Gry PC

 
 

 

Strona internetowa gry

EVE: Valkyrie

Gatunek

Akcja
Online Multiplayer

Data wydania

28-03-2016

Tryb jednoosobowy

Tak

Tryb wieloosobowy

Tak

Opis

Tytuł EVE: Valkyrie™ to nagradzana, długo wyczekiwana gra wieloosobowa skupiająca się na walkach myśliwców, stworzona od podstaw pod kątem wykorzystania najnowszych rozwiązań technologicznych z dziedziny rzeczywistości wirtualnej. Oferuje ona przystępną i wciągającą rozgrywkę, która jest spełnieniem marzeń o wcieleniu się w rolę pilota prawdziwego kosmicznego myśliwca i wzięciu udziału w walkach.

W odległych regionach uniwersum EVE funkcjonuje frakcja najemników Valkyrie, która powstała z niesławnej organizacji pirackiej Guristas. Kierowana przez enigmatycznego Rana, grupa ta oferuje swoje usługi w poszukiwaniu zysków lub zemsty i żeruje na innych pirackich frakcjach, które wejdą im w drogę.

Nieśmiertelni dzięki wykorzystaniu skradzionej technologii klonowania i genetycznie ulepszeni pod kątem walki - piloci z grupy Valkyrie nie znają strachu ani litości.

Opracowany przez zespół CCP Games z Newcastle, tytuł EVE: Valkyrie to najodważniejsza produkcja pozwalająca zanurzyć się w kosmiczną walkę z wykorzystaniem urządzeń rzeczywistości wirtualnej. Oferuje ona niezwykle realistyczną akcję i rozbudowane opcje taktyczne. Data premiery gry na platformie PC pokrywa się z premierą urządzenia Oculus Rift.

CECHY

  • Poczuj dreszcz emocji podczas startu z wyrzutni wprost na arenę walk kosmicznych myśliwców. Weź udział w dynamicznych, wieloosobowych walkach drużynowych z pozostałymi frakcjami pirackimi.
  • Niezwykle wciągająca rozgrywka z 360-stopniowym polem widzenia, gwarantująca dreszczyk emocji, który nie opuści Cię ani na chwilę, podczas gdy będziesz uczestniczył w kosmicznych walkach osadzonych w przepięknym świecie sci-fi opartym na uniwersum EVE.
  • Zacznij jako nowy rekrut i wspinaj się po szczeblach rankingów. Zdobywaj doświadczenie i buduj swoją reputacje biorąc udział w niezwykle niebezpiecznych, ale i lukratywnych misjach.
  • Wybieraj spośród wielu kategorii statków kosmicznych: szybkie i zwinne myśliwce, ciężkozbrojne statki szturmowe lub jednostki wsparcia taktycznego.
  • Personalizuj swoje statki przy pomocy wielu różnych elementów uzbrojenia, ulepszeń i grafik, by rozwijać swój styl walki i budować swoją reputację.
  • Podejmuj taktyczne decyzje, modyfikując statki, uzbrojenie i wygląd swojej drużyny podczas walk, by dostosować się do stale zmieniającego się obrazu pola bitwy.
  • W miarę, jak Twoje umiejętności będą wzrastać, będziesz mógł odblokowywać coraz bardziej zaawansowane statki i elementy ekwipunku.
  • Udźwiękowienie postaci z udziałem takich talentów, jak Katee Sackhoff (Battlestar Galactica, Riddick, Longmire).

Zrzuty ekranowe

 
 
 

Inne popularne gry PC

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm