Technologia sieciowa firmy NVIDIA® zapewnia najwyższą przepustowość transferów w sieci przy najniższym poziomie obciążenia procesora głównego. Łatwość zarządzania i stabilność rozwiązań sieciowych firmy NVIDIA przekłada się na lepszą wydajność pracy w sieci i niższy całkowity koszt utrzymania sprzętu. Tylko NVIDIA oferuje taki poziom integracji funkcji sieciowych, pozwalając osiągnąć nowy poziom zadowolenia podczas surfowania w Sieci.

Natywny interfejs NVIDIA Gigabit Ethernet
Najszybszy w branży interfejs Gigabit Ethernet eliminuje zatory sieciowe oraz zwiększa ogólną wydajność systemu

Technologia NVIDIA FirstPacket
Technologia NVIDIA FirstPacket® zwiększa wydajność gier sieciowych oraz innych aplikacji wrażliwych na opóźnienia w sieci, określając ścieżkę transmisji o wysokim priorytecie, przeznaczoną do wykorzystania przez ustalone przez użytkownika programy. W rezultacie pozwala to wrażliwym na opóźnienia pakietom na ominięcie mniej istotnych transferów danych i zwiększenie wydajności odpowiednich aplikacji. Więcej informacji.

Technologia NVIDIA DualNet
Technologia NVIDIA DualNet® implementuje technologie sieciowe znane z zaawansowanych systemów klasy przemysłowej, umożliwiając wykorzystanie ich przez entuzjastów. Należy do nich grupowanie, podwajające przepustowość sieci poprzez wykorzystanie dwóch zintegrowanych portów Gigabit Ethernet jako jednego połączenia 2-Gigabit Ethernet, zwiększające w ten sposób prędkość połączenia i redundancję. Akceleracja TCP/IP zmniejsza użycie procesora głównego przez wymagające obliczeniowo zadania obsługi pakietów sieciowych, wykorzystując dedykowany procesor oraz oprogramowanie specjalnie przystosowane do obsługi sprzętu. Więcej informacji.

Uwaga:
- funkcja może nie być dostępna we wszystkich modelach NVIDIA nForce.
- wymaga obsługi przez BIOS i może nie być dostępna we wszystkich modelach płyt głównych.

Pobierz najnowsze sterowniki NVIDIA dla twojego chipsety NVIDIA nForce 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn