Back
WAŻNE LINKI
  • Nagroda Display Mate

    Przewodnik wydawany przez DisplayMate Technologies jest najbardziej wszechstronną i kompletna listą dostępnego na świecie najlepszego sprzętu do wyświetlania video.

  • Dokument techniczny: Technologia Digital Vibrance Control

    Dziś ludzie spędzają więcej czasu przed ekranem komputera, niż kiedykolwiek wcześniej i dlatego platformy powinny zapewniać najwyższą jakość obrazu, minimalizując przemęczenie oczu. (PDF: 2.4MB, język: angielski)

  • NVIDIA Software

Cyfrowa kontrola jaskrawości (DVC)

 
 

Widzę teraz bardzo wyraźnie, DVC już jest.


W domu, w pracy i na ulicy - codzienne wykorzystanie komputera przybiera na intensywności, a czysty obraz jest kluczowym elementem, zapewniającym satysfakcję i wygodę podczas codziennej pracy. Teraz, dzięki technologii Digital Vibrance Control™ (DVC), moc zachwycającego obrazu jest w zasięgu twojej ręki.

Prawa strona powyższych zdjęć została ulepszona dzięki DVC, kontrastując z niezmienioną lewą stroną.
DVC jest zgłoszoną do patentu, innowacyjną technologią, która umożliwia kontrolę natężenia kolorów oraz wyciągów barwnych. Jest częścią pakietu oprogramowania ForceWare przeznaczonego dla komputerów typu desktop, stacji roboczych, platform i rozwiązań mobilnych. Przyjazny panel sterowania ułatwia zmiany ustawień koloru twojego cyfrowego wyświetlacza.

A rezultat? Kolory bogatsze i bardziej intensywne. Obraz przejrzysty i lepiej dostrojony we wszystkich twoich aplikacjach.

Środowiska obliczeniowe są tak zróżnicowane jak ludzie, którzy je wykorzystują - od jasnego światła po przyciemnione, od ciasnych kącików po otwarte pomieszczenia. DVC umożliwia perfekcyjne zmiany, które niwelują wpływ nieodpowiedniego oświetlenia i związane z nim przemęczenie oczu. W zależności od specyficznych warunków pracy, poprawia obraz wszystkich typów cyfrowych płaskich paneli, projektorów CD, monitorów oraz TV.

Dziś, ludzie spędzają wiele czasu przed ekranem komputera, czytając e-maile, surfując w sieci, oglądając DVD lub po prostu pracując. Bez względu na to, czy tworzysz własną grafikę, przeglądasz swoje prywatne zdjęcia, czy też podziwiasz obrazy w sieci, DVC zapewni ci niesamowitą przejrzystość obrazu.
Każda prezentacja zyska wymowność dzięki większej intensywności obrazu. Gra komputerowa osiągnie jeszcze wyższy poziom, mamiąc zachwycającym obrazem fantastycznych krain i postaci. Przekształcenie jakiejkolwiek aplikacji w źródło cyfrowej rozkoszy jest łatwe z technologią Digital Vibrance Control.

Funkcja ta jest obecnie niedostępna na komputerach Macintosh. 
 
 
 
FacebookTwitterNasza KlasaLinkedIn