Gry PC

 
 

 
Assassin's Creed III

Wydawca

Ubisoft

Strona internetowa gry

Assassin's Creed III

Gatunek

Akcja
Przygodowe

Data wydania

23-11-2012

Tryb jednoosobowy

Tak

Tryb wieloosobowy

Tak

PEGI 18

Obsługiwane technologie

Opis

Assassin's Creed po raz pierwszy wybiera się do Ameryki Północnej, by ujawnić spisek stojący za amerykańską rewolucją. Wykorzystując całkowicie nowy silnik graficzny, Assassin's Creed III jest większą i lepszą grą niż poprzednie części serii i w pełni wykorzystuje technologię DirectX 11.

Osadzona w realiach końca XVIII wieku, podczas amerykańskiej rewolucji, gra Assassin's Creed III wprowadza nowego bohatera, Ratohnhaké:tona, w którego żyłach płynie indiańska i brytyjska krew. Przyjmując imię Connor, walczy o sprawiedliwość w odwiecznej wojnie pomiędzy Asasynami i Templariuszami, która tak absorbowała graczy w ostatnich latach.

Rozwiń postać od prostego łowcy do Mistrza Asasynów, bądź świadkiem prawdziwego spisku stojącego za amerykańską rewolucją razem z ikonami historii, takimi jak George Washington i Benjamin Franklin. A kiedy zwyciężysz w wojnie, przenieś swoje umiejętności gry w tryb online i współzawodnicz w trybie multiplayer, który zawiera nowe postacie, mapy i tryby, stworzone by dostarczyć najlepsze dotychczas doznania w serii Assassin's Creed III, w trybie online.

Stworzona przy użyciu silnika graficznego następnej generacji, Anvil Next, gra Assassin's Creed III oferuje największy świat, w którym toczy się rozgrywka, spośród wszystkich dotychczas wydanych części, nowe systemy walki, fizyki i animacji a także system pogody; jednocześnie na ekranie mogą pojawiać się setki postaci , ożywiając pola walki i miasta amerykańskiej rewolucji.

Zrzuty ekranowe

 

Masz już kod?

Wprowadź swoje dane

Przepraszamy, niniejsza promocja została już zakończona. Możesz zapoznać się z naszymi najnowszymi promocjami na stronie www.nvidia.pl.

© 2013 NVIDIA Corporation. NVIDIA, logo NVIDIA, GeForce i 3D Vision są znakami towarowymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi NVIDIA Corporation. Wszystkie prawa zastrzeżone. © 2013 Ubisoft Entertainment. Assassin's Creed, Ubisoft i logo Ubisoft są znakami towarowymi Ubisoft Entertainment w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach. Wszystkie prawa zastrzeżone. © ASUSTeK Computer Inc. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Gdzie kupić

PRZYGOTUJ SIĘ NA GRĘ ASSASSIN'S CREED III

asus-rog.jpg

Uzbrój się w kartę graficzną GeForce GTX i przeżyj porywającą przygodę z Amerykańską Rewolucją w tle. Poluj na swoich wrogów podziwiając olśniewające krajobrazy w pierwszej grze z serii Assassin's Creed wykorzystującej technologię DirectX 11. Ciesz się fantastyczną grafiką i rozgrywką z wykorzystaniem nowych potężnych technologii ożywianych mocą układów GPU NVIDIA® GeForce GTX. Wzbogać rozgrywkę nawet o wciągający tryb 3D na komputerach kompatybilnych z 3D Vision!


Warunki i postanowienia

Ograniczona czasowo oferta z grą Assassins Creed III dotyczy:

  • Następujących dostawców kart z układami NVIDIA: ASUS, Zotac, Gigabyte, Inno3D, EVGA, KFA2 (Galaxy), MSI, PNY and Point of View.
  • Objętych promocją gamingowych laptopów ASUS ROG z kartami graficznymi GTX 660M, GTX 670M lub GTX 670MX (ważne tylko w uczestniczących krajach z regionu ASUS EMEA wymienionych poniżej).

W promocji biorą udział jedynie wybrane modele, a ona sama będzie dostępna wyłącznie w wybranych sklepach/sklepach internetowych. Prosimy o dokładne zapoznanie się przed zakupem z opisem karty graficznej bądź laptopa gamingowego ASUS ROG w celu sprawdzenia, czy do danego modelu dołączona jest gra, a otrzymasz przy zakupie kupon na DARMOWE pobrane elektronicznej wersji PC gry Assassin's Creed III! Oferta dotyczy wyłącznie objętych nią i uczestniczących w promocji produktów. Z pełną listą objętych promocją produktów i krajów można zapoznać się na stronie www.geforce.com/freeassassinscreed3. Oferta obowiązuje do 30 września 2013 lub do wyczerpania zapasów; nie obowiązuje tam, gdzie jest to zabronione. Oferta może zostać odwołana przez firmę NVIDIA bez uprzedzenia i w dowolnie wybranym momencie.

NA TERYTORIACH EUROPY, ŚRODKOWEGO WSCHODU, AFRYKI I INDII

Niniejsza oferta uprawnia do pobrania wyłącznie jednego egzemplarza elektronicznej wersji PC gry Assassin's Creed III®. Oferta ważna wyłącznie u autoryzowanych partnerów detalicznych oraz autoryzowanych sprzedawców detalicznych online i realizowana za pośrednictwem strony internetowej www.geforce.com/freeassassinscreed3 poczynając od 16 października 2012. Oferta ta nie może być zastępowana, zamieniana, sprzedawana czy wymieniana na gotówkę lub inne dobra i usługi. Oferta ważna na całym świecie, wyłączając Chiny. Podmiotem odpowiedzialnym za uregulowanie wszelkich związanych z nią opłat i podatków jest Klient. Oferta ta nie może być łączona z żadną inną ofertą, kartą gotówkową, kartą Game Time ani kuponem rabatowym lub zniżkowym. Produkt dostępny wyłącznie do wyczerpania zapasów, ilości ograniczone. Z możliwości skorzystania z promocji wyłączeni są sprzedawcy, dystrybutorzy i pracownicy firm NVIDIA i Ubisoft oraz ich agencji/oddziałów. Niniejsze postanowienia nie obowiązują tam, gdzie jest to zabronione. Obowiązuje limit jednej oferty na osobę i na transakcję. Klient otrzyma kod przy zakupie objętego promocją produktu NVIDIA. Gra będzie dostępna w dniu wydania jej przez firmę Ubisoft (obecnie 22 listopada 2012). Firma Ubisoft ma wyłączne prawo do zmiany tej daty. Sprawdź dostępność na swoim koncie UbiShop. Kod promocyjny traci ważność dnia 30 września 2013.

© 2013 NVIDIA Corporation. NVIDIA, logo NVIDIA, GeForce i 3D Vision są znakami towarowymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi NVIDIA Corporation. Wszystkie prawa zastrzeżone. © 2013 Ubisoft Entertainment. Assassin's Creed, Ubisoft i logo Ubisoft są znakami towarowymi Ubisoft Entertainment w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach. Wszystkie prawa zastrzeżone. © ASUSTeK Computer Inc. Wszystkie prawa zastrzeżone.

TXAA Wideo

Materiał wideo prezentujący technologie zastosowane w grze Assassin's Creed III PC

Wersja PC gry Assassin's Creed III wykorzystuje potencjał specjalnych technologii, by zwiększyć ogólną jakość wrażeń podczas rozgrywki. Technologia TXAA jest wykorzystywana w całej grze, natomiast teselacja DX11 w zimowych fragmentach gry.

TXAA to nowa tchnologia antyaliasingu o filmowej jakości, zaprojektowana specjalnie po to, by zredukować wykorzystanie techniki temporal aliasing (powodującej zacinanie się i migotanie obrazu w ruchu). Zwróć uwagę w tym materiale wideo na budynki, liny na statkach oraz liście. Bez technologii TXAA możesz zaobserwować zacinanie się obrazu, najbardziej widoczne, gdy postać jest w ruchu. Po włączeniu trybu TXAA zacinanie i migotanie obrazu praktycznie znikają.

W grze Assassin's Creed III, teselacja jest wykorzystywana do wygładzania śladów pozostawionych przez gracza w śniegu w trudnych warunkach pogodowych. Teselacja dynamicznie zwiększa ilość generowanych w danej scenie wielokątów, aby zapewnić bardziej realistyczny rendering w porównaniu do standardowych metod. W grze będziesz często miał do czynienia ze śniegiem, a technologia teselacji zwiększy realizm i poziom odwzorowania szczegółów w rozgrywce.

 
 

Inne popularne gry PC

Borderlands 2
Diablo III
Batman: Arkham City
Alice: Madness Returns