Gry PC

 
 

 

Strona internetowa gry

Final Approach

Gatunek

Akcja
Przygodowe

Data wydania

01-04-2016

Tryb jednoosobowy

Tak

Opis

Władaj niebem, jak nigdy wcześniej - wkrocz do świata wirtualnej rzeczywistości! Płonące samoloty, niski poziom paliwa w samolocie, powietrzne kolizje, misje ratunkowe i manewry wojskowe - to wszystko wymaga Twojej natychmiastowej uwagi. Zarządzaj swoim światem w trybie "God Mode", górując nad dużymi lotniskami, tropikalnymi wyspami i rozległymi metropoliami. Pokieruj swoim samolotem, unikając powietrznych kolizji, groźnych burz i niebezpiecznych terenów. Zatankuj swoje samoloty, napraw je i wyślij ponownie w powietrze tak szybko, jak to tylko możliwe. Przechodząc do trybu "Toy Mode" będziesz potrzebował nerwów ze stali, by walczyć z pożarami na pokładach samolotów, obsługiwać działa i pociski pancerników oraz wykonywać najgorsze zadanie z możliwych...zarządzać sortownią bagażu. Jednak nie trać czasu, na niebie co chwilę mają miejsce kryzysowe sytuacje, które tylko Ty możesz rozwiązać. Czy wspomnieliśmy o inwazji obcych? Witamy w grze Final Approach!

Room-Scale-VR

Nigdy wcześniej żadna gra nie wykorzystała pełnego potencjału rzeczywistości wirtualnej typu room scale! Niebo pełne jest samolotów o najróżniejszych kształtach i rozmiarach, od F16, po śmigłowce Blackhawk, myśliwce Spitfire z okresu II wojny światowej oraz fenomenalne dwupłatowce. Za darmo do dyspozycji mamy nawet bezzałogowe samoloty Predator i bombowce wykonane w technologii stealth!

Gra Final Approach daje Ci pełną kontrolę nad przestrzenią powietrzną lotnisk i wysp, nad którymi górujesz w trybie "God Mode". Korzystając z kontrolerów ruchowych HTC Vive lub Oculus Touch, możesz sięgnąć i chwycić samolot oraz nakreślić ścieżkę z jednego końca pokoju do drugiego, by umieścić go na właściwym pasie startowym. Oprócz zarządzania samolotami, gracze mogą również przybliżać poszczególne obszary, by poznać różne aspekty terenu. Możesz przejść do rzeczywistej skali świata, by walczyć z szalejącymi pożarami, obsługiwać działa i wyrzutnie rakiet pancerników, sortować bagaże, odstraszać mewy i rozwiązywać łamigłówki w grze.

Rozgrywka obejmuje:

  • Pilotowanie wojskowych odrzutowców i śmigłowców w trakcie misji ofensywnych i ratunkowych oraz zarządzanie pokładami lotniskowców i pancerników. Kontrolowanie pokładowych dział i wyrzutni rakiet podczas walki z wrogimi jednostkami.
  • Kontrolowanie miejskich lotnisk, zarządzanie dużymi samolotami komercyjnymi i prywatnymi. Kierowanie ich do odpowiednich bramek i jednoczesne zarządzanie śmigłowcami oraz obsługą naziemną podczas realizacji różnych zadań.
  • Pilotowanie śmigłowców ratunkowych wokół drapaczy chmur i dużych biurowców w rozległych metropoliach. Nawigowanie po zatłoczonych ulicach i rozładowywanie korków, walka z pożarami i innymi sytuacjami kryzysowymi w mieście.
  • Wśród dostępnych samolotów znajdują się myśliwce F-16-F18, DCA-717, A320 Commercial, Messerschmitt, Spitfire, B2 Stealth, B17, Drony Predator, Heli UH 60 Gunner, HH65C Dolphin, Sikorsky Ch-54 oraz HH-60 Blackhawk i wiele więcej!

Story Mode: Dotrzymaj towarzystwa naszym bohaterskim pilotom podczas ryzykownych misji na niebezpiecznych terenach. Sami jednak nie dadzą rady, potrzebują Twojej pomocy. Zadbaj o ich bezpieczeństwo, podczas gdy będą Ci pomagać w rozwiązywaniu zagadek i stawianiu czoła wyzwaniom, które mogą dostarczyć Ci wiedzy o tym, jak powstrzymać największe zagrożenie dla świata - OBCYCH!

Zrzuty ekranowe

 
 
 

Inne popularne gry PC

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm