3D Vision
 
 

Pakiet NVIDIA 3D Vision.

Bezprzewodowe, stereoskopowe 3D dla twojego PC.

Jesteś znużony rzeczywistością w płaskim świecie 2D? Zmodernizuj swój komputer i przeżyj wciągającą bez reszty rozgrywkę w stereoskopowym 3D dzięki pakietowi NVIDIA 3D Vision®.

charakterystyka
cechy
specyfikacja
Jesteś znużony rzeczywistością w płaskim świecie 2D? Zmodernizuj swój komputer i przeżyj wciągającą bez reszty rozgrywkę w stereoskopowym 3D dzięki pakietowi NVIDIA 3D Vision®. Pakiet 3D Vision, stanowiący połączenie nowoczesnych bezprzewodowych okularów i zaawansowanego oprogramowania, przekształca setki gier, filmów 3D i cyfrowych fotografii w oszałamiające wizualnie, interaktywne widowisko.

Nowoczesny projekt

Specjalnie zaprojektowane okulary z aktywną migawką LCD i wbudowanymi układami obsługi najnowszych ekranów LCD 120 Hz oraz odbiorników HDTV DLP®.

1

Niezrównana wygoda i styl

Bezprzewodowe okulary 3D, zaprojektowane na wzór nowoczesnych okularów słonecznych, są wygodne, lekkie i w pełni regulowane.

2

Natychmiastowe wrażenia

Automatyczna instalacja i wykrywanie urządzeń pozwalają cieszyć się rozgrywką i obsługą setek gier DirectX® już po kilku minutach od uruchomienia.

3

Chcesz kupić? Czy jesteś gotowy na 3D Vision?

  1. Sprawdź czy masz kompatybilny procesor graficzny NVIDIA GeForce
  2. Szukaj produktów z informującą o kompatybilności nalepką „NVIDIA 3D Vision Ready”, w tym procesorów graficznych GeForce, wyświetlaczy i gier.

NVIDIA 3D Vision Ready

Pakiet NVIDIA 3D Vision zawiera:

  • Jedna para okularów NVIDIA 3D Vision wraz z futerałem, regulowanymi podkładkami na nos i mikrofibrową chusteczką do czyszczenia
  • Kontroler USB NVIDIA 3D Vision /nadajnik podczerwieni
  • 10’ kabel USB 2.0 type A do 5-pin mini-B
  • 6’ kabel do ładowania (USB Type A do 5-pin mini Type B)
  • Krótki przewodnik
  • Instalacyjna płyta CD

 


 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn