3D Vision
 
 

Zestaw NVIDIA 3D Vision

Stereoskopowy obraz 3D w grach PC.

Jesteś znużony rzeczywistością w płaskim świecie 2D? Zmodernizuj swój komputer i przeżyj wciągającą bez reszty rozgrywkę w stereoskopowym 3D dzięki połączeniu funkcji Pakietu NVIDIA® 3DVision™ oraz monitora LCD Samsung® SyncMaster™ 2233RZ 120Hz.

charakterystyka
cechy
specyfikacja
Jesteś znużony rzeczywistością w płaskim świecie 2D? Zmodernizuj swój komputer i przeżyj wciągającą bez reszty rozgrywkę w stereoskopowym 3D dzięki połączeniu funkcji Pakietu NVIDIA 3D Vision® oraz monitora LCD Samsung® SyncMaster™ 2233RZ 120Hz. Pakiet NVIDIA 3D Vision, stanowiący połączenie nowoczesnych bezprzewodowych okularów i zaawansowanego oprogramowania, przekształca setki gier, filmów 3D i cyfrowych fotografii w oszałamiające wizualnie, interaktywne widowisko.

Nowoczesny projekt

Specjalnie zaprojektowane okulary LCD z aktywną przesłoną i wbudowaną elektroniką, przeznaczone są do pracy z monitorami LCD 120Hz takim, jak SyncMaster2233RZ.

1

Niezrównana wygoda i styl

Bezprzewodowe okulary 3D, zaprojektowane na wzór nowoczesnych okularów słonecznych, są wygodne, lekkie i w pełni regulowane.

2

Natychmiastowe wrażenia

Automatyczna instalacja i wykrywanie urządzeń pozwalają cieszyć się rozgrywką i obsługą setek gier DirectX® już po kilku minutach od uruchomienia.

3

Chcesz kupić? Czy jesteś gotowy na 3D Vision?

  1. Sprawdź czy masz kompatybilny procesor graficzny NVIDIA GeForce
  2. Szukaj produktów z informującą o kompatybilności nalepką „NVIDIA 3D Vision Ready”, w tym procesorów graficznych GeForce, wyświetlaczy i gier.

Pakiet NVIDIA 3D Vision zawiera:

  • Jedna para okularów NVIDIA 3D Vision wraz z futerałem, regulowanymi podkładkami na nos i mikrofibrową chusteczką do czyszczenia
  • Kontroler USB NVIDIA 3D Vision /nadajnik podczerwieni
  • Kabel audio VESA stereo do 2,5 mm stereo
  • 3-metrowy kabel DVI do HDMI™
  • 3-metrowy kabel USB 2.0 type A do 5-pin mini-B
  • 1,8-metrowy kabel do ładowania (USB Type A do 5-pin mini Type B)
  • Krótki przewodnik
  • Instalacyjna płyta CD

 


 
 
 
 
FacebookTwitterNasza KlasaLinkedIn