Gry PC

 
 

 
Evolve

Wydawca

2K Games

Strona internetowa gry

Evolve

Gatunek

Akcja
Przygodowe
FPS
Online Multiplayer

Data wydania

10-02-2015

PEGI 16

Obsługiwane technologie

Opis

Firma Turtle Rock Studios, twórcy gry Left 4 Dead, przedstawia tytuł Evolve, wieloosobową strzelankę kolejnej generacji, w której czterech Łowców staje w szranki z jednym, kontrolowanym przez gracza Potworem podczas ociekających adrenaliną meczy 4 kontra 1.

Graj jako Potwór używając zwierzęcych umiejętności i zmysłów, by zabić swoich ludzkich przeciwników. Możesz też wcielić się w jednego z czterech Łowców (Assault, Trapper, Medic i Support) i połączyć siły, by dorwać bestię na planecie Shear, gdzie flora i fauna występuje w roli przeciwnika zarówno ludzi, jak i potwora.

Zdobywaj kolejne poziomy, by odblokować nowych Łowców i Potwory oraz ulepszenia, skórki i bonusy. Wspinaj się po szczeblach rankingów i zostań drapieżnikiem doskonałym.

Wymagania systemowe

Minimalne wymagania systemowe

System operacyjny 64-bitowy Windows 7
CPU Intel Core 2 Duo E6600 lub AMD Athlon 64 X2 6400
RAM 4GB
Karta graficzna GeForce GTX 560 lub Radeon HD 5770
Pamięć graficzna 1 GB
Dysk twardy 50 GB

Rekomendowane parametry systemowe

System operacyjny 64-bitowy Windows 7
CPU Intel i7-920 lub AMD A8-3870K
RAM 4GB
Karta graficzna GeForce GTX 670 lub GTX 760 lub Radeon R9 280
Pamięć graficzna 2 GB
Dysk twardy 50 GB

Zrzuty ekranowe

 

Analizator układu GPU

Polecane rozwiązania

GRAJ W GRĘ EVOLVE™ W SPOSÓB, W JAKI POWINNO SIĘ W NIĄ GRAĆ (THE WAY IT'S MEANT TO BE PLAYED) DZIĘKI KARTOM Z SERII GEFORCE® GTX.

Czas ruszyć na polowanie z grą Evolve i kartą GeForce GTX! Firma Turtle Rock Studios, twórcy tytułu Left 4 Dead, przedstawia grę Evolve, w której czterech Łowców staje w szranki z kontrolowanym przez gracza Potworem w ociekających adrenaliną meczach 4 kontra 1. Uzbrój się w doskonały oręż i dołącz do długo wyczekiwanej gry wieloosobowej w roli Potwora lub Łowcy.

Wkrocz do świata gry Evolve dysponując niewiarygodną wydajnością architektury NVIDIA Maxwell™ z zestawem technologii NVIDIA GameWorks™ - najbardziej zaawansowaną biblioteką technologii gamingowych na świecie. Ciesz się najwyższą rozdzielczością i superpłynną rozgrywką przy ustawieniach na maksymalnym poziomie, korzystając z unikalnych technologii, takich jak antyaliasing TXAA oraz technologia NVIDIA G-SYNC™.

Ciesz lepszymi wrażeniami w grze strumieniując gry na swoje urządzenie NVIDIA SHIELD™ oraz dziel się każdym swoim sukcesem w rozgrywce dzięki funkcji NVIDIA ShadowPlay™.

To właśnie tak ma toczyć się gra (The Way It's Meant to be Played).

Czy Twój komputer PC jest gotowy na grę Evolve? Sprawdź teraz.

 
GeForce GTX 960
GeForce GTX 960
KUP TERAZ
GeForce GTX 970
GeForce GTX 970
KUP TERAZ
GeForce GTX 980
GeForce GTX 980
KUP TERAZ
 
Pegi 16
© 2014 NVIDIA Corporation. NVIDIA, logo NVIDIA, GeForce, GTX, NVIDIA GameWorks, NVIDIA G-SYNC, ShadowPlay, i SHIELD są znakami towarowymi lub zarejestrowanymi znakami towarowymi NVIDIA Corporation. Wszystkie prawa zastrzeżone. Evolve © 2010-2015 Take-Two Interactive Software Inc. Evolve, 2K i ich odpowiednie znaki graficzne są własnością Take-Two Interactive Software, Inc. ©2008-2015 Rockstar Games, Inc.
 
 

Inne popularne gry PC

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm