Gry PC

 
 

 

Strona internetowa gry

Brawlhalla

Gatunek

Akcja
Online Multiplayer

Data wydania

30-04-2014

Tryb jednoosobowy

Tak

Tryb wieloosobowy

Tak

Opis

Brawlhalla: odwieczna arena walki, na której najwięksi wojownicy w historii walczą, by udowodnić, kto jest największym twardzielem, jaki kiedykolwiek istniał. Każdy pojedynek to niesamowity popis umiejętności, szybkości i siły, a każde zwycięstwo okrywa wojownika chwałą.

Walki te urozmaica potężny arsenał broni i gadżetów. Wojownicy ścigają się, by zdobyć miecze, topory, młoty, miotacze, włócznie i wiele więcej! Każdy rodzaj broni zmienia Twój styl walki i dostępne opcje. Gadżety, takie jak miny, bomby i kolczaste kule dodają jeszcze więcej pikanterii. Dzięki temu wojownicy mogą odmienić losy potyczki za pomocą dobrze wymierzonego rzutu lub starannie zaprojektowanej pułapki.

Tytuł Brawlhalla to dostępna w modelu free to play dwuwymiarowa bijatyka platformowa oferująca zarówno sieciowe, jak i lokalne tryby rozgrywki dla pojedynczego gracza lub w kooperacji.

  • Online Ranked 1v1 - osobisty test umiejętności, podczas którego zmierzysz się z pojedynczym przeciwnikiem, by okryć się nieopisaną chwałą w Brawlhalli.
  • Online Ranked 2v2 - połącz siły ze znajomym, by udowodnić swoją odwagę, spryt i umiejętności walki zespołowej w szalonych potyczkach 2 na 2.
  • 4 Player Online Free for All - rankingowe lub towarzyskie potyczki, w których udział bierze czterech wojowników ale tylko jeden może wygrać.
  • 8 Player 4v4 & FFA - ponieważ jedyną rzeczą lepszą od czterech legendarnych wojowników walczących o chwałę, jest ośmiu legendarnych wojowników walczących o chwałę.
  • Local Free for All - do 4 graczy może grać na jednym komputerze w trybie otwartym - idealne, jeśli chodzi o towarzyskie potyczki.
  • Local Custom Teams - graj zespołowo w trybie lokalnym, dodając do swojej drużyny 4 boty, by rozpętać w swoim salonie prawdziwy chaos.
  • Local Single Player - przygotuj się na walkę z botami w trzech seriach turniejowych. Tryb idealny zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych graczy.
  • Pozostałe tryby rozgrywki - tryby Brawlball, Bombsketball i wiele innych, zapewnią Ci niezobowiązującą zabawę z całkowicie nowymi celami i równie dużą konkurencją.

Wymagania systemowe

Minimalne parametry systemowe

Pamięć 1 GB pamięci RAM
Pamięć masowa 75 MB dostępnej przestrzeni dyskowej

Zrzuty ekranowe

 
 
 

Inne popularne gry PC

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm