Gry PC

 
 

 
Dark Souls™ Ⅲ

Strona internetowa gry

Dark Souls™ Ⅲ

Gatunek

Akcja

Data wydania

12-04-2016

Tryb jednoosobowy

Tak

Tryb wieloosobowy

Tak

PEGI 16

Obsługiwane technologie

Opis

Gdy ogień zgaśnie, a świat popadnie w ruinę, wyruszysz w podróż po rozległych światach pełnych przeciwników o ogromnych rozmiarach. Wkrocz do niezwykle klimatycznego i mrocznego świata. Ciesz się wciągającą rozgrywką i doskonałą grafiką, które są znakiem rozpoznawczym tego tytułu.

Tytuł DARK SOULS™ III po raz kolejny podnosi poprzeczkę, stanowiąc najnowszą, ambitną odsłonę docenianej przez krytyków serii gier, która wyznacza standardy w swoim gatunku. Gdy ogień zgaśnie, a świat popadnie w ruinę, wyruszysz w podróż po rozległych światach pełnych przeciwników o ogromnych rozmiarach. Wkrocz do niezwykle klimatycznego i mrocznego świata. Ciesz się wciągającą rozgrywką i doskonałą grafiką, które są znakiem rozpoznawczym tego tytułu. Zostały już tylko zgliszcza...

  • Klimatyczna oprawa graficzna - dynamiczne oświetlenie i efekty cząsteczkowe pozwolą graczom zanurzyć się w mroczny, zdewastowany świat fantasy.
  • Spójny świat - starannie zaprojektowany świat zachęca graczy do badania rozległych i zapierających dech w piersi terenów.
  • System walki - zróżnicowany model walki pozwala graczom wypracować swój własny styl gry.
  • Unikalny system sieciowy - dopracowana funkcja sieciowej rozgrywki wieloosobowej umożliwia płynną integrację rozgrywki sieciowej z kampanią dla pojedynczego gracza.

Wymagania systemowe

Minimalne parametry systemowe

System operacyjny Windows 7 SP1 64-bitowy, Windows 8.1 64-bitowy lub Windows 10 64-bitowy
Procesor Intel Core i5 2500 3,1 GHz
Pamięć 8 GB pamięci RAM
Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 750 Ti

Zrzuty ekranowe

 
 
 

Inne popularne gry PC

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm