Gry PC

 
 

 
Fallout 4

Strona internetowa gry

Fallout 4

Gatunek

Akcja
Przygodowe
FPS
RPG

Data wydania

10-11-2015

PEGI 18

Obsługiwane technologie

Opis

Firma Bethesda Game Studios, nagradzani twórcy tytułów Fallout 3 i The Elder Scrolls V: Skyrim, ma zaszczyt powitać Was w świecie gry Fallout 4 - ich najbardziej ambitnej produkcji oferującej otwarty świat kolejnej generacji.

Jako jedyny ocalały ze schronu nr 111, wkraczasz do świata zniszczonego przez wojnę atomową. Każda sekunda to walka o przetrwanie, a wszystkie decyzje należą wyłącznie do Ciebie. Tylko Ty możesz odmienić losy Pustkowi. Witaj w domu.

KLUCZOWE CECHY

Wolność i swoboda!
Rób, co tylko zechcesz w olbrzymim, otwartym świecie z setkami lokacji, postaci i zadań. Dołącz do rozmaitych frakcji walczących o wpływy lub radź sobie sam. Wszystkie decyzje należą do Ciebie.

You’re S.P.E.C.I.A.L!
Bądź kimkolwiek zechcesz dzięki systemowi atrybutów S.P.E.C.I.A.L. Od ciężko uzbrojonego żołnierza, po charyzmatycznego spryciarza, możesz wypracować swój własny styl gry wybierając spośród setek ulepszeń.

Doskonała grafika!
Całkowicie nowa oprawa graficzna kolejnej generacji oraz nowy silnik symulacji oświetlenia wprowadza do świata gry Fallout niespotykany poziom realizmu. Od zniszczonych lasów Commonwealth, po ruiny Bostonu, każda lokacja pełna jest dynamicznych szczegółów.

Przemoc i system V.A.T.S.!
Intensywna walka z widokiem z perspektywy pierwszej lub trzeciej osoby może być również spowolniona dzięki systemowi Vault-Tec Assisted Targeting System (V.A.T.S), który pozwoli Ci wybrać rodzaj ataku i cieszyć się rzezią w kinowym stylu.

Zbieraj i buduj!
Zbieraj, ulepszaj i twórz tysiące przedmiotów w najbardziej zaawansowanym systemie rzemiosła, jaki kiedykolwiek powstał. Broń, pancerz, chemikalia i jedzenie to zaledwie wierzchołek góry lodowej - możesz nawet budować i zarządzać całymi osiedlami.

 

Zrzuty ekranowe

 
 
 

Inne popularne gry PC

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm