PROGRAM PARTNERSKI

Zostań Partnerem

Zostań Partnerem
 

Program NVIDIA Partner Network

Program NVIDIA Partner Network (NPN) pozwala potencjalnym partnerom na wybranie poziomu członkostwa, który najlepiej odpowiada ich profilowi działalności i wybranym kompetencjom. Niezależnie od wybranego poziomu zaangażowania lub planów rozwoju firmy, znajdziecie tu unikalne korzyści i warunki, które pomogą zwiększyć sprzedaż.

 

Profilowi działalności

 

Autoryzowani producenci kart graficznych
Partnerzy, którzy wykorzystują technologię NVIDIA® GeForce® i referencyjne projekty w produkcji kart graficznych dla swoich klientów.

 

Dostawcy usług opartych na chmurze
Partnerzy, którzy dostarczają i/lub odsprzedają usługi hostingu oprogramowania użytkownikom końcowym i wykorzystują akcelerowane układami GPU NVIDIA rozwiązania w chmurze dla usług typu DaaS, SaaS oraz IaaS.

 

Dystrybutorzy
Partnerzy, którzy oferują szeroki wachlarz usług, narzędzi i wsparcia Partnerom programu NPN i służą jako przedłużenie firmy NVIDIA.

 

Sklepy internetowe
Partnerzy, którzy zapewniają dostęp do sprzedaży internetowej i utrzymują stany magazynowe produktów NVIDIA, aby móc je szybko dostarczyć klientom.

 

Partnerzy programu Inception
Start-upy korzystające z technologii NVIDIA do tworzenia rozwiązań i usług z dziedziny głębokiego uczenia i analityki danych.

Producenci OEM
Wiodący w branży producenci sprzętu OEM, którzy optymalizują swe systemy dzięki projektowaniu, opracowywaniu i produkcji sprzętu komputerowego wykorzystującego produkty obliczeniowe NVIDIA związane z przetwarzaniem graficznym.

 

Sprzedawcy detaliczni
Partnerzy, którzy w fizycznych sklepach utrzymują stany magazynowe produktów NVIDIA dla klientów.

 

Partner z branży dostawców usług: Edukacja
Partnerzy, którzy świadczą już usługi w dziedzinie edukacji i chcieliby sformalizować lub zwiększyć poszerzyć swoją ofertę w zakresie szkoleń i certyfikacji. Nasi partnerzy odgrywają kluczową rolę w naszej strategii wejścia na rynek, a program ten ma na celu pomóc im w osiągnięciu sukcesu i rozwoju na tym ekscytującym rynku.

Partner z branży dostawców usług: usługi profesjonalne
Partnerzy, którzy świadczą już usługi profesjonalne i chcieliby sformalizować lub zwiększyć wykorzystanie rozwiązań, platform i technologii firmy NVIDIA. Program oferuje naszym partnerom dostęp do produktów i rozwiązań firmy NVIDIA z dziedziny głębokiego uczenia oraz SI.

 

Konsultant ds. rozwiązań
Partnerzy, których podstawowym modelem działalności jest wpływ na sprzedaż produktów, rozwiązań i technologii firmy NVIDIA.

 

Partner ds. integracji rozwiązań
Partnerzy, których podstawowy model działalności obejmuje wykorzystanie produktów, rozwiązań i technologii firmy NVIDIA w platformach, które produkują i/lub kupują od zatwierdzonych partnerów firmy NVIDIA, a następnie wdrażają w swoich platformach, które sprzedają pod własną marką.

 

Dostawcy rozwiązań (VAR)
Partnerzy VAR tworzący wartość dodaną dzięki łączeniu wiedzy technologicznej i usług do projektowania, sprzedaży i wdrażania rozwiązań obliczeniowych NVIDIA związanych z przetwarzaniem graficznym, które spełniają potrzeby biznesowe i techniczne klientów. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o zapoznanie się z broszurą i korzyściami oraz wymaganiami.

 

Producenci systemów
Partnerzy, którzy kupili technologię NVIDIA, projektują i tworzą dostosowane systemy dla klientów.

 

Dlaczego warto zostać partnerem NVIDIA?

Partnerstwo biznesowe

Firma NVIDIA jest oddana swoim partnerom i jest przekonana, że silne partnerstwo to podstawa sukcesu obu stron.

Produkty i technologia

Firma NVIDIA to uznany światowy lider obliczeń związanych z przetwarzaniem graficznym, zaangażowany w dostarczanie rozwiązań, które inspirują i oczarowują klientów.

Sprzedaż i dystrybucja

Firma NVIDIA koncentruje się na zwiększaniu przychodów i akcelerowaniu wzrostu Partnerów.

Marketing

Firma NVIDIA łączy siły z Partnerami, aby przeprowadzać inteligentne, efektywne i zorientowane na wyniki kampanie.

Szkolenia

Firma NVIDIA udostępnia łatwe w użyciu i aktualne materiały szkoleniowe, które zapewniają, że Partner jest na bieżąco z najnowszymi technologiami i wie jak je pozycjonować.

Serwis i wsparcie

Firma NVIDIA chce, aby Partner i jego klienci byli oczarowani naszymi rozwiązaniami. Jesteśmy tu po to, aby wspierać Partnera na każdym kroku.

 
 

Kompetencje

 

Program oferuje kilka odrębnych Kompetencji, aby pomóc Partnerowi dzielić się doświadczeniem z klientami i maksymalizować korzyści płynące z programu NVIDIA Partner Network. Niezależnie od wielkości firmy Partnera, modelu biznesowego czy wybranego obszaru rynku dostosowanie kompetencji programu NPN pomoże Partnerowi zidentyfikować i dostarczyć na rynek właściwe rozwiązania obliczeniowe związane z przetwarzaniem graficznym.

Głębokie uczenie

Głębokie uczenie polega na wykorzystaniu potęgi układów GPU w celu umożliwienia komputerom uczenia się na podstawie dostarczonych danych oraz pisania oprogramowania, aby rozwiązywać niektóre z najbardziej złożonych problemów w dziedzinie informatyki. Czy Państwa klienci skupieni są na procesie uczenia, czy też wnioskowaniu, ta kompetencja daje Wam możliwość zaoferowania ponadprzeciętnych rozwiązań. Kompetencja Głębokie uczenie obejmuje produkty, jak rozwiązanie DGX, Tesla P100, P4 i P40.

Gaming

W gamingu chodzi przede wszystkim o zaoferowanie graczom oszałamiającej graficznie i wciągającej rozgrywki, gdziekolwiek chcą grać. Ta kompetencja dotyczy Partnerów, którzy oferują graczom produkty, systemy, usługi lub części DIY i obejmuje produkty NVIDIA GeForce oraz SHIELD™.

Rozwiązania w chmurze/Wirtualizacja

Ta kompetencja związana jest z rynkami, które oferują rozwiązania graficzne w chmurze. Dzięki technologiom NVIDIA GRID™ Partner może skupić się na rynkach, które czerpią korzyści z akcelerowanych graficznie pulpitów i wirtualizacji aplikacji.

Obliczenia o wysokiej wydajności

Dzisiejsze centra danych z dziedziny obliczeń o wysokiej wydajności (HPC) są kluczowym elementem w rozwiązywaniu niektórych najważniejszych wyzwań naukowych i inżynieryjnych stojących przed światem. Ta kompetencja skupia się na wykorzystaniu obliczeń akcelerowanych układami GPU w badaniach naukowych i na wprowadzaniu innowacji w szkolnictwie wyższym, sektorze państwowym i branży produkcyjnej. Dziedzina obliczeń HPC obejmuje rozwiązania systemowe, zarządzanie infrastrukturą i komunikacją związaną z produktami i technologiami NVIDIA Tesla®, NVLink™, CUDA® i PGI.

Profesjonalna wizualizacja

Obejmuje rozwiązania profesjonalnej grafiki, renderingu i skalowalnych rozwiązań wizualnych związanych z produktami NVIDIA Quadro®, NVS™ i NVIDIA® Quadro® VCA. Czy firma Partnera skupia się rynkach związanych z projektowaniem i produkcją, mediami i rozrywką, nauką i obrazowaniem medycznym, poszukiwaniem surowców energetycznych czy innych rynkach, ta kompetencja pozwala dostarczyć najlepsze rozwiązania klientowi końcowemu.

 
 

Poziomy partnerstwa

 

Community

Od Partnera dołączającego do programu NVIDIA Partner Network nie wymagamy, aby wybrał określony program partnerski czy kompetencje. Może dołączyć na poziomie Community, który pozwala Partnerowi dowiedzieć się więcej na temat różnych programów NPN jakie oferujemy, wybrać program jaki najbardziej odpowiada modelowi biznesowemu Partnera i rozpocząć bezpłatne szkolenia online, które pomogą zdobyć niezbędne umiejętności techniczne i sprzedażowe.

Preferred

Partnerzy poziomu Preferred pozostają w głębszej relacji z firmą NVIDIA. Zobowiązani są do wypełnienia celów związanych ze szkoleniami, sprzedażą i innymi oraz nagradzani są specjalnymi korzyściami.

Elite

Partnerzy poziomu Elite reprezentują najwyższy poziom partnerstwa, który zarezerwowany jest dla Partnerów wykazujących najwyższy poziom zaangażowania w obliczenia związane z przetwarzaniem graficznym.

 
Dowiedz się więcej na temat naszych programów partnerskich i złóż wniosek, aby rozpocząć swoją przygodę z firmą NVIDIA.