ANALITYKA Z NVIDIA DGX

ROZWIĄZANIE NVIDIA DGX-1 W APLIKACJACH
ISV PARTNERÓW DO ANALITYKI
Akcelerowana przez SI analityka i interaktywna wizualizacja
ROZWIĄZANIE NVIDIA DGX-1 W APLIKACJACH ISV PARTNERÓW DO ANALITYKI

APLIKACJE ISV PARTNERÓW DLA
ROZWIĄZANIA DGX-1

Rozwiązanie NVIDIA DGX-1 zawiera wiodące w branży aplikacje z dziedziny głębokiego uczenia i akcelerowanej analityki, które przetestowano pod kątem zapewnienia szybkiego, niezawodnego i w pełni przewidywalnego wdrożenia. Dotyczące systemu DGX aplikacje partnerów, rozwiązania, technologia, a także partnerzy serwisowi i partnerzy projektów naukowych będą nadal się rozwijać i doskonalić.

Skontaktuj się z nami pod adresem dgxanalytics@nvidia.com jeżeli jesteś zainteresowany certyfikacją swojej aplikacji

APLIKACJE

Blazegraph

Blazegraph

Blazegraph to niezwykle skalowalna, wysoce wydajna i akcelerowana na GPU grafowa baza danych z obsługą interfejsów Blueprints i RDF/SPARQL, dostępna w szeregu wersji zapewniających rozwiązania stawiające czoła skalowaniu grafów. Blazegraph wykorzystuje zalety przepustowości głównej pamięci jednostek GPU NVIDIA, aby zapewnić niezwykle wydajne skalowanie, które jest 100 razy szybsze niż ma to miejsce w przypadku konwencjonalnego podejścia, gdzie wykorzystywana jest pamięć dla jednostki CPU.

 
BlazingDB

BlazingDB

BlazingDB to wysoce wydajna baza danych SQL zaprojektowana do obsługi rozwiązań o skali rzędu petabajtów. Dzięki wykorzystaniu architektury rozproszonej oraz układów GPU, BlazingDB oferuje rewolucyjnie nową generację SQL. Firmy nadal będą używać języka SQL, jaki znają i kochają, ale teraz z rozwiązaniem o wiele szybszym niż dotychczas dostępne opcje, nawet najszybsze na rynku.

 
Bonsai.io

Bonsai.io

Bonsai udostępnia potęgę SI każdemu programiście. Akcelerowany układami GPU NVIDIA silnik SI aplikacji Bonsai czyni zwiększanie inteligencji Twych aplikacji zadaniem prostym i intuicyjnym. Jeśli potrafisz programować, to możesz wykorzystać platformę Bonsai do uczenia, łączenia i korzystania z modeli SI, aby uczynić Twoje aplikacje bardziej zautomatyzowanymi, adaptacyjnymi i elastycznymi. Znajomość zaawansowanej matematyki nie jest wymagana.

 
 
Graphistry

Graphistry

Inteligentna platforma wykrywania wizualnego Graphistry upraszcza badanie przez analityków zdarzeń i jednostek. Jednostki GPU NVIDIA umożliwiają analitykom skalowanie interaktywnych badań na miliony punktów danych, a środowisko zbiorów strategii Graphistry pomaga analitykom ponownie wykorzystać swój tok pracy.

 
Kinetica

Kinetica

Stworzona od podstaw do liniowego skalowania, rezydująca w pamięci rozproszona baza danych Kinetica jednocześnie przyswaja, eksploruje i wizualizuje napływające dane w celu uzyskania przydatnych informacji w czasie rzeczywistym. Rozwiązanie Kinetica wykorzystuje moc jednostek GPU NVIDIA, aby uzyskać wyniki nawet 100 razy szybciej i 10 razy efektywniej kosztowo niż tradycyjne bazy danych.

 
MapD

MapD

MapD to baza danych kolejnej generacji i warstwa analityki wizualnej, która zaprzęga potęgę jednostek GPU NVIDIA do przeszukiwania zbiorów danych z miliardami rekordów w ciągu milisekund. Dzięki połączeniu bazy danych stworzonej pod kątem układów GPU i bogatej warstwy wizualizacyjnej, MapD jest zdolna do zapewnienia wciągającej i natychmiastowej analityki na zbiorach danych uważanych wcześniej za zbyt duże do interaktywnej eksploracji.

 
 
Skymind

Skymind

Skymind to firma odpowiedzialna za rozwiązanie Deeplearning4j, które jest jedyną otwartą i komercyjną biblioteką z dziedziny rozproszonego głębokiego uczenia napisaną dla języka Java i Scala. Zintegrowana z platformami Hadoop i Spark biblioteka DL4J została specjalnie zaprojektowana do działania w środowiskach biznesowych umieszczonych na platformach akcelerowanych układami GPU NVIDIA oraz na jednostkach CPU.

 
SQreamTech

SQreamTech

SQream Technologies to wiodący dostawca napędzanych układami GPU rozwiązań analitycznych czasu prawie rzeczywistego. Wykorzystująca funkcje wyższego rzędu i wielordzeniowość technologia programistyczna SQream zapewnia od 10 do 100-krotnie wyższą wydajność i efektywność, niż tradycyjne rozwiązania oparte na jednostkach CPU, przy ułamku ich ceny.

 
 
 

TECHNOLOGIE

BidMach

BidMach

BIDmach wyznacza nowe standardy wydajności w maszynowym uczeniu, od niewielkich zagadnień po takie o terabitowej skali. BIDMach, wykorzystujący moc jednostek GPU NVIDIA, to aktualnie najszybszy system do wielu typowych zadań związanych z uczeniem maszynowym. BIDMach przewyższa wydajnością najszybsze klastry działające na nawet kilkuset węzłach. BIDMach nie jest ograniczony pojemnością pamięci i z użyciem rozległej macierzy RAID uruchamia modele tematyczne z setkami tematów na kilku terabajtach danych.

 
Spark (Databricks)

Spark (Databricks)

Firma Databricks, założona przez zespół odpowiedzialny za stworzenie silnika Apache® Spark™, daje moc umożliwiającą każdemu łatwe tworzenie i wdrażanie zaawansowanych rozwiązań analitycznych. Databricks zapewnia platformę dostarczanych w odpowiednim czasie danych pozwalającą na uproszczenie integracji danych, badanie w czasie rzeczywistym i solidne wdrażanie aplikacji produkcyjnych. Wraz z nadejściem głębokiego uczenia i dominacją jednostek GPU NVIDIA, firma Databricks pracuje nad integracją i wykorzystaniem tych akcelerowanych rozwiązań, aby spełnić potrzeby najbardziej wymagających użytkowników.

 
 
 
CUDA i obliczenia na GPU

Czym są obliczenia na GPU?
Fakty związane z obliczeniami
na układach GPU

Programowanie układów GPU
Architektura GPU Kepler
Obliczenia w chmurze
z użyciem GPU

Skontaktuj się z name

Czym jest CUDA?
Witryna CUDA
Szkolenia CUDA
Szkolenia CUDA
Centra szkoleniowe CUDA

Aplikacje wykorzystujące GPU

Aplikacje wykorzystujące GPU Tesla
Dyrektywy GPU OpenACC
Studia przypadku dotyczące
rozwiązań Tesla

Jednostki GPU Tesla dla
serwerów i stacji roboczych

Dlaczego warto wybrać
rozwiązania Tesla

Rozwiązania serwerowe Tesla
Rozwiązania Tesla dla
stacji roboczych

Kup jednostki GPU Tesla

Wiadomości i informacje
dotyczące jednostek Tesla

Materiały informacyjne o
produktach Tesla

Cechy oprogramowania Tesla
Narzędzia programistyczne Tesla
Badania NVIDIA
Powiadomienia Tesla

Znajdź nas Online

NVIDIA Blog Blog NVIDIA

Facebook Facebook

Twitter Twitter

Twitch Twitch

YouTube YouTube