Back
 
 
cryostasis
 
 
 
 
 
 
» Gry » Cryostasis: Sleep of Reason
     
 

Wydawca: 1C Company
Developer: Action Forms
Gatunek: FPS
Tryb jednoosobowy: Nie
Zalecany GPU: GeForce 8
Strona internetow

Cryostasis: Sleep of Reason rozgrywa się w 1968 roku za Kołem Podbiegunowym. Główna postać, Alexander Nesterow, jest meteorologiem, który przypadkowo znalazł się na pokładzie starego, uwięzionego w lodach lodołamacza o napędzie nuklearnym North Wind. Misją Nesterowa jest odkrycie przyczyn śmierci kapitana statku – lub raczej, jego morderstwa.

„Action Forms, jako producent gier, stara się jak najlepiej wykorzystać postęp technologiczny. Dlatego nasza nowa gra, Cryostasis: Sleep of Reason, została specjalnie zaprojektowana dla procesorów graficznych NVIDIA, dzięki czemu będzie mogła zapewnić najbardziej wymagającym graczom najnowocześniejsze efekty wizualne”.
Alexey Tugaenko, dyrektor techniczny Action Forms Ltd.

System odczytywania świadomości pozwala naszemu bohaterowi na penetrowanie pamięci zmarłych członków załogi i ujrzenie ich oczami wydarzeń w chwili katastrofy. Cryostasis to doskonałe połączenie historii detektywistycznej, horroru i science-fiction, w której gracz może wpływać na opowiadaną historię.

Informacje ogólne

Cryostasis: Sleep of Reason przenosi nas w rok 1968 za Koło Podbiegunowe, na teren dryfującej rosyjskiej stacji badawczej „Pole 21”. Główny bohater, Alexander Nesterow, jest meteorologiem, przypadkowo trafiającym na pokład starego, uwięzionego w lodach lodołamacza o napędzie atomowym North Wind.

Stalowy tytan, swego czasu walczący o życie i wolność, skapitulował przed ciemnymi i złowieszczymi siłami wiecznego chłodu. Gołymi rękoma, improwizowanymi narzędziami oraz broniami z epoki Pierwszej i Drugiej Wojny Światowej Nesterow musi walczyć z potomstwem Cryostasis – żywymi trupami członków załogi, którzy nie tylko stracili swój naturalny wygląd, ale także prawo do wiecznego spoczynku. Misją Nesterowa jest rozwiązanie zagadki śmierci kapitana statku, a właściwie jego morderstwa, które spowodowało całą tragedię.

Cryostasis okazuje się być czymś więcej niż kolejnym thrillerem. To interaktywna mieszanka powieści kryminalnej oraz horroru. Jednak inaczej niż w zwykłej książce, czytelnik (w naszym przypadku: gracz), może wpływać na wydarzenia oraz ich efekty. Dzięki umiejętności penetrowania pamięci i przejmowania kontroli nad uczestnikami dramatycznych zdarzeń (system o nazwie Mental Echo), gracz uzyskuje nie tylko możliwość, o której marzy każdy czytelnik kryminałów, czyli podróżowania w czasie i przyglądania się scenom przestępstw, ale także zapobiegania zdeterminowanym wcześniej wypadkom poprzez możliwość uczestniczenia w wydarzeniach i zmiany ich zgodnie z wolą gracza!


Najnowsze Pliki Do Pobrania

Cryostasis PhysX Patch
( 189 MB )

Sterowniki PhysX
( 40 MB )

Cryostasis Tech Demo
( 944 MB )


Wideo

Cryostasis Trailer
AVI ( 64 MB )

Cryostasis Tech Features
AVI ( 91 MB )Czy wiesz, co oznacza to logo? 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn