Gry PC

 
 

 
Battlefield Hardline

Wydawca

EA

Strona internetowa gry

Battlefield Hardline

Gatunek

Akcja
Przygodowe
FPS
Online Multiplayer
Wyścigowe

Data wydania

20-03-2015

PEGI 18

Obsługiwane technologie

Opis

Gry o starciach policji z kryminalistami właśnie zyskały nowego, poważnego reprezentanta, dzięki firmom stojącym za seriami Battlefield i Dead Space. Na klaustrofobicznych ulicach miejskiej dżungli, drużynowa taktyka i strategia są tak samo ważne, jak refleks podczas strzelania. Gadżety, uzbrojenie i szybkie pojazdy podnoszą poprzeczkę dla gier FPS.


Weź udział w napadzie jak prawdziwy profesjonalista

Ciężarówka pełna gotówki stoi opuszczona na parkingu, a Ty masz zaledwie kilka sekund, by zabrać do plecaka tyle pieniędzy, ile zdołasz, zanim przyjedzie policja. Banknoty fruwają w powietrzu, gdy Ty w szaleńczym pędzie biegniesz w kierunku wind. Po dotarciu na dach, Twój kompan zjeżdża z niego na linie, a Ty wybierasz bardziej bezpośrednią drogę i skaczesz z krawędzi dachu. Otwiera się Twój spadochron. Kule przecinają powietrze zdecydowanie zbyt blisko Ciebie. Z chwilą, gdy lądujesz na chodniku, rozpoczynasz sprint w kierunku furgonetki. Rozbrzmiewają syreny. Policja jest w drodze. W tym momencie obserwujesz, jak przewraca się wielki dźwig. To tylko jeden dzień z życia gracza Battlefield Hardline.

Gliniarze i złodzieje – przejście z tematyki konfliktów wojennych na starcia z kryminalistami oznacza nowe spojrzenie na serię Battlefield. Zamiast przechwytywać flagi, okradasz skarbce i zjeżdżasz na linie między budynkami, podczas gdy w całym mieście słychać odgłosy syren. Wszystko zostało opracowane tak, by zapewnić nowe, świeże wrażenia na polu walki.

Prawdziwy duch serii Battlefield – owszem, wymieniasz odległe pola walki na miasta i przedmieścia ale pod ostrzałem odnajdziesz wieloosobową rozgrywkę, której oczekuje się od gry z serii Battlefield. Dzięki podatnym na destrukcję środowiskom, nowoczesnemu uzbrojeniu, zaawansowanym pojazdom i olbrzymim potyczkom, poczujesz się jak w domu.

Doskonała kampania – oferowana przez tytuł Hardline kampania dla pojedynczego gracza została stworzona przez zespół z firmy Visceral, twórców trylogii Dead Space, dzięki czemu stanowi ona doskonały dramat kryminalny. Kolejne poziomy przewijają się w tej kryminalnej fabule, jak odcinki serialu telewizyjnego, a kluczowe momenty utkwią w pamięci gracza na bardzo długo. Niesamowite pościgi samochodowe i strzelaniny? Tak, proszę.

Wymagania systemowe

Minimalne wymagania systemowe

System operacyjny Windows Vista SP2 64-bitowy (z aktualizacją KB971512)
Procesor Intel Core i3/i5 2,4 GHz lub Athlon II/Phenom II 2,8 GHz
RAM 4 GB
Karta graficzna NVIDIA GTX 260 896 MB lub ATI 5770 1GB)
Wolna przestrzeń na dysku twardym 60 GB
DirectX 11.0

Zalecane parametry systemowe

System operacyjny Windows 8 64-bitowy (z aktualizacją KB971512)
Procesor Czterordzeniowa jednostka CPU firmy Intel lub sześciordzeniowa jednostka CPU firmy AMD
RAM 8 GB
Karta graficzna NVIDIA GTX 760 lub AMD 290
Pojemność pamięci graficznej 3GB

Zrzuty ekranowe

 

Analizator układu GPU

 
 

Inne popularne gry PC

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm