Gry PC

 
 

 
End of Nations

Wydawca

Trion Worlds

Strona internetowa gry

End of Nations

Gatunek

MMO
RTS

Tryb jednoosobowy

Tak

Tryb wieloosobowy

Tak

PEGI 12

Obsługiwane technologie

Opis

Wybierz frakcję i dołącz do globalnej walki, aby pozbawić władzy despotyczną organizację Order of Nations. Gra End of Nations jest strategią czasu rzeczywistego MMO (MMORTS) dostępną w systemie free-to-play. Umożliwia rozgrywanie bitew nawet 56 graczom jednocześnie, a także obsługuje technologię NVIDIA 3D Vision umożliwiającą wyświetlanie w trybie stereoskopowego 3D.

Świat jest w stanie pokoju, do momentu niespodziewanego krachu finansowego, który odsuwa rządy świata od władzy. Wśród anarchii i terroryzmu, ONZ przywraca porządek i przejmuje większą część świata pod nowym sztandarem: organizacji Order of Nations. Dwa ugrupowania, Liberation Front i Shadow Revolution powstają, by walczyć i obalić organizację Order of Nations, a także zwalczać siebie nawzajem.

W stworzonej przez studio Petroglyph Games i Trion Worlds grze End of Nations, dostępnej w systemie free-to-play strategii MMO czasu rzeczywistego, wkraczasz do walki z ramienia frakcji i bierzesz udział w rozległych bitwach w rzeczywistych miejscach, w których walczyć może nawet 56 graczy jednocześnie. We współpracy z innymi dowódcami, pozbaw swoich wrogów oraz kierowane przez SI siły despotycznej organizacji Order of Nations kontroli nad kluczowymi obszarami. Poza grą, wyniki tych bitew są połączone, dając kontrolę nad kluczowymi, zapewniającymi bonusy obszarami, które popchną właściciela, jak serwer długi i szeroki, w stronę globalnej dominacji.

W End of Nations gra się, jak w tradycyjną strategię czasu rzeczywistego, jednakże tytuł ten stara się wyróżnić poprzez oferowanie milionów opcji dostosowywania swojej skrupulatnie dobranej armii idealnie do indywidualnego stylu każdego gracza, jeszcze przed włączeniem się do walki. Bitwy różnią się skalą i zasięgiem, a cele są bardzo zróżnicowane, od tradycyjnych walk na śmierć i życie do scenariuszy, które polegają na przetrwaniu ataków kolejnych fal wrogów.

Aby uzyskać więcej informacji i zapisać się do nadchodzących beta testów, odwiedź oficjalną stronę internetową gry End of Nations.

Wymagania systemowe

Minimalne parametry systemowe

System operacyjny Windows XP, Vista lub 7
Procesor  procesor taktowany częstotliwością 2,0 GHz
Pamięć  2 GB
Karta graficzna karta graficzna obsługująca technologię Shader model 2.0
Miejsce na dysku 6,5 GB dostępnej przestrzeni dyskowej
Dźwięk karta dźwiękowa zgodna z DirectX® 8.1
DirectX® 9.0c lub lepszy
Wejście klawiatura, mysz
Szerokopasmowe łącze internetowe DSL, modem kablowy lub inne łącze o wysokiej przepustowości

Zrzuty ekranowe

 
 
 

Inne popularne gry PC

Planetside 2
Guild Wars 2
AION
Oil Rush