Gry PC

 
 

 
For Honor

Strona internetowa gry

For Honor

Gatunek

Akcja

Data wydania

14-02-2017

Tryb wieloosobowy

Tak

PEGI 18

Opis

Surowy świat gry For Honor pełen jest przepięknych krajobrazów, wspaniałych budowli i majestatycznych ruin. Jego niezłomni mieszkańcy robią, co mogą, by przetrwać w stanie niemal nieustannej wojny. Tysiąc lat temu, na skutek kataklizmu, wszystkie cywilizacje zostały prawie doszczętnie zgładzone. Ojczyzny zostały podzielone, imperia spalone, a całe narody zostały skazane na wygnanie. Po tej katastrofie, z popiołów na nowo powstali Rycerze, Wikingowie i Samurajowie. Budując na nowo swoje narody, próbowali odtworzyć czasy świetności swoich przodków.

Podążaj ścieżką zniszczenia przez olbrzymie, barwne i majestatyczne pola bitwy w tytule For Honor - przełomowej grze akcji stworzonej przez Ubisoft Montreal we współpracy z pozostałymi oddziałami Ubisoft.

Ruszaj na wojnę i dołącz do dzielnych Rycerzy, brutalnych Wikingów oraz zabójczych Samurajów, walczących na rozległych i wymagających polach bitwy. Opanuj do perfekcji sztukę władania średniowiecznym orężem oraz weź udział w brutalnych i dynamicznych walkach we wciągającej kampanii fabularnej oraz nowych trybach rozgrywki wieloosobowej.

Art of Battle - innowacyjny system sterowania w grze For Honor, daje Ci władzę absolutną nad Twoimi bohaterami. Każdy z nich posiada odmienne umiejętności i korzysta z unikalnych zestawów broni. System walki zaprojektowano tak, aby zapewniał realistyczne wrażenia podczas pojedynków, a jednocześnie pozostał przystępny i prosty. Do jego stworzenia wykorzystano prawdziwych mistrzów sztuk walki oraz profesjonalnych kaskaderów, których ruchy przeniesiono do gry z użyciem techniki motion capture, zapewniając niespotykanie wysoki poziom realizmu.

UNIKALNE STYLE WALKI

Wybierz swojego wojownika spośród dzielnych Rycerzy, brutalnych Wikingów i zabójczych Samurajów, z których każdy oferuje własny zestaw uzbrojenia, wyjątkowy styl walki i opcje modyfikacji.

NIEZAPOMNIANA KAMPANIA FABULARNA

blegaj zamki i twierdze podczas olbrzymich bitew i staw czoła zabójczym bossom, aby ochronić swoich ludzi przed tajemniczym i niebezpiecznym wrogiem.

POKONAJ WROGÓW SAMODZIELNIE LUB ZE ZNAJOMYMI

Tytuł For Honor oferuje wciągającą kampanię dla jednego gracza oraz ekscytujący tryb wieloosobowy.

INNOWACYJNY SYSTEM STEROWANIA ART OF BATTLE

Poczuj w dłoni ciężar oręża oraz impet każdego uderzenia broni, dzięki systemowi sterowania zapewniającemu Ci pełną kontrolę.

Wymagania systemowe

Minimalne parametry systemowe

System operacyjny 64-bitowy system Windows 7
Procesor INTEL i3-550
Pamięć 4 GB RAM
Karta graficzna GeForce GTX 660

Zrzuty ekranowe

screenshot1.jpg screenshot2.jpg screenshot3.jpg screenshot4.jpg screenshot5.jpg screenshot6.jpg screenshot7.jpg
 
 
 

Inne popularne gry PC

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm