Nowości

Compusys

 
 

COMPUSYS plc. to brytyjski integrator systemów, oferujący i obsługujący szeroką gamę produktów i usług, między innymi komputery i serwery własnej produkcji oraz rozwiązania mobilne, z zakresu przechowywania danych, usług sieciowych i telekomunikacji. Jest uznanym dostawcą produktów IT oraz usług dla wielu instytucji edukacyjnych, rządowych, samorządowych i firm.

„Zalety NVIDIA Business Platform pozwalają firmie Compusys promować komercyjne rozwiązania oparte na procesorach firmy AMD z taką pewnością, która wcześniej nie była możliwa. Compusys plc. jest bardzo dumna ogłaszając związek z firmą NVIDIA przy premierze programu NVIDIA Business Platform”. — Darren Matthews, szef produktu, Compusys plc.


WYZWANIE

Do tej pory klienci z sektora publicznego czy biznesu, którzy wymagali stabilności w rozwiązaniach desktopowych, nie mieli - poza możliwością zakupu produktów opartych o technologie firmy Intel – większego wyboru. Nasi klienci twierdzili, że na rozwiązania firmy AMD nie ma miejsca w świecie biznesu.

ROZWIĄZANIE

Dzięki programom NVIDIA Business Platform oraz AMD Commercial Stable Image Platform Compusys może teraz zmienić te nastawienie i aktywnie wejść w sektory biznesowe. NVIDIA Business Platform oferuje szereg korzyści, takich jak niższe koszty IT, bogate funkcje bezpieczeństwa oraz gwarantowana jakość komponentów, co czyni ją bardzo atrakcyjną ofertą dla organizacji sektora publicznego oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

EFEKT

Nasi klienci zdają już sobie sprawę, że takie czynniki jak całkowity koszt posiadania czy zwrot kosztów są przy tworzeniu rozwiązań desktopowych równie istotne jak wydajność. Przekaz związany z NVIDIA Business Platform ułatwia firmie Compusys informowanie klientów o jego unikalnych cechach: to jedyne certyfikowane rozwiązanie dla klientów biznesowych i jedyny program typu „stable image” oferujący zarówno zintegrowane układy grafiki, jak i osobne karty graficzne.

Jesteśmy preferowanym dostawcą.

Więcej informacji na temat rozwiązań NVIDIA Business Platform znaleźć można na stronie www.nvidia.pl/nbp 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn