Gry PC

 
 

 
Dishonored®2

Strona internetowa gry

Dishonored®2

Gatunek

Akcja
Przygodowe
FPS

Data wydania

11-11-2016

Tryb jednoosobowy

Tak

PEGI 18

Opis

Wciel się ponownie w zabójcę z nadprzyrodzonymi mocami w tytule Dishonored 2 – kontynuacji kultowej gry FPP Dishonored od Arkane Studios, która zdobyła ponad 100 nagród "Game of the Year". Podążaj własnymi ścieżkami w świecie, w którym mistycyzm zderza się z industrializmem. Zagrasz jako cesarzowa Emily Kaldwin, czy jako cesarski obrońca Corvo Attano? Przemkniesz przez grę niezauważony, skorzystasz w pełni z brutalnego systemu walki, a może zdecydujesz się połączyć te dwa rozwiązania? W jaki sposób połączysz unikalny zestaw mocy, uzbrojenia i gadżetów Twojej postaci, aby wyeliminować swoich przeciwników? Rozwój fabuły uzależniony będzie od decyzji podejmowanych przez Ciebie podczas realizowania pieczołowicie zaprojektowanych misji, niejednokrotnie doprowadzając do zaskakujących zakończeń.

Zabójcy

W pełni udźwiękowieni bohaterowie Emily Kaldwin i Corvo Attano przedstawią graczom świat i fabułę widzianą z ich własnej perspektywy i uzależnioną od ich emocjonalnych reakcji na otoczenie. Pamiętaj, aby podczas eksploracji świata kreatywnie wykorzystywać zestaw umiejętności, gadżetów i unikalnego uzbrojenia – czy to walcząc na ulicach miasta, czy też prześlizgując się po dachach budynków – i decyduj, których przeciwników wyeliminujesz, którym zaś darujesz życie.

Nadprzyrodzone moce

Zaawansowany system tworzenia kościanych amuletów i zupełnie nowe drzewka rozwoju pozwolą Ci w najróżniejszy sposób dostosowywać moce do swoich potrzeb. Zostań żywym cieniem, który po cichu prześladuje swoje cele, łącz przeciwników, by spotykał ich wspólny los, lub hipnotyzuj swoich wrogów i przejmuj kontrolę nad ich umysłami. Korzystaj z niemal nieskończonej liczby kombinacji metod siłowych, technik walki bez zabijania, mocy i rodzajów broni, by wypełnić swoje zadania.

Świat, który pobudza wyobraźnię

Zanurz się w stylizowanych lokacjach – od brudnych, pełnych szczurów ulic Dunwall, po egzotyczne zielone wybrzeże chylącej się ku upadkowi Karnaki – stworzonych przez doskonałe zespoły z firmy Arkane Studios, odpowiedzialne za grafikę i narrację. Świat gry pełni tu rolę jednego z bohaterów, oferując bogatą historię i zróżnicowaną architekturę, a także mnóstwo eklektycznych postaci. Jest również pełen miejsc, w których rozgrywają się najważniejsze misje, takich jak nękana przez burze piaskowe i wojujące frakcje Dzielnica Pyłu, czy pełna ruchomych ścian, śmiercionośnych pułapek i mechanicznych żołnierzy posiadłość szaleńca.

Void Engine

Piękno gry Dishonored 2 podziwiać można dzięki nowemu silnikowi Void Engine stanowiącemu skok naprzód w dziedzinie technologii renderowania. Został on stworzony w oparciu o silnik id Tech, który firma Arkane Studios w znacznym stopniu zmodyfikowała. Silnik Void Engine opracowano z myślą o obsłudze światowej klasy grafiki i pełnym wykorzystaniu mocy obliczeniowej sprzętu obecnej generacji, dzięki czemu pozwala on w znacznym stopniu udoskonalić wszystkie systemy gry, w tym precyzyjną mechanikę skradania się i walki, sztuczną inteligencję, proces renderowania grafiki i animacji oświetlenia oraz sposób prezentacji fabuły i niezwykle gęsto zabudowanych środowisk miejskich.

Zrzuty ekranowe

 
 
 

Inne popularne gry PC

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm