Gry PC

 
 

 
Borderlands 2

Wydawca

2K Games

Strona internetowa gry

Borderlands 2

Gatunek

Akcja

Data wydania

25-09-2012

Tryb jednoosobowy

Tak

Tryb wieloosobowy

Tak

Obsługiwane technologie

Opis

Gra Borderlands powraca dostarczając jeszcze większą dawkę wrażeń, na które składają się takie elementy, jak pełna akcji rozgrywka, dowcipny scenariusz, grafika wykorzystująca możliwości obsługa technologii 3D Vision i NVIDIA Surround oraz szereg efektów PhysX akcelerowanych przez układ GPU firmy NVIDIA.

Wydana w 2009 roku gra Borderlands trafiła w gusta graczy, oferując czterem osobom możliwość zabawy w trybie kooperacji i stanowiąc połączenie strzelanki z widokiem z perspektywy pierwszej osoby, rozwoju postaci rodem z gier RPG oraz zdobywania łupów znanego z gier Action RPG. Sprzedano ponad 4,5 miliona egzemplarzy, a wdrożone przez firmę Gearbox pomysły i innowacje posłużyły jako inspiracja dla wielu gier.

Długo oczekiwana kontynuacja kieruje się zasadą „więcej i lepiej”, wzbogacając każdy aspekt oryginału o nowe pomysły, dodatkowe sekcje z prowadzeniem pojazdów, możliwość spersonalizowania swoich postaci i oczywiście, dodając jeszcze więcej broni.

Gracze PC otrzymają dodatkową funkcjonalność w postaci suwaka do zmiany pola widzenia, obsługi trybu offline w sieci LAN i kilkunastu innych dodatków, wyszczególnionych przez robota Claptrap'a w jego liście miłosnym do społeczności graczy PC. Pod względem graficznym, wersja PC oferuje efekty bogatsze tekstury, oferujący wysoką jakość zintegrowany tryb FXAA oraz wiele innych opcji.

Gracze posiadający karty graficzne GeForce będą mogli skorzystać z szeregu dodatkowych, akcelerowanych sprzętowo efektów PhysX, które znacznie poprawiają ogólne wrażenia, zwiększając poziom realistyczności przedstawionego świata, która pozostaje daleko poza zasięgiem konsol i systemów pozbawionych kart graficznych GeForce GTX.

Użytkownicy rozwiązań NVIDIA mogą również wykorzystać zaawansowane funkcje swoich kart graficznych i prowadzić rozgrywkę w trybie Surround, 3D Vision i 3D Vision Surround na trzech ekranach o wysokiej rozdzielczości 1920x1080 – dzięki niesamowitym, stereoskopowym efektom 3D Vision będą mogli jeszcze pełniej zanurzyć się w żywym i pełnym eksplozji świecie Borderlands 2 stworzonym w oparciu o komiksową grafikę uzyskaną dzięki zastosowaniu techniki tzw. cell-shadingu.

Oferując nowe postaci, większy świat, bardziej zróżnicowane zadania, większą różnorodność celów misji oraz większą ilość pojazdów i dialogów z robotami Claptrap, gra Borderlands 2 pretenduje do miana jednej z najlepszych gier tego roku. Nie zabrakło też dawki humoru w wydaniu lepszym niż kiedykolwiek, a firma Gearbox wysłuchała uwag fanów, które pomogły uczynić z gry Borderlands 2 doskonałą strzelankę z widokiem z perspektywy pierwszej osoby oraz z elementami RPG i zdobywaniem łupów.

Wymagania systemowe

Minimalne parametry systemowe

System operacyjny Windows XP SP3
Procesor dwurdzeniowy procesor taktowany częstotliwością 2,4 GHz
Pamięć 2GB dla systemu Windows XP, 2 GB dla systemu Windows Vista
Miejsce na dysku 13 GB wolnej przestrzeni dyskowej
Pamięć graficzna 256 MB
Karta graficzna NVIDIA GeForce 8500
Dźwięk karta dźwiękowa zgodna z DirectX 9.0c

Rekomendowane parametry systemowe

System operacyjny Windows XP SP3/Vista/Win 7
Procesor czterordzeniowy procesor taktowany częstotliwością 2,3 GHz
Pamięć 2 GB
Miejsce na dysku 20 GB wolnej przestrzeni dyskowej
Pamięć graficzna 512MB
Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 560
Dźwięk karta dźwiękowa zgodna z DirectX 9.0c

Inne wymagania i wsparcie: początkowa instalacja wymaga jednorazowego połączenia z Internetem w celu uwierzytelnienia w serwisie Steam; wymagane instalacje oprogramowania (dołączone w zestawie z grą) obejmują klienta Steam, DirectX 9, Microsoft .NET 4 Framework, środowisko Visual C++ 2005 Redistributable, środowisko Visual C++ 2008 Redistributable, środowisko Visual C++ 2010 Redistributable oraz sterowniki jednostki CPU AMD (wyłącznie XP/wyłącznie AMD)

Zrzuty ekranowe

 

Zdobądź grę za darmo

Borderlands 2

ZAOPATRZYŁEŚ SIĘ JUŻ W ODPOWIEDNI ORĘŻ DLA BORDERLANDS® 2. TERAZ CZAS NA SAMĄ GRĘ.


Przepraszamy, niniejsza promocja została już zakończona. Możesz zapoznać się z naszymi najnowszymi promocjami na stronie www.nvidia.pl.


 

Przepraszamy, niniejsza promocja została już zakończona. Możesz zapoznać się z naszymi najnowszymi promocjami na stronie www.nvidia.pl.

Jak wykorzystać kod (wyłącznie w jęz. polskim)

Gratulujemy otrzymania tego bezpłatnego egzemplarza elektronicznej wersji gry Borderlands 2. Aby pobrać swoją kopię gry w dniu premiery lub później, będziesz potrzebował oprogramowania Steam. Poniżej znajdziesz dokładne wskazówki na temat tego jak wykorzystać swój kod i pobrać grę.

Krok 1: Jeśli nie korzystałeś jeszcze z systemu Steam, odwiedź stronę //store.steampowered.com/about/?l=polish i kliknij na przycisk „Install Steam Now”, by pobrać bezpłatny instalator Steam.Krok 2:
Zapisz plik SteamInstall na swoim komputerze. Uruchom aplikację „SteamInstall”, by zainstalować klienta Steam.Krok 3:
Uruchom klienta Steam i zaloguj się. Jeśli nie posiadasz konta w systemie Steam, będziesz musiał je utworzyć.Krok 4:
W oknie klienta Steam kliknij na zakładkę „Moje gry” u góry a następnie na przycisk „Aktywacja produktu w Steam…” na dole.Krok 5: Wprowadź swój unikalny KOD PROMOCYJNY w polu „Kod produktu”.


Wyłącznie w ograniczonym czasie, dokonaj zakupu dowolnej z objętych promocją kart graficznych NVIDIA® GeForce® GTX, a otrzymasz kupon uprawniający do jednego, BEZPŁATNEGO pobrania gry Borderlands 2™ w wersji na komputer PC! Oferta ważna do wyczerpania zapasów.*

* Obowiązują przyjęte postanowienia i warunki.


NIE JEST WYMAGANE DOKONANIE ZAKUPU. OFERTA OGRANICZONA LICZBĄ DOSTĘPNYCH KODÓW DO GRY BORDERLANDS 2. NVIDIA UDOSTĘPNIA KODY DO GRY BORDERLANDS 2 NA ZASADZIE "AS IS" (W STANIE W JAKIM SIĘ ZNAJDUJĄ) I NIE UDZIELA W ODNIESIENIU DO NICH ŻADNYCH GWARANCJI, WYRAŹNYCH, DOMNIEMANYCH, OFICJALNYCH LUB INNYCH. NVIDIA NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA JAKIEKOLWIEK SZKODY LUB ROSZCZENIA WYNIKAJĄCE Z UŻYTKOWANIA KODÓW DO GRY BORDERLANDS 2.

pegi-b.png borderlands-2.png 2k-games.png gearbox-b.png gtx-badge.png

Gdzie kupić

UWOLNIJ PANDORĘ

Handsome Jack zawładnął Pandorą.
Temu diabolicznemu dyktatorowi trzeba teraz porządnie skopać tyłek. Zaopatrz się w oręż skrojony na miarę tego zadania – zmieniającą reguły gry, nową kartę graficzną GeForce® GTX 660 Ti lub wyższy model.

Co najlepsze, możesz podziwiać całą tą jatkę korzystając w pełni z dobrodziejstw NVIDIA® PhysX®, Surround™ oraz 3D Vision®. Ocal planetę. I trochę gotówki. Kup kartę jeszcze dziś i odbierz ZA DARMO grę Borderlands 2.

 
 
 
 
 
 

WARUNKI I POSTANOWIENIA

Kup objętą promocją kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 660 Ti lub wyższy model i zostań posiadaczem kuponu uprawniającego do jednego, bezpłatnego pobrania cyfrowej wersji PC gry Borderlands 2. Niniejsza oferta dotyczy wyłącznie wybranych modeli kart graficznych pochodzących od Autoryzowanych Partnerów NVIDIA (NVIDIA Authorized Board Partner) i jest dostępna wyłącznie w objętych nią sklepach. Prosimy o sprawdzenie opisu karty graficznej, którą zamierzasz kupić w celu potwierdzenia, że gra jest w zestawie.

 
 
pegi-b.png borderlands-2.png 2k-games.png gearbox-b.png gtx-badge.png

Warunki i postanowienia

NA TERYTORIACH EUROPY, ŚRODKOWEGO WSCHODU, AFRYKI I INDII
Niniejsza oferta uprawnia do pobrania wyłącznie jednego egzemplarza elektronicznej wersji PC gry Borderlands 2. Oferta ważna jest tylko u autoryzowanych partnerów detalicznych oraz autoryzowanych sprzedawców detalicznych online i jest realizowana na stronie internetowej GeForce.com/FREEBORDERLANDS2 zaczynając od 16 lipca 2012. Oferta ta nie może być zastępowana, zamieniana, sprzedawana czy wymieniana na gotówkę lub inne dobra i usługi. Oferta ważna na całym świecie, wyłączając Chiny. Podmiotem odpowiedzialnym za uregulowanie wszelkich związanych z nią opłat i podatków jest Klient. Oferta ta nie może być łączona z żadną inną ofertą, kartą gotówkową, kartą Game Time ani kuponem rabatowym lub zniżkowym. Produkt dostępny wyłącznie do wyczerpania zapasów, ilości ograniczone. Z udziału w promocji wykluczeni są sprzedawcy, dystrybutorzy i pracownicy firm NVIDIA, Gearbox Software, 2K Games oraz ich agencji/oddziałów. Niniejsze postanowienia nie obowiązują tam, gdzie jest to zabronione. Obowiązuje limit jednej oferty na osobę i na transakcję. Klient otrzyma kod przy zakupie produktu NVIDIA objętego promocją. Gra będzie dostępna w dniu wydania jej przez firmę 2K Games (obecnie 21 września 2012). Firma 2K Games ma wyłączne prawo do zmiany tej daty. Sprawdź dostępność na swoim koncie Steam. Kod promocyjny traci ważność dnia 30 maja 2013.

NA TERYTORIACH AMERYKI PÓŁNOCNEJ
Promocyjny kod do gry jest ważny od 16 sierpnia 2012 do 30 maja 2013 lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza oferta uprawnia do pobrania wyłącznie jednego egzemplarza elektronicznej wersji PC gry Borderlands 2. Oferta ważna jest tylko u autoryzowanych partnerów detalicznych oraz autoryzowanych sprzedawców detalicznych online i jest realizowana na stronie internetowej GeForce.com/FREEBORDERLANDS2. Oferta ta nie może być zastępowana, zamieniana, sprzedawana czy wymieniana na gotówkę lub inne dobra i usługi. Oferta ważna na całym świecie, wyłączając Chiny. Podmiotem odpowiedzialnym za uregulowanie wszelkich związanych z nią opłat i podatków jest Klient. Oferta ta nie może być łączona z żadną inną ofertą, kartą Game Time, ani kuponem rabatowym lub zniżkowym. Produkt dostępny wyłącznie do wyczerpania zapasów, ilości ograniczone. Z udziału w promocji wykluczeni są sprzedawcy, dystrybutorzy i pracownicy firm NVIDIA, 2K Games, Gearbox Software oraz ich agencji/oddziałów. Niniejsze postanowienia nie obowiązują tam, gdzie jest to zabronione. Klient otrzyma kod przy zakupie objętego promocją produktu firmy NVIDIA. Gra będzie dostępna w dniu wydania jej przez firmę 2K Games (obecnie 18 września 2012). Firma 2K Games ma wyłączne prawo do zmiany tej daty. Sprawdź dostępność na swoim koncie Steam.

NA TERYTORIUM AZJI
Promocyjny kod do gry jest ważny od 16 sierpnia 2012 do 30 maja 2013 lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza oferta uprawnia do pobrania wyłącznie jednego egzemplarza elektronicznej wersji PC gry Borderlands 2. Oferta ważna jest tylko u autoryzowanych partnerów detalicznych oraz autoryzowanych sprzedawców detalicznych online i jest realizowana na stronie internetowej GeForce.com/FREEBORDERLANDS2. Oferta ta nie może być zastępowana, zamieniana, sprzedawana czy wymieniana na gotówkę lub inne dobra i usługi. Oferta ważna na całym świecie, wyłączając Chiny. Podmiotem odpowiedzialnym za uregulowanie wszelkich związanych z nią opłat i podatków jest Klient. Oferta ta nie może być łączona z żadną inną ofertą, kartą Game Time, ani kuponem rabatowym lub zniżkowym. Produkt dostępny wyłącznie do wyczerpania zapasów, ilości ograniczone. Z udziału w promocji wykluczeni są sprzedawcy, dystrybutorzy i pracownicy firm NVIDIA, 2K Games, Gearbox Software oraz ich agencji/oddziałów. Niniejsze postanowienia nie obowiązują tam, gdzie jest to zabronione. Klient otrzyma kod przy zakupie objętego promocją produktu firmy NVIDIA. Gra będzie dostępna w dniu wydania jej przez firmę 2K Games (obecnie 21 września 2012). Firma 2K Games ma wyłączne prawo do zmiany tej daty. Sprawdź dostępność na swoim koncie Steam.

Nota prawna
UWAGA: produkt oferowany pod warunkiem zaakceptowania licencji 2K Games (odwiedź stronę www.take2games.com/eula) oraz warunków użytkowania Steam („SSA”). Produkt należy aktywować przez Internet rejestrując konto w systemie Steam i akceptując SSA. Przed zakupem proszę zapoznać się z umową SSA na stronie www.steampowered.com/agreement. Jeśli nie akceptujesz postanowień licencji 2K Games lub umowy SSA, powinieneś zwrócić grę w nienaruszonym stanie do sprzedawcy zgodnie z jego polityką zwrotów. Nieprzenoszalny dostęp do specjalnych funkcji i możliwości, takich jak ekskluzywne, odblokowywane, pobierane z Internetu lub dostępne online zasoby, usługi lub funkcje mogą wymagać kodu seryjnego jednorazowego użytku, dodatkowej opłaty i/lub rejestracji konta online (13+). Dostęp do specjalnych funkcji i możliwości może wymagać połączenia z Internetem, może nie być dostępny dla wszystkich użytkowników oraz może, po powiadomieniu z 30-dniowym wyprzedzeniem, zostać anulowany, zmodyfikowany lub oferowany na innych warunkach. Gra online i pobranie wymagają dostępu do szerokopasmowego Internetu. Za powiązane opłaty odpowiedzialny jest użytkownik.

Copyright
© 2012 Gearbox Software, LLC. Borderlands, logo Borderlands, Gearbox Software oraz logo Gearbox są znakami towarowymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi Gearbox Software, LLC w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach. Wydana i dystrybuowana przez 2K Games na licencji Gearbox Software, LLC. 2K Games oraz logo 2K Games są znakami towarowymi 2K Games w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach. Wszystkie prawa zastrzeżone. Wszystkie pozostałe prawa autorskie i/lub znaki towarowe są własnością odpowiednich właścicieli i zostały wykorzystane tutaj zgodnie z licencją.

Analizator układu GPU

Recenzje


"Gra Borderlands 2 natywnie obsługuje technologię PhysX, co oznacza, że gracze, którzy uruchomią tę grę na komputerach z kartami GeForce GTX będą mogli obserwować znacznie bardziej zaawansowane i rozwinięte efekty fizyczne."
— Orange.pl, 07.16.2012
"Organizatorzy pokazu czyli Cenega Poland wraz z NVIDIĄ przygotowały dla dziennikarzy stanowiska do gry, gdzie samemu było można przetestować prezentowane gry. Po kilkudziesięciu minutach zabawy mogę powiedzieć jedno - Borderlands nadal jest w świetnej formie."
— Benchmark.pl, 07.14.2012
"I jak Borderlands 2 wypada w praniu? Strzelania było sporo, giwer też, zadania wymagają trochę więcej niż tylko naciskania „fire”, więc wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Czekamy zatem do września i wracamy na Pandorę, a tymczasem to wszystko, co udało nam się „wynieść” z imprezy Cenegi i NVIDII."
— PurePC.pl, 07.13.2012
 
 

Inne popularne gry PC

AION
Batman: Arkham City
Battlefield 3
Alice: Madness Returns