Gry PC

 
 

 

Strona internetowa gry

Fractured Space

Gatunek

Akcja
Strategiczne

Data wydania

19-05-2016

Tryb wieloosobowy

Tak

Opis

Tytuł Fractured Space to kosmiczna, taktyczna gra bitewna, w której drużyny składające się z pięciu graczy walczą ze sobą w pięciu sektorach. Ożywieni mocą niesamowitego silnika Unreal Engine 4 giganci międzygwiezdnego konfliktu rywalizują ze sobą w spektakularnych walkach o dominację.

Do gry zarejestrowało się w serwisie Steam ponad 600 tyś. graczy. Wybierają oni producenta i klasę swojej maszyny, a następnie dostosowują uzbrojenie i podzespoły. Zdobywając doświadczenie zyskujesz możliwość dowodzenia większą ilością statków, gromadząc jednocześnie środki, aby dodać je do swojej floty. Dostosuj swoje jednostki do własnych preferencji korzystając z opcji personalizacji załogi i uzbrojenia, by pełnić wyspecjalizowaną rolę w walce z międzygwiezdnymi molochami.

Jesteś kapitanem statku o niespotykanej sile ognia. Do wyboru masz stale rosnącą liczbę wyspecjalizowanych galaktycznych okrętów bojowych. Poznaj swoje możliwości oraz możliwości swojej drużyny, zanim staniesz do walki z przeciwnikiem. Doświadczenie pozwoli Ci lepiej wybierać swoje cele i skuteczniej wykorzystywać przewagę, jaką będą Ci dawać. Opanowanie możliwości oferowanych przez jeden statek to Twój pierwszy krok. W miarę, jak Twoja wiedza będzie wzrastać, zaczniesz dominować w walce o kosmos.

Skład floty Twojej drużyny jest kluczem do sukcesu. Podczas walk możesz opierać się na sile ognia, ale nie wygrasz bez sprytu. Twoja pięcioosobowa drużyna będzie się mierzyć z równie dobrze przygotowanym, równie dobrze wyszkolonym i równie ambitnym przeciwnikiem w nieustannie zmieniającej się walce o kontrolę nad kosmosem. Twoje plany będą ewoluować, Twoja taktyka będzie się zmieniać, jednak grając jako drużyna, będziecie mieli szansę na zwycięstwo. Twoje męstwo może być ważne, jednak na nic się zda bez dobrze zorganizowanej komunikacji, wsparcia i pracy zespołowej.

Wymagania systemowe

Minimalne parametry systemowe

System operacyjny Windows 7+
Procesor minimum 2,3 GHz
Pamięć 4 GB pamięci RAM
Karta graficzna GeForce GTX 470

Zrzuty ekranowe

 
 
 

Inne popularne gry PC

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm