Gry PC

 
 

 
Assassin’s Creed Syndicate

Strona internetowa gry

Assassin’s Creed Syndicate

Gatunek

Akcja
Przygodowe

Data wydania

19-11-2015

PEGI 18

Opis

Londyn, rok 1868. Rewolucja przemysłowa rozpoczyna niesamowity okres wynalazków, odmieniając życia milionów ludzi dzięki technologiom, które niegdyś wydawały się nierealne. Nowe możliwości ściągnęły do Londynu ludzi, którzy chcą żyć w tym nowym świecie. Świecie nie kontrolowanym przez królów, imperatorów, polityków, czy religie, ale rządzonym przez nowy czynnik: pieniądze.

Nie każdy jednak jest w stanie czerpać korzyści z boomu gospodarczego. Pomimo, że imperium brytyjskie jest napędzane przez klasę robotniczą, życie tych ludzi przypomina niewolnictwo, w którym tylko niewielki odsetek czerpie korzyści z ich pracy. Żyjący w biedzie i umierający młodo przedstawiciele niższej klasy jednoczą się w proteście, kształtując nowy rodzaj rodziny, która budzi się do życia w podziemiach i rozpoczyna walkę o przetrwanie. Do walki dołączają się Asasyni, którzy stają po stronie robotników i odnawiają odwieczny konflikt, który obejmie londyńskich przywódców i będzie miał wpływ na całą nowożytną historię.

Przedstawiamy Wam Jacoba Frye'a, który z pomocą swojej siostry bliźniaczki o imieniu Evie odmieni losy milionów ludzi w grze Assassin’s Creed® Syndicate. Zmobilizuj i poprowadź podziemny świat do walki ze skorumpowaną władzą w Londynie. Daj się porwać niesamowitej przygodzie pełnej akcji, intryg i brutalnych walk.

CECHY

PIERWSZY ASASYN W CZASACH NOWOŻYTNYCH
Wciel się w postać zuchwałego i zbuntowanego Jacoba Frye'a i stań do walki z przeciwnikami, zadając im błyskawicznie szybkie i śmiertelnie niebezpieczne ciosy. Używaj udoskonalonej taktyki skradania, by umykać swoim przeciwnikom i korzystaj ze swojego arsenału broni, obejmującego nóż kukri, kastety i miecz ukryty w lasce. Do dyspozycji masz także nowe rozwiązania technologiczne, takie jak wyrzutnia liny, która pozwoli Ci w mgnieniu oka wdrapywać się na ściany budynków i atakować przeciwników z zaskoczenia.

PRZEMIERZAJ DYNAMICZNY ŚWIAT ZINDUSTRIALIZOWANEGO LONDYNU
Walcz i zwyciężaj w olbrzymim, otwartym świecie wiktoriańskiego Londynu - od Pałacu Buckingham, po Big Bena. Przemieszczaj się w stylu parkour po jadących pojazdach, by wytropić przeciwników lub uciec po brawurowej obławie. Przejmij kontrolę nad powozem, by wziąć udział w wyścigu ulicznym bez żadnych zasad lub też siej zniszczenie na pokładach parowców u brzegu Tamizy.

PRZEJMIJ KONTROLĘ NAD PODZIEMNYM ŚWIATEM LONDYNU
Wcielając się w postać Jacoba, gracze mogą założyć i poprowadzić najgroźniejszy gang Wielkiej Brytanii - jedyną siłę, która może przeciwstawić się elicie i pokonać konkurencyjne gangi, by wyzwolić uciśniony lud. Korzystając z arsenału broni możecie przenikać do twierdzy wroga i zdominować podziemny świat Londynu. Od okradania pociągów, po ratowanie pracujących dzieci - gracze nie cofną się przed niczym, aby wymierzyć sprawiedliwość na niebezpiecznych ulicach Londynu.

WCIEL SIĘ W POSTAĆ EVIE FRYE I DOPROWADŹ SZTUKĘ SKRADANIA DO PERFEKCJI
Graj jako Evie, siostra bliźniaczka Jacoba i bezwzględna zabójczyni, która do perfekcji opanowała sztukę cichego, szybkiego i niewidocznego ataku. Przemierzaj w stylu parkour ogromny, otwarty świat Londynu i wykorzystaj swoją pozycję w największym zbrodniczym syndykacie Londynu, by zmieniać świat na lepszy.

 

Zrzuty ekranowe

 
 
 

Inne popularne gry PC

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm