Gry PC

 
 

 

Strona internetowa gry

Dead by Daylight

Gatunek

Akcja
Online Multiplayer

Data wydania

14-06-2016

Tryb wieloosobowy

Tak

PEGI 18

Opis

Dead by Daylight to osadzona w klimacie horroru gra dla wielu graczy (4 na 1), w której jeden z graczy odgrywa rolę okrutnego Mordercy, a pozostała czwórka – Ocalonych, próbujących uciec Mordercy i uniknąć złapania, tortur i śmierci.

Ocaleni grają z perspektywy trzeciej osoby i mają przewagę lepszej orientacji w otoczeniu. Morderca widzi sytuację z perspektywy pierwszej osoby i jest bardziej skupiony na swej zdobyczy.

Celem Ocalałych w każdej z rozgrywek jest ucieczka z Pola Śmierci i uniknięcie złapania przez Mordercę, co brzmi łatwiej, niż jest w rzeczywistości, tym bardziej, że otoczenie zmienia się w każdej rozgrywce.

Kluczowe cechy

  • Prze¿yæ razem… lub nie – Ocaleni mog¹ wspó³pracowaæ ze sob¹ lub byæ egoistyczni. Twoja szansa na przeżycie zmienia się zależnie od tego, czy gracie jako zespół, czy każdy idzie swoją drogą. Czy będziesz potrafił przechytrzyć mordercę i uciec z Pola Śmierci?
  • Ale gdzie ja jestem? – każdy poziom jest generowany losowo, więc nigdy nie będziesz wiedział czego się spodziewać. Losowe miejsca odrodzenia gracza oznaczają, że nigdy nie będziesz czuć się bezpiecznie, ponieważ świat i jego niebezpieczeństwa zmieniają się przy każdej nowej rozgrywce.
  • Uczta dla Morderców – gra Dead by Daylight korzysta ze wszystkich zakątków świata horroru. Jako Morderca możesz grać różnorakimi postaciami, od potężnego Slashera po przerażające istoty paranormalne. Zapoznaj się ze swoim Polem Śmierci i opanuj każdą z unikalnych mocy Mordercy, aby polować, łapać i składać w ofierze swe zdobycze.
  • G³êbiej i g³êbiej – ka¿dy Morderca i Ocalony posiada w³asny, g³êboki system rozwoju postaci i mnóstwo odblokowywanych cech, które mo¿na dostosowaæ w celu dopasowania do Twej w³asnej strategii. Doświadczenie, umiejętności i zrozumienie otoczenia są kluczowe, aby polować czy przechytrzyć Mordercę.
  • Prawdziwi ludzie, prawdziwy strach – generowane losowo poziomy i prawdziwe ludzkie reakcje na czysty horror czynią każdą rozgrywkę nieprzewidywalną. Nigdy nie będziesz w stanie powiedzieć jak rozwinie się sytuacja. Atmosfera, muzyka i mrożące krew w żyłach środowiska składają się na przerażające doświadczenie. Jeśli będziesz mieć wystarczająco dużo czasu, być może nawet dowiesz się co kryje się we mgle.

Wymagania systemowe

Minimalne parametry systemowe

System operacyjny 64-bitowe wersje systemu Windows (Windows 7, Windows 8 i Windows 8.1)
Procesor Intel Core i3-4170 lub AMD FX-8120
Pamięć 8 GB RAM
Karta graficzna zgodna z DirectX 11 GeForce GTX 460 1GB lub AMD HD 6850 1GB
DirectX wersja 11
Sieć szerokopasmowe łącze internetowe
Pamięć masowa 15 GB dostępnej przestrzeni dyskowej
Karta dźwiękowa zgodna z DirectX 11

Zalecane

System operacyjny 64-bitowe wersje systemu Windows (Windows 7, Windows 8 i Windows 8.1)
Procesor Intel Core i3-4170 lub AMD FX-8300 oraz nowsze
Pamięć 8 GB RAM
Karta graficzna zgodna z DirectX 11 GeForce 760 lub AMD HD 8800 oraz nowsze z 4 GB pamięci RAM
DirectX wersja 11
Sieć szerokopasmowe łącze internetowe
Pamięć masowa 15 GB dostępnej przestrzeni dyskowej
Karta dźwiękowa zgodna z DirectX 11

Zrzuty ekranowe

 
 
 

Inne popularne gry PC

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm