Gry PC

 
 

 

Strona internetowa gry

Arizona Sunshine

Gatunek

FPS
Online Multiplayer

Tryb jednoosobowy

Tak

Tryb wieloosobowy

Tak

Obsługiwane technologie

Opis

Wejdź w sam środek apokalipsy zombie i poczuj się, jakbyś naprawdę tam był. Wal, tnij i wysadzaj w powietrze wszystko na swojej drodze, przebijając się przez hordy nieumarłych - tak realistycznych, że będziesz mógł ich niemal dotknąć. W grze Arizona Sunshine będziesz musiał walczyć o przetrwanie na spalonych słońcem postapokaliptycznych terenach Arizony. Wszystko to stanie przed Tobą niczym żywe dzięki rzeczywistości wirtualnej.

Słysząc ludzki głos w radiu wiesz, że Twoja nadzieja nie była bezpodstawna - na postapokaliptycznych, spalonych słońcem terenach Wielkiego Kanionu wciąż żyją ludzie. Tytuł Arizona Sunshine stawia na podwójny model walki o przetrwanie w opanowanym przez zombie, postapokaliptycznym świecie, który będziecie przemierzać z wykorzystaniem urządzeń VR. Szukając kontaktu z innymi ludźmi, gracze będą musieli walczyć zarówno z hordami nieumarłych, jak i z palącym słońcem.

Tytuł Arizona Sunshine to strzelanina VR, stworzona i zoptymalizowana od podstaw pod kątem współpracy z urządzeniami do rzeczywistości wirtualnej. Wejdź w sam środek apokalipsy zombie i poczuj się, jakbyś naprawdę tam był. Broń się przed przeciwnikami tak realistycznymi, że będziesz mógł ich niemal dotknąć. Unikalny system animacji fizycznej sprawia, że eksterminacja nieumarłych jest bardziej emocjonująca i satysfakcjonująca niż kiedykolwiek wcześniej.

Room-space VR
Wejdź w sam środek apokalipsy zombie, walcz z nieumarłymi i poczuj się, jakbyś naprawdę tam był. Poruszaj się, rób uniki i ucieknij z pola walki, gdy zbiegną się hordy zombie. Tytuł Arizona Sunshine to strzelanina stworzona i zoptymalizowana od podstaw pod kątem współpracy z urządzeniami do rzeczywistości wirtualnej.

Korzystaj z broni za pomocą kontrolerów ruchowych
Dzięki kontrolerom ruchowym HTC Vive i Oculus Touch, posługiwanie się bronią, strzelanie i przeładowywanie jest tak realistyczne, jak nigdy dotąd. Przewiduj ataki, zarządzaj swoją amunicją i materiałami eksploatacyjnymi oraz zdejmuj precyzyjnie cele, rozwalając nieumarłych na kawałki.

Przystępność
Gra została stworzona z elementów, które wspólnie tworzą całość. Możesz zanurzyć się w rozgrywkę na kilka minut lub pozostać w pełnym zombie wirtualnym świecie na dłużej - za każdym razem gwarantujemy doskonałe wrażenia.

Zrzuty ekranowe

 
 
 

Inne popularne gry PC

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm