Gry PC

 
 

 
Final Fantasy XIV: A Realm Reborn

Wydawca

Square Enix

Strona internetowa gry

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn

Gatunek

MMO
RPG

Data wydania

27-08-2013

Tryb jednoosobowy

Tak

Tryb wieloosobowy

Tak

PEGI 16

Opis

Wkrocz do niesamowitego i stale zmieniającego się świata serii FINAL FANTASY i weź udział w przygodzie, dzieląc ją ze znajomymi z całego świata. Poznaj wszystkie kultowe elementy bestsellerowej serii - statki powietrzne, chocobosy, moogle i wiele więcej!

Gra MMORPG Final Fantasy XIV: A Realm Reborn zaprasza Cię do krainy Eorzea, którą możesz odkrywać ze znajomymi z całego świata. Nawiąż znajomości, dosiądź chocobo, wejdź na pokład statku powietrznego z przyjaciółmi i wykreuj swoje unikalne historie w uniwersum Final Fantasy. Podejmij się niesamowitych zadań i stań do walki ze znanymi z serii Final Fantasy potworami samodzielnie lub z pomocą przyjaciół. Każdy gracz posiada swoje własne umiejętności i wyposażenie, które zdobył w trakcie swoich misji. Współpracujcie ze sobą, by odmienić los krainy Eorzea!

Życie poszukiwacza przygód to dążenie do sławy i bogactwa. To poświęcanie się w poszukiwaniu niebezpieczeństw i chwały - gdziekolwiek się znajdują. To niekończące się zadanie, którego podjąć się mogą jedynie najbardziej nieustraszeni i mężni bohaterowie. Mieszkańcy krainy Eorzea przychodzą do lokalnej gildii poszukiwaczy przygód z niezliczoną ilością próśb i zadań. Właśnie tutaj śmiałkowie podejmują się tych wyzwań, niezależnie od tego czy mowa jest o zabiciu bestii, nękającej wieś, czy też ręcznym wykonywaniu drobnych przedmiotów, wymagających wprawnej ręki mistrza.

Co czeka tam na Ciebie przyjacielu?

Wymagania systemowe

Minimalne wymagania systemowe

System operacyjny Windows Vista (wersja 32- i 64-bitowa), Windows 7 (wersja 32- i 64-bitowa)
Procesor Intel Core2 Duo
Karta graficzna NVIDIA z serii GeForce 8800, ATI Radeon HD 4770
Pamięć 2 GB (dla 64-bitowego systemu operacyjnego zalecane jest 4 GB)
Przestrzeń na dysku 20 GB

Rekomendowane parametry systemowe


Aby cieszyć się najwyższą wydajnością, gra powinna być obsługiwana przez system o minimalnej specyfikacji podanej poniżej:

System operacyjny Windows 7, 64-bitowy
Procesor Intel Core i5
Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 660 lub model lepszy, AMD Radeon HD 7950 lub model lepszy
Pamięć 4 GB pamięci RAM.
Przestrzeń na dysku 20 GB

Zrzuty ekranowe

 
 
 

Inne popularne gry PC

Dead Island Riptide
Darksiders 2
AION
Diablo III