NVIDIA nForce: nagrody Sierpień 2005

 
 
 
DOBRY ZAKUP

Chip Komputer Test
Dobry Zakup
nForce4
MSI K8N NE03-F“MSI K8N NE03-F oferuje wysoką wydajność – pod tym względem zajmuje pierwsze miejsce w rankingu. W większości testów produkt MSI wysuwa się na prowadzenie. Duży wpływ na to maja nowy układ NVIDII- nForce4 – oraz dopracowane sterowniki, dla tego chipsetu. Wspaniale prezentuje się także pod względem cenowym gdyż 350 złotych za taką płytę to wielka okazja. Celująca opłacalność i pierwsze miejsce w rankingu to naprawdę rzadkość.”
Sierpień 2005


Power tip

Chip Komputer Test
Power Tip
nForce2 Ultra 400
Epox EP-8RDA3+“Epox to bardzo wydajna i nieźle wyposażona płyta, oparta na chipsecie nForce2 400. Obsługuje maksymalnie 3GB pamięci RAM i oferuje pracę w trybie dwukanałowym, dając tym samym większą wydajność. Kontroler umożliwia tworzenie macierzy RAID na bazie SATA oraz podłączanie czterech dysków IDE.”
Sierpień 2005


NAJLEPSZA CENA

Enter
Najlepsza cena
NVIDIA nForce4
Gigabyte GA-K8NE“ Płyty zbudowane przy użyciu chipsetu nForce 4 są zwykle dość kosztowne ze względu na wysoką cenę tego układu. Jednak uzyskiwana dzięki niemu wydajność, a także zawarte w nim cechy funkcjonalne sprawiają, że płyty z nForce 4 są bardzo atrakcyjne, a Gigabyte w tej konstrukcji oferuje te cechy najtaniej.”
Sierpień 2005
 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn