Gry PC

 
 

 

Strona internetowa gry

Everest VR

Gatunek

Przygodowe

Data wydania

02-08-2016

Tryb jednoosobowy

Tak

Opis

Poczuj na własnej skórze, jak to jest wspinać się po zboczach Mount Everest w serii ukazanych z perspektywy pierwszej osoby wyzwań, podczas których będziesz próbował zdobyć szczyt góry Everest. Niezrównana jakość grafiki pozwala graczom wyruszyć w podróż do rzeczywistości wirtualnej, która dostarczy niezwykle realistycznych i emocjonujących wrażeń.

Rozpocznij niepowtarzalną, fotorealistyczną przygodę ukazaną z perspektywy pierwszej osoby, dołączając do wyprawy na szczyt Mount Everest. Opracowany przez studio VR Sólfar we współpracy z firmą RVX - wiodącym skandynawskim twórcą efektów specjalnych i animacji - tytuł EVEREST VR został stworzony od podstaw z myślą o rzeczywistości wirtualnej.

Kluczowe cechy

  • Zobacz Everest w 5 niesamowitych odsłonach. Przygotuj się w bazie do swojej ekspedycji i ruszaj na podbój przerażającego Lodowca Khumbu, przenocuj w obozie IV oraz pokonaj niebezpieczny skalny uskok Hillary Step, by ostatecznie zdobyć szczyt Everest.
  • Po ukończeniu pierwszej próby zdobycia szczytu, odblokuj tryb God Mode, aby dotrzeć do unikalnego punktu widokowego Himalajów - możliwe wyłącznie w rzeczywistości wirtualnej. To olśniewająca diorama VR ukazująca pasmo górskie z lotu ptaka.
  • Tytuł EVEREST VR stanowi dopracowane pod każdym względem wprowadzenie do rzeczywistości wirtualnej. Nie jest to tradycyjna gra, lecz przystępna produkcja, która wykorzystuje zalety rzeczywistości wirtualnej, aby przenieść Was do niezwykłego miejsca będącego rekonstrukcją prawdziwej lokacji.
  • Tytuł EVEREST VR wykorzystuje silnik Unreal Engine, przesuwając granice możliwości grafiki obsługiwanej w czasie rzeczywistym. Zapewnia tym samym jakość grafiki klasy AAA, która nie ma sobie równych wśród innych aplikacji VR.
  • Użytkownicy układów GPU NVIDIA GeForce mogą liczyć na unikalne wrażenia. Technologia NVIDIA Multi-Res Shading zapewnia maksymalną wydajność bez negatywnego wpływu na jakość grafiki, a technika NVIDIA Turbulence zwiększy uczucie zanurzenia w otaczającym świecie dzięki realizowanej w czasie rzeczywistym symulacji śniegu - to wszystko sprawia, że tytuł EVEREST VR dostarczy absolutnie najlepszych wrażeń graczom korzystającym z systemów NVIDIA VR Ready.
  • Tytuł zoptymalizowano pod kątem urządzeń HTC Vive, dzięki czemu możesz w wygodny i satysfakcjonujący sposób grać na stojąco, jak również wykorzystać pełen potencjał rzeczywistości wirtualnej typu room-scale.

Wymagania systemowe

Minimalne parametry systemowe

Karta graficzna NVIDIA GTX 970, model równoważny lub wyższy

Zrzuty ekranowe

 
 
 

Inne popularne gry PC

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm