Quadro

  • KARTY GRAFICZNE QUADRO
  • TECHNOLOGIE GPU QUADRO
  • ZASTOSOWANIA PRZEMYSŁOWE
  • Porównaj i kup Quadro
AutoDesk Entertainment Creation Suite
Divider

AKCELERUJ WSZYSTKIE SWOJE PROJEKTY ANIMACYJNE REALIZOWANE Z WYKORZYSTANIEM OPROGRAMOWANIA FIRMY AUTODESK

Wiodący artyści zajmujący się tworzeniem animacji 3D i wizualnych efektów specjalnych polegają podczas pracy nad najbardziej realistycznymi symulacjami, animacjami 3D, postaciami i wykorzystującymi fotorealistyczne tekstury sceneriami na pakiecie oprogramowania Autodesk Entertainment Creation Suite. To atrakcyjne cenowo, biorąc pod uwagę możliwości, oraz kompleksowe rozwiązanie zawiera pełen wachlarz narzędzi, takich jak 3ds Max, Maya i inne, zapewniając idealne warunki do ożywienia Twoich kreacji.

Pakiet Autodesk Entertainment Suite akcelerowany jest przez wiodące w branży jednostki GPU NVIDIA®¹. Jednostki NVIDIA Quadro®, najpotężniejsze na świecie rozwiązania graficzne do stacji roboczych, zapewniają obsługę wielu wyświetlaczy 4K, dużą pojemność pamięci, zaawansowany fotorealistyczny rendering i elastyczne konfiguracje Multi-GPU. Pozwala to artystom z łatwością radzić sobie z najbardziej wymagającymi zadaniami z dziedziny obliczeń związanych z przetwarzaniem graficznym. NVIDIA Iray® zwiększa poziom fotorealizmu w 3ds Max w interaktywnym oknie renderowania ActiveShade powodując, że materiały i światło odpowiadają rzeczywistym i zachowują się tak jak one.

Jednostki GPU firmy NVIDIA otrzymały certyfikację Autodesk za spełnianie najwyższych norm jakości i działania przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnej wydajności² w 3ds Max. Dzięki mocy rozwiązań NVIDIA artyści i animatorzy mogą łatwo i szybko zatwierdzać elementy scen, wzmacniać swe kreatywne możliwości w czasie rzeczywistym w interaktywnym oknie roboczym i tworzyć prace z oszałamiającym fotorealizmem.

 
[1] - Poziom akceleracji przez układ GPU oraz to, która karta graficzna jest obsługiwana, zależy od aplikacji. Prosimy o zapoznanie sie na stronie Autodesk.com z kompletną listą obsługiwanych jednostek GPU.
[2] - Test przeprowadzono z wykorzystaniem jednostki Windows 7 64bit, 32Gb RAM, Xeon 3.1Ghz (E5 2687W).
 
 
Produkty Quadro do
profesjonalnej wizualizacji

Technologia fizycznie
poprawnego renderingu NVIDIA

Karty graficzne Quadro do
komputerów stacjonarnych

Mobilne karty graficzne Quadro
Technologia Multi-GPU
Zarządzanie wyświetlaniem
i pulpitem

Zastosowania przemysłowe

Projektowanie i branża produkcyjna
Media i rozrywka
Nauka i obrazowanie medyczne
Poszukiwania surowców
energetycznych

Zasoby

Materiały na temat
produktów

Biuletyn NVIDIA
Studia przypadków
dotyczące Quadro

Skontaktuj się z nami

Gdzie kupić

Rozwiązania Quadro
(stacjonarne stacje robocze)

Rozwiązania Quadro
(mobilne stacje robocze)

Rozwiązania Quadro
(stacje robocze typu All-in-One)

Znajdź nas Online

NVIDIA Blog Blog NVIDIA

Facebook Facebook

Twitter Twitter

YouTube YouTube