Gry PC

 
 

 
Call of Duty®: Modern Warfare®3

Wydawca

Activision

Strona internetowa gry

Call of Duty®: Modern Warfare®3

Gatunek

FPS

Data wydania

08-11-2011

Tryb jednoosobowy

Tak

Tryb wieloosobowy

Tak

PEGI 18

Opis

Seria Modern Warfare® powraca. Przygotuj się na dreszczyk emocji o kinowej jakości, który zapewni Ci jedynie gra Call of Duty. Sieciowa rozgrywka w trybie multiplayer powraca w jeszcze lepszym wydaniu, pełnym nowych map, możliwości i konfiguracji, aby dostarczyć Ci wrażeń intensywniejszych niż kiedykolwiek wcześniej. Tryb kooperacji został wzbogacony o całkowicie nowe misje Spec-Ops i tablice wyników, podobnie jak tryb Survival, wypełniony akcją walki jak żaden inny.

Najlepiej sprzedająca się na świecie seria gier powraca raz jeszcze, by pobudzić Twoje zmysły różnorodnymi trybami, takimi jak pełna eksplozji kampania pojedynczego gracza w stylu Michaela Bay'a, tryb kooperacji "Horde mode" stworzony dla tzw. "score-chasers" oraz nowe wcielenie niezwykle popularnego w serii Modern Warfare trybu multiplayer.

Gra jest bezpośrednią kontynuacją swojego poprzednika - Modern Warfare 2, gracze zostaną wcieleni w szeregi jednostki militarnej Task Force 141 składającej się z żołnierzy walczących z pojawiającym się w poprzednich seriach przeciwnikiem, Vladimirem Makarovem i starających się jednocześnie uniknąć międzynarodowej obławy. Nie trzeba dodawać, że będziemy mieć do czynienia z licznymi eksplozjami, oskryptowanymi sekwencjami, porywającą akcją i wszystkimi innymi elementami, których oczekujesz od fenomenalnych kampanii w grze Call of Duty.

W związku z sukcesem ogólnej koncepcji trybu multiplayer oraz jego niezwykłą popularnością w każdej odsłonie gry Call of Duty, ta forma rozgrywki powróciła w niemalże niezmienionej postaci. Pojawiły się nowe mapy, nowe bronie, nowe "killstreaki" (nagrody za zabicie kilku przeciwników z rzędu) oraz kilka nowych zasad, jednak w większości, najpopularniejszy na świecie tryb multiplayer pozostał niezmieniony i w takiej formie trafi w ręce fanów.

Z gry Modern Warfare 2 przeniesione zostały również misje typu Spec Ops w trybie kooperacji, rozgrywka ma jednak tym razem formę przetrwania, w której dwóch graczy musi odpierać niekończące się ataki przeciwników. Misje te będą zawierały większość elementów z trybu multiplayer oraz umożliwią rozwój postaci i zdobywanie nagród za zabicie kilku wrogów z rzędu, zmuszając graczy do stawienia czoła coraz bardziej wymagającym przeciwnikom w nadziei na zdobycie najwyższych miejsc na tablicy wyników.

Gra Modern Warfare 3 w wersji na komputer PC będzie zawierała dodatkowe opcje konfiguracji, umożliwiając graczom włączenie lub wyłączenie technologii Screen Space Ambient Occlusion, dostosowanie głębi ostrości, ustawianie antyaliasingu, rozdzielczości tekstur, jakości cieni oraz konfigurację innych szczegółowych ustawień. Potrójne zabezpieczenie anti-cheat będzie chronić rankingowe mecze wielu graczy w systemie peer-to-peer oraz mecze bez rankingu rozgrywane na serwerach dedykowanych, a wsparcie trybu multiplayer po raz kolejny zapewni oprogramowanie Valve Steamworks.

Ogólnie rzecz biorąc Modern Warfare 3 jest udoskonaloną wersją najlepiej sprzedającej się gry wszechczasów i nie ma w tym absolutnie nic złego, ponieważ właśnie tego oczekują fani.

© 2010 Activision Publishing, Inc. ACTIVISION, CALL OF DUTY oraz MODERN WARFARE są zarejestrowanymi znakami towarowymi, CALL OF DUTY MW3 jest znakiem towarowym Activision Publishing, Inc.

Zrzuty ekranowe

 
 
 

Inne popularne gry PC

Crysis 2
Section 8 Prejudice
Bulletstorm
Homefront