense, znaną z gry Anomaly Warzone Earth. Utrzymując główne założenia z oryginału - planowanie taktyczne oraz dowodzenie oddziałem wojska na polu walki - tytuł Anomaly 2 wprowadza również szereg nowych funkcji i elementów:

  • Zmień swoje wojska w wojenne mechy i odkryj nowe oblicze strategii: każda jednostka ma swoją własną formę mecha, ze zróżnicowanymi umiejętnościami pomagającymi przetrwać konkretne sytuacje na polu walki.
  • Weź udział w unikalnej dla tytułu Anomaly 2 rozgrywce wieloosobowej: tower defense kontra tower offense. Steruj wieżami i eksterminuj siły rasy ludzkiej lub przejmij dowodzenie nad oddziałami ludzi i niszcz wieżyczki obcych.
  • Walcz w postapokaliptycznym świecie w ramach nowej kampanii dla pojedynczego gracza, która zapewnia jeszcze bardziej wciągające wrażenia, niż entuzjastycznie przyjęty oryginał.
  • Wykuj swoją własną drogę do zwycięstwa i stwórz absolutnie najlepszy oddział wojenny. Z ponad milionem dostępnych kombinacji taktycznych na tworzenie swojego oddziału, liczba opcji w walce jest praktycznie nieskończona.
  • Zanurz się w przepięknie renderowanym świecie gry, dzięki nowemu i ulepszonemu silnikowi graficznemu:
  • Poznaj alternatywne zakończenia, uzależnione od Twojego podejścia do wrogich maszyn w trakcie kampanii.

Zrzuty ekranowe

 
 
 

Inne popularne gry PC

StarCraft II: Heart of the Swarm
AirMech
End of Nations
Oil Rush