Back
INFORMACJE DODATKOWE
 • GeForce Go 6800 Ultra

  Dowiedz się więcej o najnowszym procesorze graficznym NVIDIA przeznaczonym dla najbardziej wydajnych notebooków.

 • Konfiguruj XPS Gen 2

  Skonfiguruj notebooka zależnie od własnych potrzeb. Zamów i kup on-line na stronie Dell.

Dell Inspiron XPS Gen 2
z NVIDIA GeForce Go 6800 Ultra

 
 

Co to jest - ma na pokładzie najszybszy procesor graficzny GeForce Go 6800 Ultra z 258MB pamięci, ogromny 17" ekran WUXGA, jest pięknie wykonany i elegancko podświetlony, a waży jedynie 3.9 kg?  Oczywiście - nowy, rewolucyjny notebook Dell™ Inspiron™ XPS Gen 2.

Podnosząc poprzeczkę wydajności na rekordowo wysoki poziom w świecie notebooków (ponad 12.000 punktów w 3DMark 2003) nowy Inspiron XPS jest idealnym rozwiązaniem dla fanatycznych graczy i wszystkich osób poszukujących niebywałych doznań graficznych w świecie komputerów przenośnych. Zainstalowany procesor graficzny GeForce Go 6800 Ultra oferuje dostęp do najnowocześniejszych technologii, takich jak:

Dell Inspiron XPS Gen 2
NVIDIA GeForce Go 6800 Ultra

 

 • obsługa Shader Model 3.0: umożliwia wyświetlanie niebywałej jakości efektów specjalnych w grach, z wykorzystaniem technologii Microsoft DirectX 9.0 Shader Model 3.0.
 • Technologia NVIDIA PureVideo™ : bezprecedensowa jakość odtwarzania filmów video w formacie HD, z zadziwiającą klarownością obrazu, płynnością, wiernością kolorów i precyzyjnym skalowaniem dowolnych formatów graficznych, zamieniająca komputer PC w zaawansowaną maszynę kina domowego.
 • PowerMizer™ 5.0: umożliwia ograniczenie poboru energii przez notebooka, bez ograniczania komfortu pracy.


 • Ten unikalny zbiór rozwiązań technicznych dostępny jest wyłącznie dzięki zastosowaniu procesora graficznego z rodziny Geforce Go 6800.  Użytkownicy docenią korzyści tych rozwiązań zarówno dzisiaj, grając w najnowsze gry i oglądając filmy video w standardzie High Definition, jak również w przyszłości - dzięki zapewnieniu wydajności i kompatybilności na miarę komputerów kolejnej epoki.

  Wybrane rozwiązania firmy Dell, zastosowane w modelu XPS, obejmują:

  • Procesor Intel® Pentium® M 
  • Obudowa "Armor Shell": matowa, metaliczna pokrywa wyświetlacza i elegancko podświetlone krawędzie obudowy
  • Opcjonalny pakiet tuningowy, z 3 elementami graficznymi związanymi z grami
  • Podświetlone klawisze sterowania multimediami, dla łatwiejszej kontroli odtwarzanych filmów i muzyki
  • Porty DVI i VGA dla obsługi dwóch monitorów zewnętrznych

  Połączenie tych funkcjonalności z legendarną jakością, stabilnością i wsparciem technicznym rozwiązań firmy Dell gwarantuje długoletnią satysfakcję z dokonanego wyboru.  Odwiedź stronę firmy Dell by dowiedzieć się więcej.

  Konfiguruj XPS Gen 2   
   
   
   
  FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn