Gry PC

 
 

 
Bulletstorm

Wydawca

Electronic Arts

Strona internetowa gry

Bulletstorm

Gatunek

FPS

Data wydania

25-12-2011

Tryb jednoosobowy

Tak

Tryb wieloosobowy

Tak

PEGI 18

Obsługiwane technologie

Opis Bulletstorm

Lubisz brutalne i wypełnione adrenaliną strzelanki SF? Jeśli tak, to Bullestorm jest w sam raz dla Ciebie. Ta gra typu FPS pochodzi ze studia, które dostarczyło Ci już serie Unreal Tournament, Painkiller i Gears of War. Wcielasz się w niej rolę wyrzutka i najemnika Graysona Hunta. Ten hit o wartkiej akcji zsyła Ciebie i Twoich kumpli z oddziału na wrogą, obcą planetę i pcha na ścieżkę zemsty, gdzie walczysz z hordami bezwzględnych, czarnych charakterów. Gra ma oczywiście fabułę, ale nie traktuje jej zbyt poważnie i czerpie inspirację z prześmiewczych strzelanek typu Duke Nukem.

O ile gry tego typu są często krytykowane za swoją powtarzalność, Bulletstorm oferuje zestaw elementów rozgrywki czyniących ją unikalną. Gra jest oczywiście bogata w liczne rodzaje obcego uzbrojenia, ale jej sztandarową bronią jest bez wątpienia smycz energetyczna, która wnosi ożywczy powiew świeżości. Możesz jej używać do chwytania przeciwników i przyciągania ich do siebie. Możesz im wówczas wypalić prosto w twarz lub, dosłownie, wykopać ich w powietrze. Gra zyskuje na oryginalności poprzez fakt nagradzania Cię za czynione zniszczenie. W ramach systemu punktowanych tzw. "skillshotów", kreatywne likwidowanie przeciwników umożliwi Ci wspinanie się na kolejne poziomy i ulepszanie posiadanego arsenału broni.

Mark Rein, prezes firmy Epic Games, opisał grę Bulletstorm opartą na nowo zmodyfikowanym silniku graficznym Unreal Engine 3 jako "wypasiony i kompletnie odjazdowy tytuł dla komputerów PC". Aby w pełni cieszyć się wersją dla komputerów PC, możesz uruchamiać grę Bulletstorm w trybie SLI, który zapewni Ci wyższą wydajność. Wizualny aspekt gry uatrakcyjni dodatkowo fakt, że możesz w nią grać w 3D dzięki obsłudze technologii NVIDIA 3D Vision.

 

Zrzuty ekranowe

 
 
 

Inne popularne gry PC

Crysis 2
Section 8 Prejudice
Homefront