Gry PC

 
 

 

Gatunek

Akcja
Sportowe

Data wydania

02-06-2016

Tryb jednoosobowy

Tak

Tryb wieloosobowy

Tak

PEGI 3

Opis

Nie jest to tradycyjna gra w golfa. Niesamowity i zabawny model symulacji zniszczeń oparty na zasadach fizyki - destrukcja otoczenia oraz najbardziej wymyślne triki to przepis na sukces w tej grze. Zdemoluj toalety, zrób bałagan w kuchni i niszcz bezcenne antyki w pałacu. Tym razem będziecie grali w golfa w zamkniętych pomieszczeniach, gdzie im droższy jest dany obiekt, tym więcej punktów otrzymacie za jego zniszczenie.

Łącząc w sobie elementy rozgrywki zręcznościowej z humorystycznym brakiem poszanowania cudzej własności, tytuł Dangerous Golf nie jest typową symulacją gry w golfa. Celem rozgrywki jest dokonanie jak największych zniszczeń, zdobywając ponad 100 dołków w czterech nietypowych lokacjach.

Zdemoluj toalety, zrób bałagan w kuchni i niszcz bezcenne antyki w pałacu. Tym razem będziecie grali w golfa w zamkniętych pomieszczeniach, gdzie im droższy jest dany obiekt, tym więcej punktów otrzymacie za jego zniszczenie. Humorystycznie przedstawiona destrukcja otoczenia oraz najbardziej wymyślne triki to przepis na sukces w tej grze.

Zniszcz wystarczająco dużo przedmiotów w swoim pierwszym uderzeniu, a odblokujesz ulepszenie SmashBreaker. Zamienia ono Twoją piłkę w "ognistą piłkę", którą możesz sterować, powodując jeszcze większe zniszczenia i wywołując kompletny chaos. Im więcej zniszczeń, tym wyższy wynik.

Dalekie uderzenia, rykoszety i maksymalna destrukcja - o to chodzi w tej grze. Uderzanie prosto do dołka NIE jest celem w grze Dangerous Golf i choć nikt Ci tego nie zabrania, to nie zdobędziesz w ten sposób medali, ani nie pokonasz swoich znajomych w rankingach.


Wymagania systemowe

Minimalne parametry systemowe

System operacyjny Windows 7+
Procesor Intel Core i5
Pamięć 8 GB pamięci RAM
Karta graficzna GeForce GTX 970

Zrzuty ekranowe

 
 
 

Inne popularne gry PC

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm