Gry PC

 
 

 
Assassin’s Creed Unity

Wydawca

Ubisoft

Strona internetowa gry

Assassin’s Creed Unity

Gatunek

Akcja
Przygodowe
Online Multiplayer

Data wydania

13-11-2014

PEGI 18

Obsługiwane technologie

Opis

Paryż, rok 1789. Rewolucja francuska zmienia niegdyś wspaniałe miasto w miejsce terroru i chaosu. Jego brukowane uliczki spływają krwią plebsu, który odważył się przeciwstawić arystokracji. Podczas gdy naród popada w ruinę, młody mężczyzna o imieniu Arno wyrusza w niesamowitą podróż, by zdemaskować prawdziwe siły stojące za Rewolucją. Podejmowane przez niego decyzje rzucą go w sam środek bezwzględnej walki o losy narodu oraz pozwolą sięgnąć po tytuł Mistrza bractwa Asasynów.

Przedstawiamy grę Assassin's Creed® Unity, nową odsłonę kultowej serii, opartą na całkowicie nowym silniku Anvil zbudowanym od podstaw pod kątem kolejnej generacji. Weź udział w rewolucji francuskiej, od szturmu na Bastylię po egzekucję króla Ludwika XVI - pomóż francuzom zmienić bieg historii.

Kluczowe cechy

Nowy bezlitosny bohater w brutalnym świecie - graj jako Arno, całkowicie nowy typ Asasyna, znacznie groźniejszy niż jego poprzednicy. Eksterminuj swoje ofiary korzystając z zupełnie nowych rodzajów broni, takich jak Widmowe Ostrze i Ukryte Ostrze z funkcjonalnością kuszy.

Nowy system walki, poruszania się i skradania - ciesz się bezprecedensowym stopniem wolności i kontroli nad swoim Asasynem, w świecie ożywionym dzięki nowemu silnikowi Anvil.

  • Pełna kontrola ruchu: nowa mechanika poruszania się pozwoli na płynne pokonywanie miejskich murów i ścian budynków w każdej płaszczyźnie
  • Opracowany na nowo system walki oparty jest na umiejętnościach, wyczuciu czasu oraz finezji gracza i zapewnia bogatsze wrażenia podczas starć
  • Ulepszony system skradania, w tym nowy tryb ukrycia i nowe techniki manipulacji tłumem. Pozostań w ukryciu, śledź swoją ofiarę i zaatakuj bez ostrzeżenia

Rozbudowane opcje personalizacji, które pozwolą Ci stworzyć swojego własnego mistrza asasynów - opracuj swój unikalny styl gry, dobierając uzbrojenie, ekwipunek, strój i specjalne umiejętności. Mieszaj ze sobą setki różnych kombinacji i rozwijaj swoje umiejętności z zakresu walki, skradania się i nawigowania, korzystając z nowego drzewka umiejętności. Zostań najlepszym Mistrzem bractwa Asasynów.

Odkryj owładnięty rewolucją Paryż w niespotykanej dotąd formie - walcz o przetrwanie w olśniewającym, olbrzymim i otwartym świecie, którego stworzenie było możliwe tylko dzięki mocy nowego silnika Anvil.

Odkrywaj szczegółowe wnętrza budynków i poznaj tajemnicę skrywaną przez podziemne katakumby i kanalizację.

Realizuj zadania, takie jak Ancestral Mission, Treasure Hunt, Murder Mysteries, Contract i wiele więcej. Miasto pełne jest misji, które pochłoną Cię na wiele godzin.

Zobacz na własne oczy chaos rewolucji francuskiej, zanurzając się w realistyczny tłum złożony z nawet 5000 bohaterów sterowanych przez sztuczną inteligencję.

Unikalny tryb kooperacji, który musisz wypróbować - oprócz kampanii dla pojedynczego gracza, możesz połączyć swoje siły z nawet trojgiem znajomych i cieszyć się otwartym światem osiemnastowiecznego Paryża w Sieci. Przeprowadzaj ambitne napady i weź udział w unikalnych narracyjnych misjach stworzonych specjalnie pod kątem rozgrywki w kooperacji. Sabotuj egzekucję. Chroń cesarza. Zamorduj agenta Templariuszy. Zwycięstwo nie przyjdzie jednak łatwo; Ty i Twoja śmiercionośna drużyna musicie polegać na komunikacji, koordynacji i zróżnicowaniu umiejętności, by ukończyć misje i zniknąć w cieniu.

Wymagania systemowe

Minimalne wymagania systemowe

Obsługiwane systemy operacyjne Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (tylko wersje 64-bitowe)
Procesor Intel Core i5-2500K @ 3,3 GHz lub AMD FX-8350 @ 4,0 GHz lub AMD Phenom II x4 940 @ 3,0 GHz
RAM 6 GB
Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 680 lub AMD Radeon HD 7970 (wyposażona w 2 GB pamięci VRAM)
DirectX wersja 11
Karta dźwiękowa karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0c oraz najnowsze sterowniki
Wymagane miejsce na dysku twardym 50 GB dostępnej przestrzeni dyskowej
Obsługiwane urządzenia peryferyjne kompatybilna z systemem Widows klawiatura i myszka są wymagane, kontroler jest opcjonalny
Tryb wieloosobowy szerokopasmowe łącze o szybkości 256 kbps lub wyższej

Rekomendowane parametry systemowe

Procesor Intel Core i7-3770 @ 3,4 GHz lub AMD FX-8350 @ 4,0 GHz lub model lepszy
RAM 8GB
Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 780 lub AMD Radeon R9 290X (wyposażona w 3 GB pamięci VRAM)

Uwaga: powyższe karty w wersjach do laptopów mogą działać, ale NIE są oficjalnie wspierane.

Zrzuty ekranowe

 

Analizator układu GPU

 
 

Inne popularne gry PC

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm