NVIDIA Grid

 • Wirtualne pulpity i aplikacje
 • Cloud Gaming
Technologia NVIDIA GRID
Divider

DEDYKOWANE ROZWIĄZANIA W ZAKRESIE GAMINGU W CHMURZE

Firma NVIDIA jest liderem w dziedzinie grafiki i wydajności w grach, dostarczając najbardziej niezawodne w branży technologie zapewniające najbardziej płynne i najbardziej realistyczne wrażenia w grach. NVIDIA współpracuje również od wielu lat z wiodącymi centrami superkomputerowymi w zakresie konstruowania najszybszych komputerów na świecie, w tym zdobywcy światowego rekordu - superkomputera Titan.

NVIDIA GRID wykorzystuje część tych samych rozwiązań technologicznych do renderowania i strumieniowania gry z wykorzystaniem technologii chmur. W zadaniu stworzenia i udostępnienia operatorom usług typu GaaS (gaming as a service – gra jako usługa) absolutnie najlepszego systemu uczestniczyły tysiące inżynierów. Myśl o tym jako o stworzonym przez firmę NVIDIA superkomputerze do obsługi gier w chmurze.

Serwer z jednostkami GPU NVIDIA GRID do obsługi gier w chmurze

Serwer z jednostkami GPU NVIDIA GRID do obsługi gier w chmurze

 
 

EFEKTYWNIEJSZA TECHNOLOGIA OBSŁUGI GIER W CHMURZE

Tylko firma NVIDIA oferuje wiodące w branży sprzętowe rozwiązania graficzne, które zapewniają tak wysoki poziom wydajności, skalowalność i efektywny kosztowo gaming w chmurze.

 • Obsługa większej ilości użytkowników jednocześnie: Zapewnij nawet 48 strumieni gry w jakości HD z pojedynczego serwera wykorzystując wbudowaną w układ GPU technologię kodowania wideo firmy NVIDIA.
 •  
 • Mniejsze opóźnienie: Firma NVIDIA skupiła się na redukcji opóźnienia generowanego przez serwer, osiągając tym samym na platformie NVIDIA GRID redukcję opóźnienia o zdumiewające 30 ms. W efekcie gaming w chmurze zapewnia takie same wrażenia, jak gra na konsoli.

 

Redukcja opóźnień dzięki NVIDIA GRID

Redukcja opóźnień dzięki NVIDIA GRID
 
 

NAJLEPSZE W SWOJEJ KLASIE CECHY OPROGRAMOWANIA

Pakiet narzędzi programistycznych (SDK) dedykowany GRID pozwala dostawcom usług i oprogramowania pośredniczącego na zapewnienie obsługi gier w chmurze o nieporównywalnej jakości i długim czasie bezawaryjnej pracy poprzez m.in.:

 • Wysokiej jakości sterownik GeForce® do obsługi gier: wiodące w branży sterowniki GeForce są platformą oprogramowania najwyższej jakości, zapewniającą niezrównaną stabilność pracy serwera i niezwykłe efekty graficzne, takie jak: teselacja DirectX 11, NVIDIA PhysX® i wysokiej jakości antyaliasing.
 •  
 • Szybko przechwytujące API NVIDIA: przechwytuje obraz wielu renderowanych gier lub pulpit systemu operacyjnego bezpośrednio z układu GPU, po czym wysyła te obrazy do wbudowanego w układ GPU kodera H.264. W rezultacie następuje redukcja opóźnień nawet o 30ms w porównaniu do standardowych kart graficznych, dzięki czemu gaming w chmurze pozwala dostarczać takich samych wrażeń, jak gra na lokalnej konsoli.
 • Wielostrumieniowy sprzętowy koder z QoS: koduj wiele strumieni H.264 w jakości HD (720p/1080p) na każdej z jednostek GPU GRID dzięki zaawansowanym funkcjom zapewnienia jakości usługi (QoS), aby zapewnić płynną i pozbawioną opóźnień obsługę gier w chmurze na dowolnym urządzeniu.
 •  
 • Biblioteka zarządzająca NVIDIA: pozwala administratorom serwerów na dodanie monitorowania jednostki GPU do istniejących konsoli zarządzających interfejsu IPMI, co umożliwia monitorowanie i zarządzanie jednostkami GPU GRID, włącznie z nadzorowaniem zasilania, wydajności i obciążenia każdej z jednostek.
 
 
 
 

WIĘKSZY WYBÓR GIER

Zaangażowanie, jakie firma NVIDIA ofiaruje twórcom gier, nie ma sobie równych w branży i stanowi fundament umożliwiający przenoszenie niesamowitych gier PC do technologii chmur.

 • Więcej gier: Wyspecjalizowany zespół programistów z firmy NVIDIA od ponad dziesięciu lat pracował ramię w ramię z setkami twórców gier, by upewnić się, że najlepsze tytuły są gotowe na technologię NVIDIA GRID.
 •  
 • Więcej rozwiązań technologicznych: Technologie firmy NVIDIA dają twórcom gier narzędzia niezbędne do opracowywania najnowocześniejszych efektów w najgorętszych tytułach wielkobudżetowych.
 •  
 • Wyższa wydajność: Udostępniając twórcom gier wsparcie inżynierów oraz wsparcie sprzętowe, firma NVIDIA zapewnia najlepszą obsługę gier na sprzęcie firmy NVIDIA.

Przykład usługi gamingowej NVIDIA GRID
 
 
 
Obliczenia w chmurze

Wirtualizacja pulpitu
klasy enterprise (VDI))

Technologia GRID
Certyfikowane sterowniki i aplikacje
Współdzielone jednostki GPU GRID (vGPU)
Serwery obsługujące
technologię NVIDIA GRID

Forum NVIDIA GRID
Zasoby związane z NVIDIA GRID
Skontaktuj się z name

Cloud Gaming

Gaming w chmurze
orzyści oferowane przez
technologię NVIDIA GRID

Specyfikacja jednostek GPU GRID
System NVIDIA GRID/a>

Powiązane produkty

Citrix i NVIDIA
VMware i NVIDIA
NICE Desktop Cloud Virtualization (DCV)
Microsoft Remote FX
Rendering na GPU w chmurze

Znajdź nas Online

NVIDIA Blog Blog NVIDIA

Facebook Facebook

Twitter Twitter

Twitch Twitch

YouTube YouTube